Negen Hollandse emblemen, onder andere: Marine, Havendienst, Koopvaardij et cetera. En één miniatuurklokje, messing met bakeliet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.
Drie oude vooroorlogse camera's met houders. Kodak, Butchers en Agfa. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Vijftig stuks oude houten borden standaards in doos. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met gevleugelde leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 39 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Barok schilderijlijst. Doekmaat H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke schilderijlijsten. Doekmaat H 27 x B 43 cm. + H 41 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot diversen. Onder andere: Glas, keramiek, porselein et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder wandconsoles met steenbokken. Circa 1900, met glazen ogen. Circa 1930, geheel hout. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Grote antieke metalen collectebus. Circa 1900. Bethel Diaconie. Afmeting: 41 x 24 cm ø. In goede staat.
Hoedenmakers paspop. Circa 1920. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Twee antieke koffiemolens. Circa 1900. Eén maal U.S.A. Philadelphia Enterprise MFG. Co. Patent July 12.98. Eén maal Spaanse koffiemolen. Afmeting: 25 - 39 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken consoles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse blikken gelithografeerde globe. J. Chein & Co. Made in USA. Afmeting: 24 x ø 18 cm. In goede staat.
Antiek verguld messing met porselein papegaai lampje. Circa 1900. Twee bloemen beschadigd. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
Messing bureaulamp met groen-glazen lampenkamp. In hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Drie flessen rode wijn. Bestaande uit: 1975 Chateau L' enclos Pomerol. 1979 Chateau Grand-Puy Lacoste Pauillac Saint Guirons. 1982 Chateau Haut Bages Liberal Pauillac. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede s...
19e Eeuwse Japanse gietijzeren zeskantige theekan met karaktertekens en bronzen deksel. Afmeting: 20 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren Renaissance/historisme haardplaat met ridder en ranken. 19e Eeuw. Afmeting: 55 x 54 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen spiegel met borstelkastje en twee kopergeslagen borstels. Circa 1900. Afmeting: 63 x 35 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Korinthische zandstenen zuilen met kapitelen. 18e - 19e Eeuw. Lichte transportschade. Stukjes los erbij. Afmeting: 123 x 21 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-lichts Art Deco hanglamp van messing met originele glazen kappen. Circa 1930. Afmeting: 50 x ø 55 cm. In goede staat.
Oude Tiffany-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x ø 34 cm. In goede staat.
Antieke stereokijker met veel kaarten. In boekvormige doos. Circa 1920. In goede staat.