Lot antiquarische Hollandse boeken. Artis, Indië et cetera. 1915 - 1950. Afmeting: 26 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco schoenlepel met meerschuim hondenkop. Circa 1930 - 1940. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken vogelkooi. 20e Eeuw. Afmeting: H 85 x ø 37 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgestoken krokodil. 20e Eeuw. Afmeting: L 128 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek gietijzeren grafmonument. Barok. Circa 1800. Originele beschildering, met engel en medaillon. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Drie maal antiek ivoor/been. China miniatuur. Twee maal zeldzame miniatuur telramen met landschappen. Eén maal mahonie doosje met domino stenen. Afmeting: 3,5 - 5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten theestoof met ketel en binnen-emmer. Afmeting: 42 x 30 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke vrijmetselaars artikelen. Bestaande uit: Houder met roodlakstempel + kraag met gouddraad en vrijmetselaarstekens. Afmeting: 18 - 45 cm. In goede staat.
Beschilderde melkbus + dienblad. Afmeting: 50 - 66 cm. In goede staat.
Lot antiek verguld messing kastbeslag. 19e Eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Antieke Engelse handnaaimachine. Jones. Circa 1900. Afmeting: 26 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek emaille. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Petroleumbrander, brooddoos, lepels, vergieten et cetera. plus 2 petroleumstellen. Afmeting: 15 x 53 cm. In goede staat.
Antiek keukenrek met antieke keramieken puddingvormen. Negen stuks. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 90 x 103 x 10 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke voorraadblikken, onder andere Droste. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Retro Coca Cola kratje van aluminium. 1927 - 1977. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Kruideniers koffiebonen voorraadhouder met kijkglas. 1930 - 1950. Afmeting: 74 x 22 x 28 cm. In goede staat.
Lot antiek emaille. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.
Twee lots diverse voorraadblikken met reclame, onder andere sigaren. Circa 70 stuks. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Klein deukje achterzijde. Afmeting: 31 x 26 x 30 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten klarinet in originele koffer. Gemerkt Zalud Terezin, Paul Zalud, Theresienstadt 1864 - 1931. Circa 1920. Afmeting: L 55 cm. In zeer goede staat.
Antieke Philips Art Deco luidspreker. Verstelbaar. Functie niet getest. Circa 1930. Afmeting: 30 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Drie oude violen in koffer. 20e Eeuw. Afmeting: 60 - 63 cm. In goede staat.
Grote antieke bewerkte messing fotolijst met houten passe partout. In Louis Seize-stijl. Circa 1890. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Antieke juwelendoos in Japanse-stijl met bewerkte messing en wit metalen jachttafereel op deksel. Hout met leder beklede kist en messing slot. Eén versiering mist. Circa 1900. Afmeting: 11 x 30 x 23,...