Vijf antieke tinnen borden. 19e Eeuw. Duitsland. Drie maal klein. Twee maal groot. Met namen, stempels en dateringen. Afmeting: ø 24 - 35 cm. In goede staat.
Messing bureaulamp met groen-glazen lampenkamp. In hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Houten religieus intarsia kunstwerk. Christus als schaapsherder. Circa 1930. Afmeting: H 64 x B 46 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Klein deukje achterzijde. Afmeting: 31 x 26 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse tinnen kraantjeskan zonder komfoor. Kraantje incompleet. Afmeting: H 37 cm. Verder in goede staat.
Antieke ronde dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor op deksel. Circa 1880. Craquele in schilderwerk. Afmeting: ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen tafellamp met marmeren basement, porseleinen fitting + trekkoord. Boeren jongen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie Chinese miniatuurboekjes met zijde schilderijen. Gesigneerd + houten kaft. Afmeting: 11 x 8 x 2 cm. In goede staat.