Antieke Jugendstil lectuurhouder met intarsia. Met landschap ingelegd. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 44 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke monstrans met Joods Judaïca teken en Hebreeuwse tekst. Messing plated. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antiek diorama. Circa 1920. Houten modelboot in vitrine, met geschilderde achtergrond. Afmeting: 10 x 39 x 20 cm. In goede staat.
Antieke terracotta plaquette met Arabier. In kopergeslagen omlijsting. Circa 1890. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.
Vroege Japanse kleine cloisonne trekpot Meiji of ouder. Met rondom draken decor in iriserend blauw. Bij hengsel paar stukjes weg. Afmeting: 10 x 9 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeer grote bronzen historisme, Neorenaissance vijzel met stamper. Circa 1880. Afmeting: 19,5 x ø 24,5 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren sierschotel. Plated. Voorstellende Schiller. Gesetz ich geschutzt. St. w. Nr. 2062. 1805 -1905. Afmeting: ø 32,5 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen petroleumlamp met twee branders en originele glazen kappen. Circa 1900. Eén deukje. Afmeting: 67 x 53 x 20 cm. In goede staat.
Zeer groot Hollands mahoniehouten scheepsstuurwiel. Dubbelman Slikkerveer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 156 cm. In goede staat.
Groot antiek mahoniehouten scheepsstuurwiel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 102 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren spaarpotten. Diecast U.S.A. 20e Eeuw. Overgeschilderd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke metalen (kruideniers) weegschaal. Circa 1930. N.V. Snelweger Fabriek De Bilt - Holland. Barst in glas. Afmeting: 54 x 33 x 32 cm. In goede staat.
Etui gemaakt uit schildpad, rechthoekig model met afgeronde hoeken. Ingelegd met parelmoer en metaal, enkele stukjes ontbreken. 8,5x14x1.5cm. In goede staat
Twee mahoniehouten dekseldoosjes met achter-glas-schilderingen. Schepen. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8,5 - 10 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek Chinees cloisonne. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Oude globe. Elektrisch. Met maandaanduiding. Duples Colombus Berlin/Stuttgart. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke koekvormen. Twee maal iepenhout, 19e eeuw. Eén maal vorm, circa 1900 ?. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch bronzen triptychon ikoon met emaille. Afmeting: 5 x 10 x 0,7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse munten/goud weegschaal in notenhouten houder + etiket 'Table des monnaies d'or et d argent di heres etats de L'Europe etc. Compleet met gewichtenset en originele weegschaal. Afmeting:...
Lot oude reclame blikken. Divers Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse blikken spaarpotten. Bestaande uit: Rijks postspaarbank, Made in Germany, circa 1920 en kluis-model, Western Germany. Circa 1950. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Twee maal oud plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated bouilloir met comfoor. Plated dekseldoos. Afmeting: 17 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Collectie met oude speelkaarten in koffer. Divers. Onder andere: Pin Ups et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 44 x 13 cm. In goede staat.
Drie antieke Belgische geëmailleerde blikken sigaretten doosjes in originele verpakking. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Antiek emaille reclamebord van Arwa. Circa 1930 - 1950. Randschades. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met leeuwenkoppen. Afmeting: 42 x 182 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Duits emaille reclamebord van Siemens. Circa 1930 - 1950. Beschadigingen. Afmeting: H 61 x B 42 cm. In redelijke staat.
Italiaanse uit gips vervaardigd en beschilderd figuur op messing piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Zijkant en stukje voet beschadigd. Afmeting: H 110 cm. In redelijk/goede staat.
Twee gietijzeren Art Deco boekensteunen. Olifanten. Circa 1930. Later overgeschilderd. Afmeting: 18 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Oude Tibetaans beschilderde paraplubak op leder. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke tabakspot en reclame objecten. Bestaande uit: Tabakspot terracotta, chips. Likeurfles Sechsämtertropfen, Kakao doosje blik + Faun Stuttgart, 6x boekjes met verfpigmenten Teinture Perfectionneé...
19e Eeuws Frans geëmailleerd + verguld blikken wandbord. La France. Afmeting: 7 x 21,5 cm. In goede staat.
Twaalf reclameblikjes, divers. Onder andere: Kauwtabak, scheerzeep, sigaretten et cetera. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Acht diverse blikjes met reclame. 20e Eeuw. Onder andere: Queeen Sigarette, Nicoletto Cigares, Nestor Jianaclis, De Arnoldo, Kauw-Tabak, bakeliet/Zetka U.S. Zone, Engelhardt Cigarettes. Afmeting:6 - 1...
Groot antiek thee-voorraad kruideniersblik met Chinese voorstelling. Circa 1910. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...
Metalen Tic Tac display. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee geëmailleerde asbakken met reclame. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rauch noch'ne Caravellis en Lyra Tabak Zigaretten. Beschadigingen. Afmeting: ø 13 cm. In redelijke staat.
Zeven diverse asbakken met reclame. 20e Eeuw. Onder andere: Marifa, Mandi, Waldperle, Remsia, Preussengold, Alrowa. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Vier reclame affiches. Bestaande uit: Taifun insektenspray, Vernis Americains, 2x Würzelpeter Likör. Afmeting: 44 - 56 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude gelithografeerde Duitse blikken reclameborden. 20e Eeuw. Wüstinger Cognac + Goldnäther Likör. Afmeting: 35 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Groot dubbelzijdig geëmailleerd Frans reclamebord. Adolphe Lafont Lyon. Circa 1950. Afmeting: H 40 x B 64 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude reclameborden. Frankrijk. Eén maal Astral Peinture, beschadigd. Eén maal Armagnac Barnabé. Afmeting: 24 - 60 cm. In redelijke staat.
Grote antieke blikken hutkoffer. Circa 1920. Afmeting: 43 x 43 x 67 cm. In goede staat.
Zes stuks oud/antiek aardewerk/porselein. 20e Eeuw. Twee Engelse spaniëls. Drie Delftse figuren. Eén oldtimer met reclame. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke blikken gelithografeerde kinderschooltassen. Afmeting: 18 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Tien diverse oude Droste Cacao blikken. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws zeldzaam dubbelzijdig handbeschilderd Duits gilde bord. Die Allirten Zünpfte. Zünpften Schilt. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot reclame + verpakking. 20e Eeuw. Twee sigaretten doosjes, Faber potloden + verpakking et cetera. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Acht oude reclame affiches. Bestaande uit: Marco Polo Tee (karton), Weber Stumpen tabak (karton), Kakao Pralinen schokolade (karton), Zeiss Ikon camera (karton), Temouss Schampooing (karton), Grundman...
Zeven diverse voorraadblikken. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Bensdorp Chocolade, D.E., Droste, Verkade. Afmeting: 5 - 30 cm. In redelijke staat.
30-er Jaren Van Nelle kruideniers theeblik. Ontwerp Jac. Jongert. Afmeting: 38 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.
Grote kristalglazen hanglamp met pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 80 cm ø. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp met messing capitel, onyx en amandel geslepen reservoir. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke lampenvoet. Keramiek met messing. Floraal decor. Circa 1900. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Duitse Goebel keramieken vaas met messing, Decor naar Claude Monet, Artis Obis. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschaaltjes. Eén maal zeldzame Engelse munten weegschaal. Eén maal goudweegschaal met gewichten setje in mahonie cassette. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Drie antieke weegschalen. Eén maal Engelse balans-weegschaal in cassette, met vergulding, W & F Avery Birmingham, circa 1900. Twee maal diverse weegschalen, circa 1900 - 1930. Afmeting: 29 - 32 cm. In...
19e Eeuwse bronzen weegschaal met messing maten + antieke bronzen sluitgewichten set, geijkt en met Franse lelie. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Vijf antieke weegschalen. Divers. Vier maal trekweegschalen, 19e eeuw. Eén maal Salters, kleine weegschaal, circa 1900. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse W.M.F. kopergeslagen Jugendstil vaas. Struisvogel merk. Nr. 128. Circa 1915. Afmeting: H 28,5 cm. In zeer goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen gegraveerde Oosterse kaarskandelaren. Koloniaal. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse vergulde messing Empire kaarskandelaren. Circa 1820. Klein deukje in basement. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Vier diverse antieke kaarskandelaren. Circa 1860 - 1900. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet. Moreau. Vrouw met schaap. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antieke functionerende speeldoos met tegel. Oosterse voorstelling. Scheur. Circa 1890. Afmeting: 7 x 27 x 27 cm. In redelijke staat.
Antieke Philips radio van bakeliet. Anno 1936. Type 815 A. Afmeting: 41 x 21 x 52 cm. In goede staat.
Antieke kinder-viool met strijkstok in koffer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Oude Duitse Hohner accordeon. Type Verdi II. In originele koffer. Afmeting: 50 x 70 x 30 cm. In goede staat.
Duits vooroorlogs Radiostat stroomimpuls apparaat met accessoires. Circa 1920. Afmeting: 26 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke viool. Gesigneerd. Le Marquisdelair Daseaux Ano. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Duitse vooroorlogse messing camerastandaard. D.R.P. Excelsior Germany. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Professionele Philips video camera VK4000. Met portable V2000 recorder en losse tuner. In originele aluminium koffer met batterij, aansluitkabels + gebruiksaanwijzing. Afmeting: 41 x 53 x 32 cm. In go...
Antieke bureau thermometer. Circa 1900. Man met cello op albasten basement. Compositie metalen figuur. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Groot oud Engels scheepskompas van messing. James Morton Ltd. Sunderland. Zonder vloeistof. Circa 1930 - 1940. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Vijf antieke houtgesneden barometers. Circa 1910 - 1930. Afmeting: 25 - 55 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kwik stickbarometer. Door Hortally. Afmeting: 98 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke notenhout gestoken barometer met fiets, paardenhoofden et cetera. Holosteric Barometer, Joh. Denijs Schagen. Circa 1900. Afmeting: L 72 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Duitse religieuze handwerken met Barok voorstellingen en Latijns schrift. Borduurwerk met goudbrokaat. Prachtige kwaliteit! Klooster arbeid? Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.
Drie oude goudkleurige lijsten met passe partout + glas. Afmeting: H 83 x 96 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek Japans benen figuur. Japanse man met boomstam. Gegraveerd en met karaktertekens. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boekjes. Stads burger-school. Eerste helft 19e eeuw. Bewijs van goed gedrag en betoonde vlijt. Vol gravures beschouwingen van het dierenrijk. Afmeting: 16 x 10 x 3 cm. In redelijk/g...
Antieke gesigneerde Chinese/Japanse bronzen handspiegel in lakwerk lijst. Kraanvogels in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 43 x 28 x 3 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken bamboe penselenpot met landschap/figuren decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke vazen. Bestaande uit: Twee koperbeslagen vazen met zinken binnen-vazen, Jugendstil. Circa 1915. Eén terracotta vaas met figuren. Eén pelgrimsfles, kalebas met leder bekleed. Gesigneerd M....
Twee Aziatische bronzen tafelbellen met houtsnijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Twee maal oude Japanse/Chinese benen figuren. Keizerlijk paar. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Antieke Japanse benen geisha. Circa 1900. Iets in hand mist. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen wierookbrander met vleermuiskoppen. Afmeting: 7,6 x ø 9,5 cm. In goede staat.