Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Hoeketagieres, 1870
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten hoeketageres. Circa 1870. Afmeting: 32 x 28 x 20 cm. In goede staat.

Mahonie kistje
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kistje met gebogen hengsel. Eén pootje los erbij. Niet origineel. Afmeting: 6,5 x 12 x 16 cm. In goede staat.

Antieke (water)bronplaat
Resultaat: 90 EUR

Antieke marmeren (water)bronplaat met cherubijnkop. Afmeting: 50 x 40 x 5 cm. In goede staat.

Indonesisch kistje
Resultaat: 35 EUR

Antiek Indonesisch houtgestoken kistje met draken/dansers/vogel decor. Gesigneerd Rennie & Co. Birmingham op slot. Circa 1920. Afmeting: 17 x 26 x 18 cm. In goede staat.

2x Antieke kerstversieringen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke papier maché gelithografeerde kerstversieringen. Joyeux Noël. Circa 1920. Afmeting: 23 x 39 cm. In goede staat.

De Stijl 30-er Jaren plafondlamp
Resultaat: 40 EUR

30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.

Antieke turfkist, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse met koper beslagen turfkist op wielen. Met zeegezichten decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 46 x 29 cm. In goede staat.

Verzameling Petit Point accessoires
Resultaat: 80 EUR

Verzameling Petit Point accessoires. Onder andere: Brillenkokers, etui's, borstels, (poeder)doosjes, spiegeltjes et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

3x Oude fotolijsten
Resultaat: 35 EUR

Drie oude fotolijsten. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Louis Seize-stijl, plated. 1x Louis Seize-stijl, wortelhout. Afmeting: 13 - 30 cm. in goede staat.

Meerschuim tabakspijp
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse meerschuim tabakspijp met jachthond en vogel. In lederen foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil-stijl tafellamp met bronskleurige voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 14 cm ø. In goede staat.

Tiffany-stijl plafonniere
Resultaat: 80 EUR

Decoratieve Tiffany-stijl plafonniere. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.

Art Deco radio Siera 1947
Resultaat: 35 EUR

Bakelieten Art Deco radio. Anno 1947. Door Siera. Afmeting: 30 x 42 x 19 cm. In zeer goede staat.

Indonesisch gestoken paneel
Resultaat: 40 EUR

Indonesisch houtgestoken paneel met Javaanse dansers. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 10 x 20 cm. In goede staat.

Antieke eiken sigaren humidor, 1910
Resultaat: 40 EUR

Antiek eikenhouten sigaren humidor. Circa 1910. Afmeting: 22 x 22 x 10 cm. In goede staat.

Antieke messing tafellamp, 1910
Resultaat: 35 EUR

Antieke messing tafellamp met geëtste mat glazen lampenkap. Circa 1910. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Cloisonne wierookbrander, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met cloisonne inleg, Foo-hond en draken. Afmeting: 38 x ø 18 cm. In goede staat.

Japanse geisha van cloisonne
Resultaat: 140 EUR

Japanse geisha van cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

4x Antieke wasplaquettes
Resultaat: 50 EUR

Vier 19e eeuwse ingelijste wasplaquettes. Duitsland. Afmeting: H 18,5 x B 15,5 cm. In goede staat.

Antieke huwelijks voetenstoof
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahoniehouten huwelijks voetenstoof met marmer en inscriptie Willebr. en Marg. de Graaf. Afmeting: 27,5 x 23 x 17 cm. In goede staat.

19e Eeuwse historisme houtkachel
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse historisme houtkachel met kariatiden en guirlandes et cetera. Circa 1880. Niet compleet, deurtje voor mist, zit nu lade in. Afmeting: 116 x 40 x 52 cm. In redelijke staat.

Antieke hoge heren hoed
Resultaat: 30 EUR

Antieke hoge heren hoed in doos. Gebroeders Oostvogel Heerenmodes. Circa 1940. Afmeting: 14 x 24 x 31 cm. In goede staat.

Likeurkist/bar + inhoud
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten bar/likeurkist in vorm van boek met kristallen glazen en twee flessen wijn. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 25 x 41 cm. In goede staat.

Koffer vol antiek (divers)
Resultaat: 70 EUR

Koffer vol antiek. Onder andere: Deurkloppers, deurbeslag, meetlint, gereedschap etcetera. Afmeting: 15 x 30 x 45 cm. In goede staat.