Twee delen Swarovski met schade: 1x Kandelaar uitgevoerd in mat en helder kristal met twee blauw kristallen bollen (bij lijmrand voet losgelaten, verder in goede staat) H.: ca. 16cm. en 1x Jaarstuk Pe...
Drie delen Swarovski met (lichte) schade: 1x Zeilschip Santa Maria (162882), uitgevoerd in helder en mat kristal (zonder spiegel). Middelste mast afgebroken op lijmrand, verder in goede staat. 1x toek...
Twee glazen figuren. Eén maal Murano maanvis + gesigneerde olifant, chip. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Negen delen Delfts blauwe Fayence. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Oud Delfts miniatuur Fayence kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delig antiek porseleinen miniatuur kaststel met chinoiserie decor. Circa 1920. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese Familie Verte bordjes met floraal decor. Afmeting: ø 13,7 cm. In goede staat.
Twee maal keramiek. Bestaande uit: Vaas, Frankrijk, haarlijn, 19e eeuw. En een Franse Fayence bierpul van polychrome, 20e eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met tuin en florale decor. Alle haarlijn. Afmeting: 14 - ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit drie kommen met figuren decor, één haarlijn. Eén maal zoutnap met vogel decor, tekst en bodemmerk, chips. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Parelsnoer, parelarmband en een armband van gefacetteerde kralen, allen paars, met één zilveren clipsluiting, ø17mm. Merk Zinzi. 19-42cm.
Fraaie zilveren manchetknopen, 835/000, met een bewerkte rand en in het midden een cabouchon geslepen barnsteen. Grootte ø 22 mm. ca 18,2 gram. Importeursteken: D. van der Scheer, Oegstgeest, 1953-197...
Collier van carneoolkralen, ø 12mm, en granaatkralen, ø 7mm, bevestigd aan een zilveren gefacetteerde sluiting met graveerwerk. ø 12 mm. lengte 60 cm. In goede staat
Bijbel, het nieuwe testament, met lederen omslag voorzien van een zilveren gecontourneerd slot met getrembleerde bewerking. 9x13x4,5cm. Omslag wat ingescheurd verder in goede staat.
Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat
Zilveren klemband, 925/000, vlakmodel met geslepen driehoekig patroon, Mexico. breedte 12 mm. ca 37 gram. In goede staat.
Zilver vergulde armband, 925/000, met zirconia's. Armband met kruizen en staafvormige schakels, bezet met zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheden. 18,5 cm. Breedte 3-6mm. ca 12 gram. In goede ...
Twee zilveren zuurvorken. Tweetandige met weerhaakjes 833/000 zilveren zuurvork, tweezijdig bewerkte steel met filetrand en heft met schelp decor, voorzien van oude herkeur. En een kleinere zuurvork m...
Lot met colliers van edelstenen, met o.a. agaat, parels en granaat.
835/000 Zilveren kruidenbotermes (ca. 14 gram) met tweezijdig bewerkte steel en Nederlands stempelmerk. En een 835/000 zilveren botermes (ca. 32 gram) met puntfilet steel. Afmeting: 12,5 - 16,5 cm. Ge...
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Dominica Sexta Post Pascha. Latijns. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht. Haagse School-stijl. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 40 cm. In goede staat.
Zes stuks oud/antiek aardewerk/porselein. 20e Eeuw. Twee Engelse spaniëls. Drie Delftse figuren. Eén oldtimer met reclame. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met leeuwenkoppen. Afmeting: 42 x 182 x 10 cm. In goede staat.
Oude globe. Elektrisch. Met maandaanduiding. Duples Colombus Berlin/Stuttgart. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Oosterse oude bronzen figuren. Twee olifanten + schildpad. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Drie maal ingelijste Chinees porseleinen vazen. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.
Grote zilveren broche, 800/000, met ringagaat. Zilveren broche met een rand met krullen, bezet met een peervormige ringagaat. Grootte 44x48mm. ca 20,3 gram. in goede staat
Twee zilveren Djokja klamboehangers, 800/000,met afbeeldingen van vogels. Met één losse haak. ca 60 gram. 16 cm. In goede staat
Massief zilveren jasseroncollier, 835/000, met daaraan een hanger uit stukken been met een applique met een vogel. 4x3cm. lengte collier 55 cm. In goede staat
Zilveren vork, 833/000, met pistoolgreep. Kleine zilveren vork met 4 tanden en een heft in de vorm van een pistool met gegraveerde voorstelling en bekroond met een hond. MT.: Hendrik Roelink, Meppels,...
Brisures, 333/000, met een ronde zetkast voorzien een zirconia. 9x12mm. ca 1,4 gram. In goede staat
Kleine zilveren plaquette, 800/000, vierkant model JUGA IN EGITTO. 4x4cm. ca 29 gram. In goede staat
Lot met drie delen zilver, 835/000, met een ovale asbak met voorstelling, ontbreekt een klein stukje uit de rand, een suikerlepel met graveerwerk en getorste steel, een suikerschep met ronde bak en ee...
Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, met biedermeier schakel. Breedte 18 mm. 22cm. met veiligheid. ca 21 gram. In goede staat
Antieke geslepen kristallen odeurkaraf. Tien-vlaks met geslepen ster op bodem + geslepen spitse stop. Met 925/000 zilveren montuur. Gemerkt en genummerd 16259 Londen. Anno 1898. Afmeting: 8 x 15 cm. I...
Twee vorken, zilver verguld, 800/000, één vleeswarenvorkje en een taartvorkje. Robbe Berking. 12-15cm. ca 13 gram. In goede staat.
Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat
Grote hanger met een double bewerkte rand gemaakt uit filigrain met zilveren hangeroog, voorzien van een camee uit o.a. porselein. 41x56mm. Rand wat gedeukt. In redelijke staat
Zilveren armband, 925/000, met 4 schakels in de florale vorm bezet met een mozaïek van malachiet. Mexico. Voorzien van bakslot. Breedte 13 mm, lengte 18,5 cm. ca 22,2 gram. In goede staat
Lot zilver, 835/000, met een trompetvaasje, gedeukt aan de rand, een flessenstop met kurk en zilver, voorzien van een parelrand en 2 vingerdoekringen, waarvan één met monogram. 2,5-8-11cm. In redelijk...
Twee zilveren medaillons, ovale modellen, één versierd met floraal patroon voorzien van een vergulde vogel, 33x50mm, incl. oog en een medaillon versierd met gestileerde vormen, 28x49mm. diverse gehalt...
Zilveren vaas en schaaltje, vaasje, 925/000, op ronde voet met gekrulde appliqueen en een aculadevormige rand, ø6,3x17cm, Birmingham ,jl.: O:1938. En een rond schaaltje, 800/000 op drie bewerkte voetj...