Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance één-deurs kussenkast met bolpoten. Circa 1880. Afmeting: 165 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Lot met vier sieraden met een zilveren horlogesleutel, een zilveren ring, een zilveren zakhorloge Systeme Glashutte, mist wijzer en een stalen zakhorloge, Cord. In redelijk goede staat
Vijf delen oud/antiek Chinees cloisonne. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Elgin goldfilled zakhorloge, achthoekige met floraal bewerkte rand. De wijzerplaat is versierd met symbolen van de vrijmetselaars. 45x45mm. Uurwerk getekend: Elgin Natl Watches USA 23187269. In zeer g...
Antieke Barok schilderijlijst. Doekmaat H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 73 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten passpiegel op wielen. Afmeting: 148 x 80 x 55 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 1792, met een ovale bak en een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe.MT.: Casparus Seth, Leeuwarden. Voorzien van gravure: Eerstke Wijtzes is Geboren Den ...
Sierlijke staafbroche met zaadpareltjes en granaat, 333/000. Broche met in het midden een rozet met in het midden een rond gefacetteerde granaat met een rand met zaadpareltjes. Aan weerskanten van het...
Vier 19e eeuwse ingelijste wasplaquettes. Duitsland. Afmeting: H 18,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. In goede staat
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Lot met diverse gouden sieraden, 2 broches, een sluiting, drie oorhangers, een kapotte broche en slot. Totaal ca 16 gram. In redelijke staat
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Eén-deurs, bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1880. Afmeting: 211 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrinekast. Afmeting: 92 x 85 x 18 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen, rond ø 3,5mm, met een geelgouden sluiting, 585/000. Twee rijig collier bevestigd aan een geelgouden sluiting, rond model met geschulpte rand en bewerking, in het midden voorz...
30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.
Twee eikenhouten piedestals. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 - 64 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten tafel met kruispoot verbinding. Napoleon III. Circa 1870. Afmeting: 67 x 107 x 62 cm. In goede staat.
Drie hangers en een ring van Swarovski, ring met licht blauwe en paarse stenen, ø 59, en drie hangers double met stenen. In goede staat
Tibetaanse met leer beklede en goud beschilderde spiegel. Met facet geslepen spiegel. 21e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met ovale zetkast met een brede geschulpte rand bezet met een ruw geslepen diamant. breedte 12 mm. ø 54 ca 2,7 gram. In goede staat
19e Eeuws mahoniehouten kistje met gebogen hengsel. Eén pootje los erbij. Niet origineel. Afmeting: 6,5 x 12 x 16 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met onyx. Massieve zegelring met een rechthoekige onyx met monogram; JAMB. Breedte ring 18 mm. ø67 ca 12,8 gram. In zeer goede staat
Theo Mackaay. 1950. Vier vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 85 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Spiegel met lithografie achter glas. Circa 1900. Notenhout. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 139 x B 60 cm. In goede staat.
Constant Arzt. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Vroeg werk. Epreuve de artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 14 x B 31 cm. In goede staat.
Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen strijdwagen op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 53 x 80 x 25 cm. In goede staat.
Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws geeboniseerd houtgestoken wandaltaar met ivoor voor tryptichon ikoon. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Berglandschap met figuren op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures met Hollandse schepen. In notenhouten lijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In goede staat.
Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.
Vermeulen. 20e Eeuw. Hollands landschap met stenderkast, dorpsgezicht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Burnett. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke messing microscoop in notenhouten kistje. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 17 x 7 cm. In goede staat.