Notenhouten Lenzkirch wandklok Aug 1 Million Nr. 910792. Circa 1920. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule. Circa 1860. Schilderend meisje. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 34 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok door Joseph Smith Chester. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden grote wijzers missen. Afmeting: H 225 cm. Verder in goede staat.
Vijf oude/antieke reiswekkers. Divers. Drie maal antiek messing. Twee maal bakeliet. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Compleet met sleutel en harpslinger. Afmeting: 48 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse houtgesneden koekoeksklokken. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm. In goede staat.
Gave antieke Engelse eikenhout met mahonie staande klok. Met intarsia. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden, dag en maandstand. Secondenwijzer mist. Afmeting: H 225 cm. In zeer goede ...
19e Eeuwse Weense houten pendule met albasten zuilen. Ongereinigd. Wijzerplaat beschadigd. Halfuur-slag op gongspiraal, touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staart-schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Kleine antieke messing reiswekker met bewerkte metalen wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Twee antieke messing duivenklokken. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Le Continental Bruxelles. Eén maal Mignon van Engelen van Wassenhoven. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Italiaanse porseleinen klok met Romeinse voorstelling. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise klok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en ankergang. Figuren bij wijnvat. Afmeting: 38 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Duitse wit-geglazuurde keramieken klok met Mercedes uurwerk. Circa 1940. Afmeting: 27 x 32 x 10 cm. In goede staat.
Charles Dix albasten Neo Gotische Franse pendule zonder slinger. Circa 1840. Beschadigingen. Afmeting: 51 cm. In redelijke staat.
Vier 19e eeuwse Franse kolompendules. Circa 1870. Enkele lichte beschadigingen aan het inlegwerk. Uurwerken vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 - 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met wekker, ankergang en harpslinger. Beschadiging wijzerplaat. Functies niet getest. Afmeting: 44 x 27 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok. Mooie beschildering. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Duitse F.M.S. mahonie tafelklok met halfuur-slag op drie gongspiralen. Circa 1900. Afmeting: 41 x 16 x 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse marmeren Louis Seize pendule klokkast met vuurvergulde bronzen versieringen. Zonder uurwerk. Voor spillegang horloge. Eén versiering mist. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse bouille klok met originele console en groen gekleurd schildpad. In ongerestaureerde staat. Stukje bouille en schildpad missen. Zeldzame uitvoering met bronzen putti's, kelken en lyra...
Antieke Franse bewerkte, vergulde messing reiswekker. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Geen slagwerk. Afmeting: 16 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Kleine antieke Franse rode boulle pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke kalender-reiswekker. Circa 1920. Defect. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Grote antieke Friese dubbelkap staartklok met wekker en dagaanduiding. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 180 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met onyx en figuur Claire de Lune. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 70 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten portaalklok met florale intarsia. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten tafelklok met bronzen beslag en getorste zuilen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1880. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Bronzen historisme, vergulde en plated Türmchen Uhr (torenklokje). Circa 1880. Voorkant wijzerplaat + achterkant decoratieve wijzerplaat als dekseltoegang tot uurwerk, Echappement uurwerk. Achtdaags, ...
Weens notenhouten pfeifenbarock drie-gewichten regulateur met originele gewichten en slinger. Circa 1890. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Amsterdamse palissander tafelklok met noten snijwerk. Uurwerk later. Origineel beschilderde wijzerplaat. T.P. Kroese Amsterdam. 19e Eeuws Frans uurwerk met touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm....
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. 19e Eeuw. Titel: Les Georgigues Leneïde. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 52 x 34 x 13 cm. In redelijk/g...
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1830. Vrouw staande op oesterschelp en voorstelling met twee Neptunussen. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm...
60-er Jaren vergulde Jaeger le Coultre Atmos klok met originele carry case. Klok functioneert. Ongereiningd. Afmeting: 24 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse zwart-marmeren Franse pendule. Circa 1870. Vrouw leest kind voor. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk met veerslinger en halfuur-slag op bel. Wijzerplaat met emaille cartouches. Afme...
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Drie-delig Frans pendule stel. Tweede helft 19e eeuw. Pendule met vrouwfiguur 'Au champ par a de Ranieri'. Met rood marmeren basement en vergulde applicaties. Wijzerplaat met Arabische cijfers en zwar...
Twee oude/antieke schoolklokken. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 - 37 cm. In goede staat.
Carrara marmeren Louis Seize pendule met vuurverguld brons. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen officiersklok met wekker, slagwerk op bel en touwtjesslinger. Afmeting: 19 x 8 x 12 cm. In goede staat.
Oude ijzeren schoolklok met messing rand. Klokkast antiek, uurwerk later. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse metalen Pfeilkreuz schoolklok met messing rand. Circa 1930. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle schoolklok met eikenhouten klokkast met parelrand. Stil uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 33 x 33 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten wandklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.