19e Eeuwse zilver inlay schildpad parfumhouder met daarin glazen parfumflacon. Afmeting: 6 x 4 x 1,7 cm. In goede staat.
Antieke tafelklok en barometer. 20e Eeuw. Tafelklok, U.S.A., vurenhout, circa 1900. Mahoniehouten barometer, circa 1930. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil barometer met Nederlands opschrift. Circa 1915. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Drie flessen rode wijn. 1980 Cotes du Roussillon Villages Cuvee de Vigneron. La Pauline Millenium. 1981 Chateau Lyonnat Lussac-Saint Emilion. Afmeting: 36 - 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Lutherse bijbel met gravures. Oude en nieuwe testament. Amsterdam, Samuel Schoonwald 1725. Afmeting: 10 x 28 x 23 cm. In goede staat.
Oosterse vaas bekleed met half-edelstenen. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese bronzen vazen met paradijsvogels op bloesemtakken. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse lakwerk panelen met been. Circa 1920. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 39 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Japanse houtgesneden netsukes, waarvan twee met signatuur. 20e Eeuw. Met glazen ogen. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing aker en een koper beslagen blaasbalg. Afmeting: 48 - 76 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Renaissance gietijzeren haardplaat met ridder en tulpen. Afmeting: 81 x 65 cm. In goede staat.
Grote antieke koper-genagelde aker met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x ø 53 cm. In goede staat.
Drie antieke Jugendstil gietijzeren kacheldelen. Circa 1915. Afmeting: 42 x 19 cm. In goede staat.
Antiek keramieken presenteertablet met vernikkelde omranding. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 54 x 40 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse speculaasplanken. Eén Duitse speelgoed koe op wielen. Circa 1920. Afmeting: 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Tien maal divers oud/antiek brons. Onder andere: Heilig water bekers, Oosterse potten en één bronzen lavabo. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Lot oud koper/metaal. Onder andere: 10x leeuwenkoppen deurkloppers. 2x Grote messing plaquettes muziek. 1x ijzeren sierstuk. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.
Antieke stereokijker met diverse vooroorlogse kaarten. Afmeting: 24 x 31 x 19 cm. In goede staat.
Twee lange dames bontjassen. Bisamrat met leder. Maison Bonnetterie Hofleverancier. Afmeting: L 120 - 121 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse smeedijzeren wafelijzers. Afmeting: 70 - 76 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glazen reservoirs. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glazen reservoirs. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil beschilderde opaline petroleumlamp. Circa 1915. Kap scherf gelijmd. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.