19e Eeuwse Duitse fruitboom in originele glazen stolp. Gemaakt van glas, papier maché etc. Drie maal fruit beschadigd. Afmeting: H 36 x B 22 x D 12 cm. Verder in goede staat.
Twee grote 19e eeuwse historisme, compositie metalen kaarskandelaren met figuren en putti. Neo Renaissance. Eén haarlijn bij arm. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.
Montblanc pen in cassette, model Chopin in het rood met goldplated clip en ringen. In originele doos en certificaat. Vulling ontbreekt.
Grote antieke bewerkte messing fotolijst met houten passe partout. In Louis Seize-stijl. Circa 1890. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke geëmailleerde voorraadbussen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans antiquarisch erotisch boekje. L'escole des Filles ou La Philosophie des dames. Tome Premier. Met erotische gravures. Afmeting: 16 x 10,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke petroleumlamp met kristalglazen reservoir + Korinthische zuil met messing en messing voet. Circa 1900. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-lichts Art Deco hanglamp van messing met originele glazen kappen. Circa 1930. Afmeting: 50 x ø 55 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin en koper. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke tinnen borden. 19e Eeuw. Duitsland. Drie maal klein. Twee maal groot. Met namen, stempels en dateringen. Afmeting: ø 24 - 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse tinnen kraantjeskan zonder komfoor. Kraantje incompleet. Afmeting: H 37 cm. Verder in goede staat.
Grote 19e eeuwse Neogotische bronzen deurklopper met Maria. Afmeting: 39 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse houtgesneden netsukes, waarvan twee met signatuur. 20e Eeuw. Met glazen ogen. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen wierookbrander met vleermuiskoppen. Afmeting: 7,6 x ø 9,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen weegschaal met messing maten + antieke bronzen sluitgewichten set, geijkt en met Franse lelie. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Klein deukje achterzijde. Afmeting: 31 x 26 x 30 cm. In goede staat.
Koffer vol antiek. Onder andere: Deurkloppers, deurbeslag, meetlint, gereedschap etcetera. Afmeting: 15 x 30 x 45 cm. In goede staat.
Houten religieus intarsia kunstwerk. Christus als schaapsherder. Circa 1930. Afmeting: H 64 x B 46 cm. In goede staat.
Messing bureaulamp met groen-glazen lampenkamp. In hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Oude Duitse meerschuim tabakspijp met jachthond en vogel. In lederen foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee aardewerken tafellampen. Bronskleurige patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 46 cm ø. In goede staat.