Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Koperen samovaar, 1820
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse koperen Empire samovaar met phenix en Egyptische figuur en meander omranding. Enkele deukjes. Circa 1820. Afmeting: 46 x 32 x 30 cm. In redelijke staat.

2x Messing kandelaren
Resultaat: 65 EUR

Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Vergulde kroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Grote Italiaanse houten vergulde kroonluchter. 18-Lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x ø 80 cm. In goede staat.

Italiaanse plafondlamp
Resultaat: 60 EUR

Italiaanse messing plafondlamp met kristal en putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x ø 50 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil gaslamp
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke drie-lichts messing Jugendstil gaslamp met originele rookglazen lampenkappen en contragewichten. Circa 1915. Afmeting: 98 x ø 80 cm. In goede staat.

Oosters kistje met beslag
Resultaat: 110 EUR

Oosters houtgestoken kistje met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 34 x 20 cm. In goede staat.

Schrijfkistje+kabinetje
Resultaat: 100 EUR

Twee maal antiek. Eén maal 19e eeuwse Engelse wortelnoten schrijfkist. Eén maal Japans lakwerk kastje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.

Vroeg 19e eeuws naaikistje
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuws notenhouten naaikist met bandintarsia en speldenkussen. Met compartimenten en spiegel. Afmeting: 14 x 40 x 17 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos met parelmoer
Resultaat: 40 EUR

Antieke parelmoer belijmde dekseldoos met been. Afmeting: 4,5 x 16 x 7,5 cm. In goede staat.

4x Antieke fotoalbums
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.

4x Antieke kaarskandelaren
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke kaarskandelaren. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal messing, miniatuur, Engels. Twee maal eikenhout met messing. Afmeting: 12 - 29 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse kandelaren
Resultaat: 75 EUR

Twee grote 19e eeuwse historisme, compositie metalen kaarskandelaren met figuren en putti. Neo Renaissance. Eén haarlijn bij arm. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

2x Antieke kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee antieke koloniale messing kaarskandelaren met gegraveerde draken decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 44 x 52 x ø 18 cm. In goede staat.

2x Antieke cloisonne kandelaren
Resultaat: 125 EUR

Twee antieke messing met cloisonne kaarskandelaren. Circa 1900. Iets verbogen. Afmeting: 14 x ø 12 cm. In goede staat.

2x Messing kadelaren
Resultaat: 55 EUR

Twee antieke messing gesigneerde kaarskandelaren. Circa 1880. Neo Renaissance. Door R. Rudolphs Fecit. Nr. 1393. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antiek Japans tableau
Resultaat: 50 EUR

Antiek Japans lakwerk tableau in lijst. Met Geisha en kinderen in parelmoer in pagodo. Afmeting: H 76 x B 47 cm.In goede staat.

Antieke plated WMF samovaar
Resultaat: 40 EUR

Antieke plated Duitse Jugendstil W.M.F. samovaar. Circa 1915. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese cloisonne vaas
Resultaat: 120 EUR

Oude Chinese cloisonne vaas met draken en olifantenkoppen. Klein deukje. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese stempel
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese marmeren gesneden stempel. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.

Antieke Japanse pronkvaas, 1880
Resultaat: 190 EUR

Grote antieke 19e eeuwse Japanse bronzen pronkvaas met drakenkoppen en vogel decor. Circa 1880. Afmeting: 60 x 24 cm ø. In goede staat.

Groot tuinbeeld van cement
Resultaat: 200 EUR

Groot oud cement gegoten tuinbeeld. Vrouw met bloemenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.

Italiaanse vergulde wandtafel
Resultaat: 170 EUR

Italiaanse vergulde houten Rococo wandtafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 66 x 24 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse lijsten
Resultaat: 250 EUR

Twee houtgestoken 19e eeuwse lijsten met olieverfschilderijen. Duitsland. Barok-stijl. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl schemerlampen
Resultaat: 325 EUR

Twee vergulde bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met Egyptische kariatiden. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 40 cm. In goede staat.