Zeldzame vroeg 19e eeuwse koperen Empire samovaar met phenix en Egyptische figuur en meander omranding. Enkele deukjes. Circa 1820. Afmeting: 46 x 32 x 30 cm. In redelijke staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse houten vergulde kroonluchter. 18-Lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x ø 80 cm. In goede staat.
Italiaanse messing plafondlamp met kristal en putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x ø 50 cm. In goede staat.
Grote antieke drie-lichts messing Jugendstil gaslamp met originele rookglazen lampenkappen en contragewichten. Circa 1915. Afmeting: 98 x ø 80 cm. In goede staat.
Oosters houtgestoken kistje met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 34 x 20 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Eén maal 19e eeuwse Engelse wortelnoten schrijfkist. Eén maal Japans lakwerk kastje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws notenhouten naaikist met bandintarsia en speldenkussen. Met compartimenten en spiegel. Afmeting: 14 x 40 x 17 cm. In goede staat.
Antieke parelmoer belijmde dekseldoos met been. Afmeting: 4,5 x 16 x 7,5 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Vier antieke kaarskandelaren. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal messing, miniatuur, Engels. Twee maal eikenhout met messing. Afmeting: 12 - 29 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse historisme, compositie metalen kaarskandelaren met figuren en putti. Neo Renaissance. Eén haarlijn bij arm. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee antieke koloniale messing kaarskandelaren met gegraveerde draken decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 44 x 52 x ø 18 cm. In goede staat.
Twee antieke messing met cloisonne kaarskandelaren. Circa 1900. Iets verbogen. Afmeting: 14 x ø 12 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gesigneerde kaarskandelaren. Circa 1880. Neo Renaissance. Door R. Rudolphs Fecit. Nr. 1393. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk tableau in lijst. Met Geisha en kinderen in parelmoer in pagodo. Afmeting: H 76 x B 47 cm.In goede staat.
Antieke plated Duitse Jugendstil W.M.F. samovaar. Circa 1915. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Oude Chinese cloisonne vaas met draken en olifantenkoppen. Klein deukje. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese marmeren gesneden stempel. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse Japanse bronzen pronkvaas met drakenkoppen en vogel decor. Circa 1880. Afmeting: 60 x 24 cm ø. In goede staat.
Groot oud cement gegoten tuinbeeld. Vrouw met bloemenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten Rococo wandtafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 66 x 24 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken 19e eeuwse lijsten met olieverfschilderijen. Duitsland. Barok-stijl. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met Egyptische kariatiden. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 40 cm. In goede staat.