Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.
6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren geboortelepel, 1792, met een ovale bak en een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe.MT.: Casparus Seth, Leeuwarden. Voorzien van gravure: Eerstke Wijtzes is Geboren Den ...
Sierlijke staafbroche met zaadpareltjes en granaat, 333/000. Broche met in het midden een rozet met in het midden een rond gefacetteerde granaat met een rand met zaadpareltjes. Aan weerskanten van het...
Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. In goede staat
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse gouden sieraden, 2 broches, een sluiting, drie oorhangers, een kapotte broche en slot. Totaal ca 16 gram. In redelijke staat
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.