Bruno Jüttner. Duitse School. 1880 - 1965. Vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 91 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden een Djokja zilveren klemband en armband, 2 colliers, 3 broches en een hanger met nefriet. Totaal ca 108 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000 en hanger, 333/000, met granaat. Ring met een ovaal gefacetteerde granaat met daarnaast aan weerskanten 3 rond geslepen granaten. Breedte 9 mm. ø 56. En een ovale hanger met i...
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Art Deco. Franse School. Landschap met bloeiende cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.
Lot oud speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere: Steiff. Bestaande uit: Zes pluche dieren, celluloid pot, houten spaarklomp. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.
A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Verzameling Petit Point accessoires. Onder andere: Brillenkokers, etui's, borstels, (poeder)doosjes, spiegeltjes et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde handbeschilderde porseleinen Empire vazen met landschappen/figuren decor. Afmeting: H 33 x ø 12,5 cm. Slijtage aan goud. Verder goed.
Drie 70-er jaren design plateel wandtegels. Eén gemerkt Schäffenacker. Eén gemerkt Soholm Denmark. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Twee cement gegoten tuinvazen. Kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x ø 46 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
17x Mangaan-kleurige 19e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Twee delen antiek glaswerk, met lakstempel voorzien van geslepen greep met zilveren stempel met monogram HB, 7,5 cm, en een schaal uit ijskristal op 3 krulpoten, voorzien van zilveren beugel met grave...
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.