Vijf oude/antieke reiswekkers, waarvan drie maal messing. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -15 cm. In redelijk/goede staat.
Negen oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Oost-Duitse Ruhla berkenhouten schaakklok. In originele doos. Afmeting: 14 x 22 x 6,5 cm. In goede staat.
Twaalf oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Weense tafelklok met spillegang, kwartierslag en datumaanduiding. Schijn slinger repetitie, slaan/niet slaan functie. Afmeting: totaal 59 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten met mahonie staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Slinger mist. Mooie kast en gave wijzerplaat. Afmeting: H 212 cm. In zeer goede originele sta...
19e Eeuwse Franse comtoise met wekkerwerk en harpslinger. Afmeting: 42 x 17 x 26 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil tafelklok met metalen zweepslag decor. Circa 1915. Junghans. Halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing glaspendule met groen onyx. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Antieke pubklok/schoolklok. Achtdaags-uurwerk. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse boulle klok. Uurwerk met ankergang. Door Bertrand Paris. Functies niet getest. Afmeting: ø 25 x 7 cm. In goede staat.
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse schildpad boulle klok met brons. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Winterhalder + Hofmeier tafelklok met kwartierslag uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse St. Marti pendule. Houtbeschilderd met bronzen versieringen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met verguld brons en gepatineerd brons. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 41 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Franse Carrara marmeren Napoleon III klokkenstel met brons. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Empire. Mooie vergulding. Afmeting: 24 x 16 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing skeletklok met originele glazen stolp. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse mahoniehouten staande klok met Fries uurwerk. Deels beschadigd. Functies niet getest. Met console. Afmeting: H 226 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude houten pubklokken. Eén maal maandloper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 60 cm. Eén maal noten pubklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 51 cm. Beid...
19e Eeuwse notenhouten wandklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle schoolklok met eikenhouten klokkast met parelrand. Stil uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 33 x 33 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse metalen Pfeilkreuz schoolklok met messing rand. Circa 1930. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Oude ijzeren schoolklok met messing rand. Klokkast antiek, uurwerk later. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen officiersklok met wekker, slagwerk op bel en touwtjesslinger. Afmeting: 19 x 8 x 12 cm. In goede staat.
Carrara marmeren Louis Seize pendule met vuurverguld brons. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke schoolklokken. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 - 37 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans pendule stel. Tweede helft 19e eeuw. Pendule met vrouwfiguur 'Au champ par a de Ranieri'. Met rood marmeren basement en vergulde applicaties. Wijzerplaat met Arabische cijfers en zwar...
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Grote 19e eeuwse zwart-marmeren Franse pendule. Circa 1870. Vrouw leest kind voor. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk met veerslinger en halfuur-slag op bel. Wijzerplaat met emaille cartouches. Afme...
60-er Jaren vergulde Jaeger le Coultre Atmos klok met originele carry case. Klok functioneert. Ongereiningd. Afmeting: 24 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1830. Vrouw staande op oesterschelp en voorstelling met twee Neptunussen. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm...
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. 19e Eeuw. Titel: Les Georgigues Leneïde. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 52 x 34 x 13 cm. In redelijk/g...
18e Eeuwse Amsterdamse palissander tafelklok met noten snijwerk. Uurwerk later. Origineel beschilderde wijzerplaat. T.P. Kroese Amsterdam. 19e Eeuws Frans uurwerk met touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm....
Weens notenhouten pfeifenbarock drie-gewichten regulateur met originele gewichten en slinger. Circa 1890. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Bronzen historisme, vergulde en plated Türmchen Uhr (torenklokje). Circa 1880. Voorkant wijzerplaat + achterkant decoratieve wijzerplaat als dekseltoegang tot uurwerk, Echappement uurwerk. Achtdaags, ...
Antieke Franse notenhouten tafelklok met bronzen beslag en getorste zuilen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1880. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten portaalklok met florale intarsia. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met onyx en figuur Claire de Lune. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 70 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Friese dubbelkap staartklok met wekker en dagaanduiding. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 180 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke kalender-reiswekker. Circa 1920. Defect. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke Franse rode boulle pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse bewerkte, vergulde messing reiswekker. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Geen slagwerk. Afmeting: 16 x 9 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bouille klok met originele console en groen gekleurd schildpad. In ongerestaureerde staat. Stukje bouille en schildpad missen. Zeldzame uitvoering met bronzen putti's, kelken en lyra...
18e Eeuwse marmeren Louis Seize pendule klokkast met vuurvergulde bronzen versieringen. Zonder uurwerk. Voor spillegang horloge. Eén versiering mist. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.