Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mooie lyra pendule, 1830
Resultaat: 900 EUR

Mooie grote mahoniehouten lyra Empire pendule met vuurvergulde bronzen versieringen en plated wijzerplaat. Circa 1830. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Woelig
Resultaat: 900 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Woelig decor. Model nr.: 23. Afmeting: H 16,5 x ø 18 cm. In goede staat.

Antieke Chinese bloempot
Resultaat: 900 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal, rotsen en vlinder decor. Circa 1920. Afmeting: 25 x ø 31 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen
Resultaat: 880 EUR

Bronzen figuur. Drie zingende koorknapen. Door Stühgen Deutschland Düsseldorf Broncebild Giesserei GmbH. Afmeting: 42 x 30 x 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Barok commode
Resultaat: 850 EUR

18e eeuws Duits orgel-dubbelgebogen vier-laden Barok commode. Circa 1760. Wortelnoten fineer op vurenhouten corpus. Mooi origineel verguld bronzen beslag. Mozaiek gelegd wortelnoten fineer. Oudere res...

Vergulde Atmos klok + carry case
Resultaat: 850 EUR

60-er Jaren vergulde Jaeger le Coultre Atmos klok met originele carry case. Klok functioneert. Ongereiningd. Afmeting: 24 x 21 x 16 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese bordjes
Resultaat: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/pagode decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

Roségouden ring met rookkwarts
Resultaat: 850 EUR

Roségouden ring, 585/000, met rookkwarts. Bolle ring met een kussenvormige rookkwarts met facettten, 11x11mm, aan de bovenzijde. ø54, dikte ring 9mm. Nieuwprijs € 1453,-. Nieuw

Oude Chinese vaas
Resultaat: 850 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met florale en vlinder decor. Afmeting: 33 x ø 16,5 cm. In goede staat.

Antieke Empire staande klok
Resultaat: 800 EUR

Antieke wortelnoten met mahoniehouten Empire staande klok met scheepjesmechaniek en maanstand. Slagwerk op bel. Afmeting: 215 x 60 x 30 cm. In goede staat.

Witgouden horloge met diamant
Resultaat: 800 EUR

Witgouden dameshorloge, 585/000, met ronde kast en een lunette bezet met 30 briljant geslepen diamanten, ca 0,60 ct, en een gematteerde gevlochten band. Breedte 20 mm, lengte 15,5 cm. ca 22 gram. merk...

6x 18e Eeuwse Kang Xi kop en schotels
Resultaat: 800 EUR

Set Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. 18e Eeuw. Met boom decor, bodemmerk en lichtbruine glazuur. Bestaande uit: Zes koppen en vijf schotels. Waarvan vier kop en schotels gaaf zijn. Afmetin...

Lichtenstein, Naakte vrouw in interieur
Resultaat: 800 EUR

Lichtenstein. Nr. 79/199. Tweede helft 20e eeuw. Naakte vrouw in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 56 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde miniatuur pendule
Resultaat: 775 EUR

Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Empire. Mooie vergulding. Afmeting: 24 x 16 x 8 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Zeeuwse kast
Resultaat: 750 EUR

17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.

Witgouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 750 EUR

Witgouden klapring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met 2 banden verbonden door middel van een scharnierende kop aan de ene zijde bezet met ovaal gefacetteerde saffier, ca 3,5 ct, en aan de ande...

Colenbrander Ram vaas Zeskleur
Resultaat: 750 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Zeskleur decor. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.

Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok
Resultaat: 750 EUR

Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok. Niet werkend. Bovenste glas twee barsten. Behoeft reparatie. Afmeting: 22,5 x 17 x 13 cm. In redelijke staat.

Kist met Pauillac wijn, 1982
Resultaat: 750 EUR

Kist rode wijn. 1982. Pauillac. Gesloten. Afmeting: 33 x 50 x 19 cm. In goede staat.

Chinese diepe schotel Lange Lijs
Resultaat: 700 EUR

18e - 19e Eeuwse diepe Chinese schotel met Lange Lijs, zotje decor en swastika's. Afmeting: 6,5 x ø 23,7 cm. In goede staat.

Oude Chinese plaquette
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen plaquette met vogels in takken decor. Gemerkt. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.

Franse Charles Dix pendule
Resultaat: 700 EUR

Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1830. Vrouw staande op oesterschelp en voorstelling met twee Neptunussen. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm...

Italfama schaakset
Resultaat: 700 EUR

Italfama schaakspel, Het Habsburgse Huis. Circa 1960. Met marmeren schaakbord en zilver/goud beschilderde metalen figuren. Afmeting: 11 x 54 x 54 cm. In goede staat.

2x Snijwerk
Resultaat: 700 EUR

Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.