Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

11x 1/2 Gulden (1905-1930)
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 11 munten van 1/2 Gulden; 1905, 1907, 1908, 1912 en 1919 t/m 1930.

Chin. album met postzegels, munten etc.
Startprijs 35 EUR

Chinees album met postzegels, muntgeld en papiergeld. Monkey Year 2004. Afmeting: 23 x 17 x 1 cm. In goede staat.

Antiek Japans theeservies, 1930
Resultaat: 25 EUR

Antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Zes kop en schotels, melk/suiker set, theepot. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Imari trekpotje
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale/vlinder decor. Hengsel gelijmd + chip deksel. Afmeting: 8 x 14 x ø 8 cm. In redelijke staat.

Oud koppensneller mes (Borneo)
Startprijs 90 EUR

Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.

Gouden Cartier dameshorloge, tank Amerciane
Startprijs 8.000 EUR

Geelgouden Cartier dameshorloge, 750/000, model Tank Americaine, met geelgouden band voorzien van een dubbele vouwsluiting. De kast is voorzien van een champagne kleurige wijzerplaat met romeinse cijf...

Oude Chinese houtsnede/aquarel
Resultaat: 120 EUR

Oude Chinese houtsnede of aquarel. Decor van bloesemtakken met tekst en stempels. Houtsnede/aquarel op papier. Afmeting: H 39 x B 43 cm. In goede staat.

E. Picault, Antiek bronzen figuur
Startprijs 950 EUR

Emile Picault. 1833 - 1915. Groot antiek Frans bronzen figuur. Jugendstil. Circa 1910. Titel: Memoria. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Zilveren kannetje
Resultaat: 160 EUR

Bijzonder zilveren kannetje met zeef, 833/000, Art Deco. Strak model met houten greep. Een enkel deukje aan de onderrand. MT.: onduidelijk, voorzien van klein keur. 12x6x3cm. In redelijk goede staat

Zilveren bonbonmandje, rond
Startprijs 45 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, met een rand voorzien van spijlendecor. ø12-4 cm. MT.:Fa. J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten. jl.: F:1915. ca 79 gram. In goede staat

Zilveren kan
Resultaat: 325 EUR

Zilveren kan, BWG, Louis XVI-stijl, hoge koffiekan versierd met medaillons met guirlandes met strikken. Geplaatst op een ronde voet, uit model, met cannelures. Voorzien van een scharnierend deksel met...

Zilveren gezaagde hengselmand
Startprijs 650 EUR

Prachtige zilveren handgezaagde hengselmand, 925/000, ovaal model met spijlendecor en opgesoldeerde golvende parelrand. Geplaatst op een ovale voet. Met een gezaagd hengsel met parelrand. Grootte 34x2...

H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 60 EUR

Harry Gerritz. 2002. 1940 - . Nr. VI/XXV. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Zilveren serveerbokaal met bestek
Resultaat: 190 EUR

Zilveren bruidsbokaal, 925/000 met 6 lepels en 6 vorken, 800/000. Fraaie bokaal op ronde voet, versierd met krullen en een rand met knerren. Voorzien van een deksel met zoenend echtpaar. Met één greep...

Zilveren bestek, vorken& lepels
Resultaat: 350 EUR

Zilveren bestek, rond model met filetrand bestaande uit 6 tafelvorken en lepels, 925/000, met monogramgravure en 6 dessertvorken en -lepels, 835/000, MT.: o.a.Wed. H.Helweg en Zoon, Amsterdam, Van Kem...

15x Zilveren munten
Startprijs 75 EUR

Kavel met 15 zilveren munten uit diverse landen.

Cassette met penningen
Startprijs 65 EUR

Cassette met 20 diverse (bronzen) penningen waaronder: W.M. Bekkers, Juliana, Graaf Lodewijk van Nassau, Prins Claus, Winston Leonard Specer en vele anderen. In redelijk tot goede staat, ca. ø32-50mm.

2,5 Gulden 1938, grof Haar
Startprijs 50 EUR

Munt van 2,5 Gulden 1938, grof haar.

½ Cent (27x), 1883 - 1940
Resultaat: 80 EUR

Lot met ½ Cent (27x), 1883 - 1940. In goede staat.

Bloedkoralen oorknoppen
Startprijs 90 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met bloedkoraal. Ovale oorknoppen met een geschulpte rand voorzien van graveerwerk, bezet met een ovaal cabouchon bloedkoraal. ø oorknop 10x12mm. ca 2,0 gram. Breuk aan...

Ongesigneerd, Dame met hoge hoed
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met hoge hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.

Bloedkoraal collier
Startprijs 160 EUR

Collier van bloedkoralen met een geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoralen, tonvormig, ø 4 mm, bevestigd aan een geelgouden ronde streeksluiting met bewerking en voorzien va...

Oorknoppen met zirconia
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met zirconia. Ronde oorknoppen met een gladde rand en een zirconia. ø oorknop 6 mm. ca 1,5 gram. In goede staat

Amazoniet collier
Startprijs 700 EUR

Collier van amazoniet en een geelgouden limoge hanger, 585/000, Collier met amazonietkralen, ø8mm, afgewisseld met geelgouden bolletjes, ø3mm, en een olijfvormige gouden sluiting. In het midden van he...