Acht diverse blikjes met reclame. 20e Eeuw. Onder andere: Queeen Sigarette, Nicoletto Cigares, Nestor Jianaclis, De Arnoldo, Kauw-Tabak, bakeliet/Zetka U.S. Zone, Engelhardt Cigarettes. Afmeting:6 - 1...
Twaalf reclameblikjes, divers. Onder andere: Kauwtabak, scheerzeep, sigaretten et cetera. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen petroleumlamp met twee branders en originele glazen kappen. Circa 1900. Eén deukje. Afmeting: 67 x 53 x 20 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen historisme, Neorenaissance vijzel met stamper. Circa 1880. Afmeting: 19,5 x ø 24,5 cm. In goede staat.
Vroege Japanse kleine cloisonne trekpot Meiji of ouder. Met rondom draken decor in iriserend blauw. Bij hengsel paar stukjes weg. Afmeting: 10 x 9 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke handingekleurde gravure Cadbury's Cocoa. Circa 1900. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke voorraad reclameblikken. Eén maal De Telegraaf 100 jaar. Eén maal Spaans blik Segovia the Alcazar. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Côte d'Or voorraadblik met afbeelding van twee vrouwen en parasol op deksel. Afmeting: 13 x 26 ø cm. In goede staat.
19e Eeuwse Judaica bronzen 9-lichts chanoeka olielamp. Afmeting: 21,5 x 15 x 4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met rijtuigen voorstelling. Afmeting: 3,5 x 15 x 4,8 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige toiletset. Circa 1930. Filigrain messing met bewerkt malachiet. Afmeting: 8 - 36 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme wandkandelaren met putti en facet geslepen spiegels. Circa 1880. Afmeting: 36 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke kopergeslagen plantenbak met het wapen van Enschede, leeuwenkoppen en klauwpoten. Circa 1890. Neo Renaissance. Afmeting: 39 x 42 cm ø. In goede staat.
Antieke gesigneerde Chinese/Japanse bronzen handspiegel in lakwerk lijst. Kraanvogels in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 43 x 28 x 3 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse munten/goud weegschaal in notenhouten houder + etiket 'Table des monnaies d'or et d argent di heres etats de L'Europe etc. Compleet met gewichtenset en originele weegschaal. Afmeting:...
Antiek diorama. Circa 1920. Houten modelboot in vitrine, met geschilderde achtergrond. Afmeting: 10 x 39 x 20 cm. In goede staat.
Groot oud Oosters benen plateau/basement. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 28 cm. In goede staat.
Vier maal antiek cloisonne op messing in Fabergé-stijl. Bestaande uit: Eén kop en schotel, goed. Eén sigaretten mondstuk, goed. Eén pillendoosje. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse vergulde messing Empire kaarskandelaren. Circa 1820. Klein deukje in basement. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bureauthermometer met haan, jager en kind. Gietijzer met messing. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...
Antieke terracotta plaquette met Arabier. In kopergeslagen omlijsting. Circa 1890. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.
Oosters handwerkstuk met gouddraad. Chinese godheid met kraanvogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse smeedijzeren kerkelijke offerkist met heilig kruis. Sleutel mist. Afmeting: 25 x 27 x 21 cm. Verder in goede staat.