Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Vissen onder water. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse gravure. Evangelische kerk Caroli Magni Bremen. Gravure op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Verzameling Petit Point accessoires. Onder andere: Brillenkokers, etui's, borstels, (poeder)doosjes, spiegeltjes et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Simon Kramer. 1940 - 2015. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee cement gegoten tuinvazen. Kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x ø 46 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Bruno Jüttner. Duitse School. 1880 - 1965. Vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 91 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.
Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil lectuurhouder met intarsia. Met landschap ingelegd. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 44 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Art Deco. Franse School. Landschap met bloeiende cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse historisme houtkachel met kariatiden en guirlandes et cetera. Circa 1880. Niet compleet, deurtje voor mist, zit nu lade in. Afmeting: 116 x 40 x 52 cm. In redelijke staat.
Drie koralen colliers. een collier van takjeskoraal, 12 mm, ca 45 cm, met double veeroog, een verlopend collier met ronde koralen en zilveren tussenstukjes, 5,5-7,5mm, 50 cm en een collier met engelhu...
Groot lot diversen. Onder andere: Glas, keramiek, porselein et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.
Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat
A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden een Djokja zilveren klemband en armband, 2 colliers, 3 broches en een hanger met nefriet. Totaal ca 108 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
19e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met leeuwenkoppen. Afmeting: 42 x 182 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vurenhouten vitrine opzetkast. In bierverf. Circa 1850. Afmeting: 207 x 115 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten staande garenspoel. Afmeting: H 123 cm. In goede staat.
Grote Louis Philippe-stijl vitrinekast met schappen en zijkanten van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 210 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000 en hanger, 333/000, met granaat. Ring met een ovaal gefacetteerde granaat met daarnaast aan weerskanten 3 rond geslepen granaten. Breedte 9 mm. ø 56. En een ovale hanger met i...
Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren Art Deco boekensteunen. Olifanten. Circa 1930. Later overgeschilderd. Afmeting: 18 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met regenjas. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Mont Martre Parijs. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten Louis Quinze-stijl commode met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Twee delen antiek glaswerk, met lakstempel voorzien van geslepen greep met zilveren stempel met monogram HB, 7,5 cm, en een schaal uit ijskristal op 3 krulpoten, voorzien van zilveren beugel met grave...
Antieke Franse rozenhouten commode met twee lades, marmeren blad en bronzen beslag. In niervorm. Circa 1880. Afmeting: 78 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten Art Deco secretaire met glas-opstand. Circa 1930. Afmeting: 195 x 75 x 43 cm. In goede staat.
Lot antieke naai-necessaires. Onder andere: Been, hoorn en parelmoer. Aantal: 7. Afmeting: 2 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Lot zilver met 6 lepels en 6 vorken, 925/000, model Hollands Glad, MT.: Onduidelijk, Utrecht jl.: t:1878. Eén vork is afwijkend MT.: G.H. Bouscholte, 's Gravenhage jl.:G:1816. 21,5 cm. ca 930 gram. In...
Cassette met verzameling defecte zakhorloges + onderdelen. Afmeting: 29 x 22 x 6 cm. In redelijke staat.
Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.
Antiek verguld messing met porselein papegaai lampje. Circa 1900. Twee bloemen beschadigd. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen weegschaal met messing maten + antieke bronzen sluitgewichten set, geijkt en met Franse lelie. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken spiegel met floraal decor en klapstandaard. Circa 1910. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke geslepen kristallen odeurkaraf. Tien-vlaks met geslepen ster op bodem + geslepen spitse stop. Met 925/000 zilveren montuur. Gemerkt en genummerd 16259 Londen. Anno 1898. Afmeting: 8 x 15 cm. I...
Plated lepeldoos, rechthoekig model met lijnbewerking, gevuld met 11 zilveren taartvorkjes model puntfilet, zilvergewicht ca 146 gram, MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, 1856-1924. 12 cm. En 1 bijpasse...
Brede zilveren armband, 800/000, panteramodel, mat/poly, met kleine bolletjes langs de randen. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 15,5 mm. Lengte 19 cm. ca 42 gram. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.