Antieke Amerikaanse regulateur met houtintarsia + mahonie. Circa 1910. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Antieke staande eikenhouten Junghans Art Deco klok met chroom-messing wijzerplaat, gewichten, slinger en geslepen glas. Circa 1930. Afmeting: H 196 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke duivenklokken. 1) La Ledoise Lede, nr. 53899, afmeting: ø 20 cm. 2) Vast in kist (sleutel weg), afmeting: ø 17 cm. 3) Coulet Excelsior, afmeting: ø 15 cm. 4) Benzing Original Brevete...
Twee antieke messing duivenklokken. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Le Continental Bruxelles. Eén maal Mignon van Engelen van Wassenhoven. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse kleine Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag op bel. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke klokjes. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie houten Schwarzwald klokjes. Eén miniatuur klokje van emaille. Eén wekker. Circa 1950. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Zeven oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: Wedgwood, Zenith et cetera. Afmeting: 6 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke schoolklok met halfuur-slag op gongspiraal. J.W. Benson London. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten wandklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Negen oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse, achtdaagse Schmid portaalklok. Louis Seize-stijl. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke reiswekkers. Twee maal antiek messing. Vier maal metaal gekleurd. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude duivenklokken. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal STB. Swiss Made nr. 21R-1752. Eén maal Benzing, anker model. Eén maal STB 16530. Afmeting: 19 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Decoratief bureau-spoorweg horloge met centrale secondenwijzer. 21e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.
Bakelieten Engelse wandklok met chroom. Circa 1940. Afmeting: 6 x ø 17 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke schoolklokken. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 - 37 cm. In goede staat.
Negen oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder klok met koperen wijzerplaat en slagwerk. Afmeting: 35 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met dame met bloem in haar hand, ampfora, gevleugelde kariatiden. Amor voorstelling. Emaille wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede originele ...
Gave originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Halfuur-slag op bel. Met datum aanduiding. Gegraveerde florale achterplatine W.M. Walker London. Afmeting: 48 x 25 x 17 cm. ...