Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Parfumhouder van schildpad
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse zilver inlay schildpad parfumhouder met daarin glazen parfumflacon. Afmeting: 6 x 4 x 1,7 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok + barometer
Resultaat: 35 EUR

Antieke tafelklok en barometer. 20e Eeuw. Tafelklok, U.S.A., vurenhout, circa 1900. Mahoniehouten barometer, circa 1930. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1915
Resultaat: 45 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil barometer met Nederlands opschrift. Circa 1915. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

3x Flessen rode wijn
Resultaat: 50 EUR

Drie flessen rode wijn. 1980 Cotes du Roussillon Villages Cuvee de Vigneron. La Pauline Millenium. 1981 Chateau Lyonnat Lussac-Saint Emilion. Afmeting: 36 - 42 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Lutherse bijbel
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Lutherse bijbel met gravures. Oude en nieuwe testament. Amsterdam, Samuel Schoonwald 1725. Afmeting: 10 x 28 x 23 cm. In goede staat.

Oosterse vaas met half-edelstenen
Resultaat: 120 EUR

Oosterse vaas bekleed met half-edelstenen. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

2x Chinese bronzen vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese bronzen vazen met paradijsvogels op bloesemtakken. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse panelen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Japanse lakwerk panelen met been. Circa 1920. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 39 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oude Japanse netsukes
Resultaat: 70 EUR

Drie oude Japanse houtgesneden netsukes, waarvan twee met signatuur. 20e Eeuw. Met glazen ogen. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

Aker + blaasbalg
Resultaat: 65 EUR

Grote 19e eeuwse messing aker en een koper beslagen blaasbalg. Afmeting: 48 - 76 cm. In goede staat.

17e Eeuwse gietijzeren haardplaat
Resultaat: 110 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Renaissance gietijzeren haardplaat met ridder en tulpen. Afmeting: 81 x 65 cm. In goede staat.

Grote antieke aker
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke koper-genagelde aker met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x ø 53 cm. In goede staat.

3x Antieke gietijzeren kacheldelen
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke Jugendstil gietijzeren kacheldelen. Circa 1915. Afmeting: 42 x 19 cm. In goede staat.

.
Resultaat: 30 EUR

Antiek keramieken presenteertablet met vernikkelde omranding. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 54 x 40 cm. In goede staat.

3x Antiek
Resultaat: 30 EUR

Drie maal antiek. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse speculaasplanken. Eén Duitse speelgoed koe op wielen. Circa 1920. Afmeting: 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

10x Bronzen potjes
Resultaat: 140 EUR

Tien maal divers oud/antiek brons. Onder andere: Heilig water bekers, Oosterse potten en één bronzen lavabo. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.

Lot oud koper/metaal
Resultaat: 90 EUR

Lot oud koper/metaal. Onder andere: 10x leeuwenkoppen deurkloppers. 2x Grote messing plaquettes muziek. 1x ijzeren sierstuk. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.

Antieke stereokijker + kaarten
Resultaat: 40 EUR

Antieke stereokijker met diverse vooroorlogse kaarten. Afmeting: 24 x 31 x 19 cm. In goede staat.

2x Lange dames bontjassen
Resultaat: 225 EUR

Twee lange dames bontjassen. Bisamrat met leder. Maison Bonnetterie Hofleverancier. Afmeting: L 120 - 121 cm. In goede staat.

2x Wafelijzers
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse smeedijzeren wafelijzers. Afmeting: 70 - 76 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke petroleumlampen met glazen reservoirs. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke petroleumlampen met glazen reservoirs. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil petroleumlamp
Resultaat: 65 EUR

Antieke Jugendstil beschilderde opaline petroleumlamp. Circa 1915. Kap scherf gelijmd. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke majolica hangpetroleumlamp
Resultaat: 75 EUR

Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.