Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kopergeslagen W.M.F. Jugendstil ketel met comfoor. Circa 1900. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Hollandse meisjes. Hollandse jongens. Circa 1900. Afmeting: H 22 x B 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits kopergeslagen W.M.F. bouilloir. Compleet. Met struisvogel merk, No. 797 + ontwerp monogram. Circa 1915. Afmeting: 36 x 21 x 16 cm. In zeer goede staat.
Zware antieke vijf-lichts bronzen kroonluchter in 18e eeuwse stijl. Circa 1900. Afmeting: 60 x ø 50 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Antieke messing hangpetroleumlamp. Circa 1900. Neo Renaissance. Afmeting: 95 x 35 cm. In goede staat.
Zeven diverse asbakken met reclame. 20e Eeuw. Onder andere: Marifa, Mandi, Waldperle, Remsia, Preussengold, Alrowa. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse messing bewerkte tabaksdozen. Eén maal met florale gravering. Eén maal figuren voorstelling met spreuken. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren sierschotel. Plated. Voorstellende Schiller. Gesetz ich geschutzt. St. w. Nr. 2062. 1805 -1905. Afmeting: ø 32,5 cm. In goede staat.
Groot Aziatisch houtsnijwerk in lijst. Indische olifant met menner in bos. Drie dimensionaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 118 x B 98 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen cloisonne wierookbrander met floraal decor. Afmeting: 8 x ø 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 12 x ø 16 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinese bronzen vazen met olifanten en floraal decor. Eén bodem gerestaureerd. Afmeting: 41 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote antieke drie-lichts messing Neo Gotische wand-gaslamp. Circa 1900. Afmeting: 87 x 84 x 30 cm. In goede staat.
Groot lot antiek linnen. In doos. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer groot Hollands mahoniehouten scheepsstuurwiel. Dubbelman Slikkerveer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 156 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theekist. Orgelgebogen met drie messing theeflacons. Afmeting: 14 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse getorste lampenvoet met drie bokkepoten. Afmeting: H 173 cm. In goede staat.
Grote oude Japanse geisha van cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Lot vrijmetselaar medailles et cetera. Engeland, U.S.A. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 100 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans ivoren figuur. Japanse oude man met kind en bloesemtak. Op houtgestoken console. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Circa 1870. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede staat.
Grote aparte Amsterdamse School hanglamp. Messing uitgezaagd, in etages opgebouwd. Met originele stofkap. Maker? Circa 1920. Afmeting: 130 x ø 70 cm. In goede staat.