Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

18e-19e Eeuwse Chinese trompetvaas
Resultaat: 700 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trompetvaas met rondom figuren en florale decors + zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Gerestaureerd. Afmeting: 36 x ø 22 cm. In redelijk staat.

Bronzen Türmchen Uhr, 1880
Resultaat: 700 EUR

Bronzen historisme, vergulde en plated Türmchen Uhr (torenklokje). Circa 1880. Voorkant wijzerplaat + achterkant decoratieve wijzerplaat als dekseltoegang tot uurwerk, Echappement uurwerk. Achtdaags, ...

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met messing bovenrand, florale decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Teer + doos
Resultaat: 700 EUR

Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Teer decor. Model nr.: 7. In doos. Afmeting: H 22 x ø 12,5 cm. In goede staat.

Perzisch bidjar kleed, 250 x 357 cm.
Resultaat: 700 EUR

Groot oud Perzisch bidjar kleed in aardetinten. Nieuwprijs Hfl. 14.800,= Afmeting: 250 x 357 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi gemerkte penselenpot
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met landschap/tekst decor. Kang Xi gemerkt. Afmeting: 15,5 x ø 19,3 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Hollandse commode
Resultaat: 650 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten gebombeerde Hollandse commode met bronzen beslag en gebogen zijkanten. Oudere restauratie. Afmeting: 87 x 89 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse Franse pendule
Resultaat: 650 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. 19e Eeuw. Titel: Les Georgigues Leneïde. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 52 x 34 x 13 cm. In redelijk/g...

Oude Chinese bronzen vergulde boeddha
Resultaat: 650 EUR

Oude Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding op Foo-hond. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 26 x 22 x 10 cm. In goede staat.

G. Westermann, Gekostumeerd feest
Resultaat: 650 EUR

Gerard Westermann. 1880 - 1971. Titel verso, gekostumeerd feest. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 140 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Spichtig + doos
Resultaat: 650 EUR

Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Spichtig decor. Model nr.: 7. In doos. Afmeting: H 22 x ø 12,5 cm. In goede staat.

4x Antieke stoelen, 1920
Resultaat: 650 EUR

Vier antieke mahoniehouten stoelen. Waarvan één armleunstoel. Monogram J.B. Jac van den Bosch. 1868 - 1948. 't Binnenhuis Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 90 x 43 x 52 cm. In goede staat.

2x Antieke Korinthische zuilen
Resultaat: 650 EUR

Twee antieke Korinthische zandstenen zuilen met kapitelen. 18e - 19e Eeuw. Lichte transportschade. Stukjes los erbij. Afmeting: 123 x 21 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren cello met horloge
Resultaat: 650 EUR

Zilveren miniatuur cello, 900/000, met horloge. Cello versierd met graveerwerk, voorzien van een bewerkte rand en houtinleg bij de snaren. Aan de binnenzijde van de cello zit een zakhorloge, met witte...

Engels vuursteen pistool
Resultaat: 650 EUR

Antiek Engels vuursteen pistool. Tower G.R. Marine S.34 1805. Afmeting: L 37 cm. In zeer goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese Mandarijn-kommen
Resultaat: 650 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Mandarijn-kommen met figuren decor. Afmeting: 3,5 x ø 17 cm. In goede staat.

Gouden Gourmet armband
Resultaat: 650 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een gourmetschakel, voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 8,5mm, 19 cm. ca 19,5 gram. In goede staat

Colenbrander Ram schaal
Resultaat: 650 EUR

Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Barsten decor. Model nr.: 27. Afmeting: H 4 x ø 24,7 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 650 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Islamitische schaakset met benen schaakstukken en houten schaakbord. Eén maal hoornen schaakspel, Oosters, met houten schaakbord. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm / 12 x 35 x 35 ...

Groot lot chocolade vormen
Resultaat: 650 EUR

Groot lot oude/antieke chocolade gietvormen. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

Zilveren soezenmand
Resultaat: 630 EUR

Fraaie zilveren soezenmand, 833/000, Art Deco, gezaagd met strakke bloemen en diagonaal lijnenspel. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. De rand van de mand is voorzien van een parelbewerking....

Granaat collier met gouden streekslot
Resultaat: 625 EUR

Collier van granaten met een geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 5 rijen met gefacetteerde granaten, ø6 mm, bevestigd aan een rond streekslot met een geschulpte rand versierd met filigrain en...

Grote oude Chinese sierschotel
Resultaat: 600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen diepe sierschotel met figuren en landschap decor. Afmeting: 7,5 x ø 39,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 600 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 21x ø 19,5 cm. In goede staat.