Drie oude duivenklokken. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal STB. Swiss Made nr. 21R-1752. Eén maal Benzing, anker model. Eén maal STB 16530. Afmeting: 19 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Decoratief bureau-spoorweg horloge met centrale secondenwijzer. 21e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek blikken speelgoed. Twee Jugendstil kindernaaimachines. Opwindboot, gemerkt M.S., Western Germany. Motorfiets, China. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees album met postzegels, muntgeld en papiergeld. Monkey Year 2004. Afmeting: 23 x 17 x 1 cm. In goede staat.
Antiek Indonesisch houtgestoken kistje met draken/dansers/vogel decor. Gesigneerd Rennie & Co. Birmingham op slot. Circa 1920. Afmeting: 17 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Twee maal Osram reclame uit de 50-er jaren. Lithografie op karton. Afmeting: H 31,5 x B 23 cm. In goede staat.
Bakelieten Art Deco radio. Anno 1947. Door Siera. Afmeting: 30 x 42 x 19 cm. In zeer goede staat.
Perzisch beschilderd houten dienblad met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 53 cm. In goede staat.
Antieke messing tafellamp met geëtste mat glazen lampenkap. Circa 1910. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke tafelklok en barometer. 20e Eeuw. Tafelklok, U.S.A., vurenhout, circa 1900. Mahoniehouten barometer, circa 1930. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Oude vijfdelige messing haardset. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 75 cm. In goede staat.
Th. Verstraeten. Circa 1920. Vrouw op landweg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In redelijke staat.
Lot met 4 kleine zilveren miniaturen, 835/000, een locomotief, een vrouw met paraplu, naaimachine en een sulky. 2x1x2cm/4x1,5x2cm. totaal ca 35 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, vrouw op een bankje met hand en een ijscokar met figuur, 3,5x3x3cm en 4x3x2cm. totaal ca 28 gram. In goede staat
Geslepen kristallen bonbonschaal met amandelslijpsel en gecontourneerde bovenrand op zilveren voet met parelrand. Afmeting: 15 cm. En een 835/000 zilveren roomlepel met gecontourneerde en gegraveerde ...
Lot met drie zilveren armbanden, 925/000, een zilveren schakelband versierd met wit parelmoer, breedte 5 mm, een gerhodineerde schakelband met vierkant geslepen zirconia's geplaatst in een vierkante s...
Goud op zilveren choker met granaat en een zilveren ring met granaat. totaal ca 7,2 gram. 45 cm en ø54 In goede staat.
Zilveren sigarettendoos, 800/000 rechthoekig model versierd met een ribdecor. 9x8cm. ca 84 gram. Voorzien van een vergulde binnenzijde. In goede staat
Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.
Twee zilveren borstels, 833/000, rechthoekig en ovaal model met voorstelling, jl.:G:1916, en een ovaal zilveren doosje, 800/000, met Djokja bewerking. 12-17cm en 6x4,5cm.
Vierkante hanger met onedel frame gevuld met epoxy en een stukje bladgoud. 16x23mm. In goede staat
Lot zilveren sieraden met 2 ringen, een vierkant palmiercollier n een gourmetcollier. Totaal ca 22,3 gram. In goede staat
Drie oude Chinees porseleinen Kantonese vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
Drie delen Swarovski in originele dozen met (lichte) schade: 2x rendier (214821), uitgevoerd in helder kristal (zonder spiegel). Beide een deel van het gewei afgebroken maar wel erbij, verder in goede...