Kavel met 11 munten van 1/2 Gulden; 1905, 1907, 1908, 1912 en 1919 t/m 1930.
Chinees album met postzegels, muntgeld en papiergeld. Monkey Year 2004. Afmeting: 23 x 17 x 1 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Zes kop en schotels, melk/suiker set, theepot. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale/vlinder decor. Hengsel gelijmd + chip deksel. Afmeting: 8 x 14 x ø 8 cm. In redelijke staat.
Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.
Geelgouden Cartier dameshorloge, 750/000, model Tank Americaine, met geelgouden band voorzien van een dubbele vouwsluiting. De kast is voorzien van een champagne kleurige wijzerplaat met romeinse cijf...
Oude Chinese houtsnede of aquarel. Decor van bloesemtakken met tekst en stempels. Houtsnede/aquarel op papier. Afmeting: H 39 x B 43 cm. In goede staat.
Emile Picault. 1833 - 1915. Groot antiek Frans bronzen figuur. Jugendstil. Circa 1910. Titel: Memoria. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Bijzonder zilveren kannetje met zeef, 833/000, Art Deco. Strak model met houten greep. Een enkel deukje aan de onderrand. MT.: onduidelijk, voorzien van klein keur. 12x6x3cm. In redelijk goede staat
Zilveren bonbonmandje, 835/000, met een rand voorzien van spijlendecor. ø12-4 cm. MT.:Fa. J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten. jl.: F:1915. ca 79 gram. In goede staat
Zilveren kan, BWG, Louis XVI-stijl, hoge koffiekan versierd met medaillons met guirlandes met strikken. Geplaatst op een ronde voet, uit model, met cannelures. Voorzien van een scharnierend deksel met...
Prachtige zilveren handgezaagde hengselmand, 925/000, ovaal model met spijlendecor en opgesoldeerde golvende parelrand. Geplaatst op een ovale voet. Met een gezaagd hengsel met parelrand. Grootte 34x2...
Harry Gerritz. 2002. 1940 - . Nr. VI/XXV. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Zilveren bruidsbokaal, 925/000 met 6 lepels en 6 vorken, 800/000. Fraaie bokaal op ronde voet, versierd met krullen en een rand met knerren. Voorzien van een deksel met zoenend echtpaar. Met één greep...
Zilveren bestek, rond model met filetrand bestaande uit 6 tafelvorken en lepels, 925/000, met monogramgravure en 6 dessertvorken en -lepels, 835/000, MT.: o.a.Wed. H.Helweg en Zoon, Amsterdam, Van Kem...
Cassette met 20 diverse (bronzen) penningen waaronder: W.M. Bekkers, Juliana, Graaf Lodewijk van Nassau, Prins Claus, Winston Leonard Specer en vele anderen. In redelijk tot goede staat, ca. ø32-50mm.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met bloedkoraal. Ovale oorknoppen met een geschulpte rand voorzien van graveerwerk, bezet met een ovaal cabouchon bloedkoraal. ø oorknop 10x12mm. ca 2,0 gram. Breuk aan...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met hoge hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met een geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoralen, tonvormig, ø 4 mm, bevestigd aan een geelgouden ronde streeksluiting met bewerking en voorzien va...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met zirconia. Ronde oorknoppen met een gladde rand en een zirconia. ø oorknop 6 mm. ca 1,5 gram. In goede staat
Collier van amazoniet en een geelgouden limoge hanger, 585/000, Collier met amazonietkralen, ø8mm, afgewisseld met geelgouden bolletjes, ø3mm, en een olijfvormige gouden sluiting. In het midden van he...