Notenhouten Lenzkirch wandklok Aug 1 Million Nr. 910792. Circa 1920. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule. Circa 1860. Schilderend meisje. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 34 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok door Joseph Smith Chester. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden grote wijzers missen. Afmeting: H 225 cm. Verder in goede staat.
Vijf oude/antieke reiswekkers. Divers. Drie maal antiek messing. Twee maal bakeliet. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Compleet met sleutel en harpslinger. Afmeting: 48 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse houtgesneden koekoeksklokken. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm. In goede staat.
Gave antieke Engelse eikenhout met mahonie staande klok. Met intarsia. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden, dag en maandstand. Secondenwijzer mist. Afmeting: H 225 cm. In zeer goede ...
19e Eeuwse Weense houten pendule met albasten zuilen. Ongereinigd. Wijzerplaat beschadigd. Halfuur-slag op gongspiraal, touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staart-schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Kleine antieke messing reiswekker met bewerkte metalen wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Twee antieke messing duivenklokken. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Le Continental Bruxelles. Eén maal Mignon van Engelen van Wassenhoven. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Italiaanse porseleinen klok met Romeinse voorstelling. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise klok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en ankergang. Figuren bij wijnvat. Afmeting: 38 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Duitse wit-geglazuurde keramieken klok met Mercedes uurwerk. Circa 1940. Afmeting: 27 x 32 x 10 cm. In goede staat.
Charles Dix albasten Neo Gotische Franse pendule zonder slinger. Circa 1840. Beschadigingen. Afmeting: 51 cm. In redelijke staat.
Vier 19e eeuwse Franse kolompendules. Circa 1870. Enkele lichte beschadigingen aan het inlegwerk. Uurwerken vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 - 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met wekker, ankergang en harpslinger. Beschadiging wijzerplaat. Functies niet getest. Afmeting: 44 x 27 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok. Mooie beschildering. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Duitse F.M.S. mahonie tafelklok met halfuur-slag op drie gongspiralen. Circa 1900. Afmeting: 41 x 16 x 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse marmeren Louis Seize pendule klokkast met vuurvergulde bronzen versieringen. Zonder uurwerk. Voor spillegang horloge. Eén versiering mist. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse bouille klok met originele console en groen gekleurd schildpad. In ongerestaureerde staat. Stukje bouille en schildpad missen. Zeldzame uitvoering met bronzen putti's, kelken en lyra...