Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Pepermuntdoosje met inleg
Startprijs 40 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje met vergulde binnenkant, ingelegd deksel met parelmoer vlinder. Afmeting: ø 6 cm. In redelijk/goede staat.

Lot zilver en kristal
Startprijs 40 EUR

Lot zilver, 833/000, met een kristallen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking, een klein kristallen schaaltje op 3 pootjes voorzien van zilveren rand, een theezeef met biedermeierbewerking,...

Zilveren botermes+vleesvork, 1946
Startprijs 40 EUR

Twee-delige 835/00 zilveren set bestaande uit botermes en vleesvork, beiden met een fraaie gemerkte twee-zijdig bewerkte narcis bloemsteel. Mr. A. Jansen-Utrecht, Circa 1946. Afmeting: 14 cm. Gewicht:...

Set zilveren gembervorken, 1870
Startprijs 40 EUR

Stel fraaie 835/000 zilveren gembervorken met snijtand, florale graveringen, getorste stelen met spatelheft. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Cirva 1870. Afmeting: 15 cm. Gewicht: circa 46 gram...

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 5 opengewerkte biedermeier schakels met bloemen en voluten. Breedte 28 mm, lengte 18 cm. Met bakslot en veiligheid. ca 31,2 gram. In goede staat

Zilveren sieraden, 3x
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met een vrouwenhoofd en zirconia,'s, 34x48mm,een ring met aan de uiteinden 2 koppen, ø55, en een ring met een dubbel gezaagde kop bezet met zi...

Zilveren armband met granaat
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 800/000, met granaat. Armband met 6 schakels in een bloemvorm bezet met granaat. breedte 11 mm, lengte 19 cm. ca 17,6 gram. In goede staat

Antieke zilveren breischede+speld
Startprijs 40 EUR

Antieke 835/000 zilveren breischede met speld, voorzien van diverse gravures, onder andere stippelgravure in ruitvorm. Circa 1870. Afmeting: 9 cm. Gewicht: circa 10 gram. In goede staat.

Zilveren choker en ring met agaat
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker en ring, 925/000, met agaat. Choker en ring met slag met daartussen een ovale steen. ø 56. 45 cm. Totaal ca 15,3 gram. In goede staat.

Zilveren poederdoos, 1930
Startprijs 40 EUR

925/000 Zilveren poederdoos. Bovenkant met honingraatmotief, in fraaie florale rand, onderkant streep-motief gemerkt. Fa. H.C.W. Tulleners-Leeuwarden. Circa 1930. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Buddha-to-buddha ring zilver
Startprijs 40 EUR

Buddha-to-Buddha ring, zilver, 925/000, model Nathalie, breedte 13 mm. ø 52 ca 16,6 gram. In goede staat

Buddha-to-buddha ring zilver
Startprijs 40 EUR

Buddha-to-Buddha ring, zilver, 925/000, model Chain Texture, breedte 8 mm. ø 52 ca 10,6 gram. In goede staat

Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino
Startprijs 40 EUR

Domotyrko Dimitry. Russische School. In the Tzaritzino. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Ootmarsum
Startprijs 40 EUR

Antieke landkaart van Ootmarsum. Circa 1920. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse landkaart
Startprijs 40 EUR

18e Eeuwse Duitse handingekleurde landkaart. Herzogthums Würtemberg. Gravure op papier. Afmeting: H 26 x B 29 cm. In goede staat.

Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.

Aad van den Bosch, Schaakvoorstelling
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch. Schaakvoorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.

Aad van den Bosch, Chess Move
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch, 1991. Chess Move. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Aad van den Bosch, Formation
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.

2x Oude Duitse landkaarten
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse landkaarten en reproducties. Eén maal Wien. Eén maal Nord Friesland. Afmeting: 40 - 50 cm. Reproducties op papier. In goede staat.

Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 40 EUR

Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.

3x Berghold, Divers
Startprijs 40 EUR

Drie werken van Berghold. Gouaches. 1980. Bestaande uit: Berglandschap + Vissersvrouwen op strand + La Camarque. Gouaches op papier. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

6-Persoons visbestek in cassette
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bestekdoos met visbestek. Zespersoons. Met imitatie ivoren heften. Afmeting: 6 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp
Startprijs 40 EUR

Grote oude porseleinen tafellamp. Vervaardigd van een Weense-stijl dekselvaas. Restauratie. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 40 cm. In redelijke staat.

2x Tinnen borden met afbeelding
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen borden met Marie Antoinette en Ludwig XVI. Gestempeld. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

3x Duits antiek
Startprijs 40 EUR

Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Oude Amerikaanse hydrometer
Startprijs 40 EUR

Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke lampenvoeten, 1920
Startprijs 40 EUR

Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Antieke staande petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Antieke staande petroleumlamp met messing capitel, onyx en amandel geslepen reservoir. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Grote antieke blikken hutkoffer, 1920
Startprijs 40 EUR

Grote antieke blikken hutkoffer. Circa 1920. Afmeting: 43 x 43 x 67 cm. In goede staat.

2x Engelse ijzeren kookpotten voor open vuur
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren kookpotten voor heksenhaal en open vuur. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.

Bureauset
Startprijs 40 EUR

Bureauset. Bestaande uit: Penhouder met bakeliet vulpen met 14krt gouden tip + papierrolhouder + stempelkussen. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

4x Antiek koperwerk
Startprijs 40 EUR

Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.

2 Parker pennen
Startprijs 40 EUR

Twee Parker rollerbalpennen, model I.M. Nieuw. 14 cm.

2 Parker pennen
Startprijs 40 EUR

Twee Parker vulpennen, een rode, model I.M. en een blauwe model Sonnet met double accenten. 14 cm. Nieuw

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 40 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.

Lot oud metalen speelgoed
Startprijs 40 EUR

Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek porselein
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Engels keramiek (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

2x Antiek Delfts Fayence, 1930
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

6x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinese bloempotjes
Startprijs 40 EUR

Groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

11x Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

11x Chinees porselein. Familie Noir. 20e Eeuw. Onder andere: Gemberpotten, vaasjes et cetera. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Antieke bierpul (aardewerk)
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Jugendstil steengoed 'Scherts' bierpul. Gemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

5x Japans porselein
Startprijs 40 EUR

Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...

2x Chinese vazen
Startprijs 40 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal republiek. Eén maal Kantonees. Afmeting: 15,5 - 25 cm. In goede staat.

3x Antieke tazza's
Startprijs 40 EUR

Drie antieke porseleinen tazza's. Twee maal Kutani, circa 1900. Eén maal van keramiek, Reil et Monterrau Paris. Chip + haarlijn. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antiek Duits Jugendstil porselein, 1915
Startprijs 40 EUR

Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.

6x Duits porselein
Startprijs 40 EUR

Zes maal divers Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kobalt blauwe vaas, goud floraal, Heinrich Selb Seethal. Kop + schotel, Stadt Meissen. Twee maal Stadt Meissen borden met Zwiebelmuster decor....

Höchst figurengroep
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Höchst porseleinen groep. Man mist onderbeen. Afmeting: 4,5 x 6 x 3 cm. In redelijke staat.

Zilveren armband
Startprijs 45 EUR

Zilveren klemarmband, BWG, met arabisch schrift, getorste randen. De binnenzijde is voorzien van floraal graveerwerk. breedte 14 mm. 68x54mm. ca 31,8 gram. In goede staat

Antieke odeurflacon met zilver
Startprijs 45 EUR

Antieke ronde odeurflacon met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van 925/000 zilveren montuur met klepdeksel voorzien van streep decor en lauwerkrans met strik. Afmeting: 9 cm. Lon...

Zilveren bonbonmandje, rond
Startprijs 45 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, met een rand voorzien van spijlendecor. ø12-4 cm. MT.:Fa. J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten. jl.: F:1915. ca 79 gram. In goede staat

Collier en armband met bloedkoraal
Startprijs 45 EUR

Zilveren collier en armband, 800/000, met bloedkoraaltjes. Collier met figaro schakel en een middenstuk met ruitvormige schakels met een koraal, breedte 11 mm, 41-45cm. En een armband met lange ruitvo...

Kristallen coupe op zilveren voet
Startprijs 45 EUR

Geslepen antieke kristallen coupe met geschulpte bovenrand, deels gematteerd en meander graveringen met sterren op 835/000 zilveren voet. ø 10,5 cm. Hoogte: 6,5 cm. Met floraal gegraveerde rand. Mr. A...

Bonbonschotel met zilver
Startprijs 45 EUR

Geslepen antieke geschulpte kristallen bonbonschotel met 835/000 zilveren hengsel welke voorzien is van fraaie florale graveringen. Mr. A.H. Ankum-Zaandam/Amsterdam. JL. a= Anno 1860. Afmeting: 17 cm....

Zilveren armband en hanger met turkoois
Startprijs 45 EUR

Zilveren hanger en armband met turkoois. Klemband met floraal decor bezet met een ovaal cabouchon geslepen turkoois, en een hanger in de vorm van een kop met turkoois ogen. Diverse gehaltes. ca 33,3 g...

Antieke zilveren naaldenkoker, 1850
Startprijs 45 EUR

Antieke 835/000 zilveren geribbelde naaldenkoker voorzien van schroefdop met omwikkelde slang en hartvormig wapenschild. Mr. C. van Gelderen & Zn.-Schoonhoven. Circa 1850. Afmeting: 12 cm. Gewicht: ci...

Zilveren thee-en suikerschep, 1865
Startprijs 45 EUR

Antieke Biedermeier 835/000 zilveren thee- en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. Mr. Wed. H. v.d. Ree-Schoonhoven. Anno 1865. Afmeting: respectievelijk 10...

Antieke zilveren naaipriem+houder, 1860
Startprijs 45 EUR

Antieke 835/000 zilveren naaipriem in zeskantige houder met fraaie Biedermeier graveringen. Circa 1860. In goede staat.

Lot zilveren ringen
Startprijs 45 EUR

Lot met 8 zilveren ringen, 835/000, met hamerslag. breedte 10 mm, ca ø53/54. ca 21,7 gram. Nieuw

Peter Meurs, Twentse watermolen
Startprijs 45 EUR

Peter Meurs. Almelo. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

Antieke mahonie tafel, 1860
Startprijs 45 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooi snijwerk in poot. Circa 1860. Afmeting: ø 110 x H 76 cm. In goede staat.

2x Antiek kristal
Startprijs 45 EUR

Twee maal antiek kristal. Eén grote kaasstolp + geslepen stopkaraf. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schaal, 1900
Startprijs 45 EUR

Antiek Chinees porseleinen schaal met florale, vogel en tekst decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x 20,3 x 7,3 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein
Startprijs 45 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...

Moderne Makkumer fruitschaal
Startprijs 45 EUR

Moderne Makkumer porseleinen fruitschaal. Oar Wurk Makkum. Design van Paulus van Leeuwen. Afmeting: 8 x ø 32 cm. In goede staat.

Jugendstil plaquette met zilver
Startprijs 50 EUR

Zilveren plaquette met Jugendstil voorstelling, 925/000, van een dame verfraaid met gekleurde accenten. Bevestigd op een spiegel. 10,5x13,5cm. Italie.

3 Colliers met edelstenen met parel
Startprijs 50 EUR

Drie collier met edelstenen, o.a. parels, kwarts en been. Voorzien van metalen magneetslot. 48-55 cm.

2 Flacons met zilver
Startprijs 50 EUR

Twee kristallen flacons met zilveren dop, Flacon uit Boheems glas met floraal decor voorzien van een zilveren dop en kraag, 835/000, scharnier kapot, 12x5cm. en een ovaal kristallen bakje met een zil...

2 Zakhorloges
Startprijs 50 EUR

Twee zakhorloges, witmetaal, één Eterna horloge met deksel, mist glas en een Moeris horloge antimagnetic. ø48-50mm.

2 Goud op zilveren ringen
Startprijs 50 EUR

Twee goud op zilveren ringen, 925/000, bezet met gekleurde zirconia's. Eén ring met een ovale kop bezet met donker roze zirconia's gezet in geoxideerde poten, 21x18mm, ø 54 en een ring met een ronde k...

2 Zilveren colliers
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren colliers met hangers, diverse gehaltes, een bolletjescollier met daaraan een hanger in de vorm van een pump, versierd met makesiet en emaille, en een fantasie collier met een schoen beze...

5 Armbanden met stenen
Startprijs 50 EUR

Vijf armbanden met zilver en edelstenen, o.a. lapis lazuli. 925/000. Verschillende lengtes. In goede staat

Zilveren doosje Egypte
Startprijs 50 EUR

Zilveren snuifdoos, 800/000, rond model met scharnierend deksel voorzien van filigrain versiering met opgesoldeerd applique met vergulding voorzien van een gegraveerde kameel met figuur. En voorzien v...

Zilveren armband met hematiet
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband met hematiet, 835/000, armband met 5 rechthoekige open schakels met daartussen 5 ovaal cabouchon geslepen hematietstenen en een veeroog. breedte 12 mm. lengte 17,7 cm. ca 23 gram.

4 Zilveren ringen
Startprijs 50 EUR

Lot met 4 zilveren ringen, 925/000, met gekleurde zirconia's. In goede staat

2 Zilveren armbanden met zircona
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren armbanden, 925/000, met zirconia. Twee armbanden met stijf gevlochten banden versierd met elementen met zirconia's Eén gemerkt Roberto Bogetta. Breedte 6,5mm en 8,5mm. ca 21 gram. In goe...

Imari schaal met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR

Porseleinen imari schaal met geschulpte rand met schildering voorzien van een zilveren beugel, 833/000, met parelrand. MT.: H.Höhle & J.J.Bolhuis, Amsterdam. jl.:L:1921. 15x11x15cm. In goede staat

4 Colliers met edelstenen
Startprijs 50 EUR

Vier colliers met edelstenen, met o.a. agaat, goudsteen en parelmoer. 42-50cm.

Lot divers zilver
Startprijs 50 EUR

Lt divers zilver met o.a. een nagelpolijstborstel, 925/000, met filetranden, een theeschepje, 6 borrellepeltjes, een theelepel en een zuurvorkje, 835/000, en een lepeltje en een klontjestang, 800/000....

4 Zilveren ringen
Startprijs 50 EUR

Lot met 4 zilveren ringen met parels, tijgeroog, amethist en zirconia's. Diverse gehaltes. totaal ca 35 gram. In goede staat

2 Zilveren pillendoosjes
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren pillendoosjes, 925/000, een rond doosje, versierd met filigrain en een rode steen, ø2,5x2,5cm en een driehoekig gevormd doosje met scharnierend deksel versierd met markesiet. 3,5x3,5x3,5...

Zilveren kinderbeker
Startprijs 50 EUR

Zilveren kinderbeker, 925/000, met 2 oren voorzien van een lijnbewerking. Portugees. 12x7x6cm. ca 91 gram. In goede staat.

Fantasiering
Startprijs 50 EUR

Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat

Zilveren vleesvork & olijfvorkjes
Startprijs 50 EUR

Zilveren vleesvork en 5 olijfvorkjes, 835/000, vleesvork met een deels getorste steel met parelrand, MT.:Wed. J.F. van den Broek, Amsterdam, jl.: L1895, en 5 olijfvorkjes met een deels getorste steel ...

4 Zilveren armbanden
Startprijs 50 EUR

Lot met vier zilveren armbanden, 925/000, met diverse schakels. breedte 5-7mm. lengte 18-21 cm. Totaal ca 40,8 gram. In goede staat

Tasje met rozen, zilver
Startprijs 50 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. In goede staat

Zilveren armband
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, met een gevlochten palmierschakel, ø 4 mm. Daaroverheen zitten bewerkte buisvormige elementen. Dikte 8,5mm, voorzien van een haaksluiting. 19 cm. ca 27,3 gram. In goede staa...

10 Zilveren dasspelden
Startprijs 50 EUR

Tien zilveren spelden: 7 dasschuiven o.a. Mont Blanc en Quinn en 3 spelden met kegel en bloem. Diverse gehaltes. Totaal ca 50 gram. In goede staat

Gouden ring met blauwe steen
Startprijs 50 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met blauwe steen. Ring met een ovale zetkast met 8 poten bezet met een ovaal cabouchon geslepen steen met blauwe waas. 7,5x6mm. ca 3,1 gram. In goede staat

Zilveren broche
Startprijs 50 EUR

Zilveren medaille met Elizabeth II Dei Gratia Regina F.D. Malaya. Voor 21071046 PTE.C.Barker A.C.C. ø 36 mm. lengte 6 cm. ca 42 gram. In goede staat

Zilver verguld collier
Startprijs 50 EUR

Fraai zilver verguld collier, 925/000, met vossenstaart schakel, in het midden versierd met bewerkte staven in een aculade vorm, verlopend in breedte, wit/ rosé en geel vergulding. Voorzien van bakslo...

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een kleine kinderstoel, 1x1x2,5cm en een miniatuur ooievaar met baby in de luier, bevestigd op een vierkant stenen basement. 6x6x8cm. In goede staat