Twee Chinese cloisonne vazen met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Oude Chinese messing plated wierookbrander. Gesigneerd, met draak. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 11 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Neogotische bronzen deurklopper met Maria. Afmeting: 39 x 19 x 4 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing haardomranding met waaiervormige vonkenvangers. Haardomranding niet compatibel. Afmeting: 70 - 103 cm. In redelijk/goede staat.
Oude vijfdelige messing haardset. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren haardkoof met messing. Louis Seize-stijl versieringen. Afmeting: 87 x 80 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen aker met hengsel. Afmeting: 28 x ø 36 cm. In goede staat.
Antieke messing haardomranding. Circa 1900. Afmeting: 38 x 130 x 12 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws gesneden notenhouten pelgrims' Heilig kruis met inhoud zes heiligen. Afmeting: 21 x 7,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Antiek verchroomd Engels messing scheepskompas van John Lilley & Sons London. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 25 x 25 x ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude tuinbeelden. Eén maal marmeren Chinese Foo-hond kop. Eén maal fruitmand. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.
Antieke terracotta tabakspot. Dikke man met kruiwagen. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 23 x 19 x 13 cm. In redelijke staat.
Vijf maal antiek lakwerk op hout/blik. Bestaande uit: Theedoos, twee schalen (blik), stoffer + blik (hout). Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse beschilderde tinnen Barok kraantjeskan. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met messing comfoor en palissander grip. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Sluitgewicht, twee vijzels (19e eeuw), gewichtendoos (19e eeuw). Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Vier antieke maten, twee knijpflessen, twee maal moderner tin. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse tinnen kraantjeskan zonder komfoor. Kraantje incompleet. Afmeting: H 37 cm. Verder in goede staat.
Vijf antieke tinnen borden. 19e Eeuw. Duitsland. Drie maal klein. Twee maal groot. Met namen, stempels en dateringen. Afmeting: ø 24 - 35 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws tin. Twee maal Empire kraantjeskan. Eén maal kruik. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen borden met Marie Antoinette en Ludwig XVI. Gestempeld. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Bronzen sluitgewicht. 20e Eeuw. Compleet. Afmeting: 5,5 x 8 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote petroleumlampen. Historisme met grote handbeschilderde keramieken reservoirs. Afmeting: H 70 x ø 17 cm. In goede staat.
Antieke blauwe Majolica petroleumlamp met opgewerkte bloemen. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met floraal zweepslag decor. Afmeting: 100 x ø 35 cm. In goede staat.
Antieke Majolica hangpetroleumlamp met schepen en Jugendstil reservoir. Circa 1915. Afmeting: 135 x 45 cm. In goede staat.
Antieke messing hangpetroleumlamp. Circa 1900. Neo Renaissance. Afmeting: 95 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil schippertjes hangpetroleumlamp. Circa 1915. Afmeting: 97 x 35 cm. In goede staat.
Antieke historisme majolica hangpetroleumlamp met meerminnen en florale majolica. Afmeting: 130 x ø 50 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.
Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Stijkijzer op treef. Renaissance-stijl vaas. Jugendstil koffiemolen, circa 1915. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Ketel, giettrechter, kan. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee ketels, kraantjeskan, trechter met wijwaterhouder. Afmeting: 18 - 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse bronzen altaarvaas. Afmeting: 34 x 26 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: mahoniehouten theestoof, doofpot + porselein, theekan + porselein. Afmeting: 21 - 51 cm. In goede staat.
Groot lot antiek linnen. In doos. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Grote oude porseleinen tafellamp. Vervaardigd van een Weense-stijl dekselvaas. Restauratie. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 40 cm. In redelijke staat.
Kapitale bronzen historisme tafellamp met vogelkoppen en ranken. Afmeting: H 100 cm. In goede staat.
Grote drie-lichts messing hallamp met rond glas. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x ø 30 cm. In goede staat.
Kopergeslagen Jugendstil drie-lichts hanglamp met 138 glazen pegels. Moet worden gemonteerd. Circa 1915. Afmeting: 40 x ø 60 cm. In goede staat.
Art Deco twee-lichts koperen hanglamp met vrouwenkoppen en glazen kappen. Circa 1930. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.
Zware antieke vijf-lichts bronzen kroonluchter in 18e eeuwse stijl. Circa 1900. Afmeting: 60 x ø 50 cm. In goede staat.
Grote antieke drie-lichts messing Neo Gotische wand-gaslamp. Circa 1900. Afmeting: 87 x 84 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander houten theekist met drie handbeschilderde porseleinen theeflacons. Eén maal randschade dekselrand. Afmeting: 13 x 21 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse coromandelhouten reiskist met flacons en houders + gegraveerde plated deksels. Gesigneerd Bramahl Londen. Afmeting: 18 x 31 x 23 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten likeurkist met vakverdeling, zonder inhoud. Afmeting: 25 x 36 x 18,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bestekdoos met visbestek. Zespersoons. Met imitatie ivoren heften. Afmeting: 6 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Duits kopergeslagen W.M.F. bouilloir. Compleet. Met struisvogel merk, No. 797 + ontwerp monogram. Circa 1915. Afmeting: 36 x 21 x 16 cm. In zeer goede staat.
Lot vrijmetselaar medailles et cetera. Engeland, U.S.A. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 100 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kandelaren met putti. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke Chinees porseleinen kralen. Afmeting: ø 5 - 6 cm. 1 kraal kapot (staat nog heel op de foto), rest in goede staat.
Antieke Oosterse houten penselenpot met kraanvogel/floraal en parelmoer decor. Afmeting: 14 x ø 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse bronzen penkandelaar. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeven diverse oude en antieke kaarskandelaren. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: notenhout, brons, metaal, plated. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
Grote antieke kopergeslagen plantenbak met het wapen van Enschede, leeuwenkoppen en klauwpoten. Circa 1890. Neo Renaissance. Afmeting: 39 x 42 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese houtgesneden theebussen met schroefdeksels. 20e Eeuw. In kalebas-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen figuren. Eén maal Lohan, licht beschadigd. Eén maal hoogwaardigheidsbekleder, licht beschadigd. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal brons/koper. Eén maal antiek bewerkte Oosterse theekan met fijne florale decors. Eén maal Afrikaanse bronzen kop. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinese bronzen vazen met olifanten en floraal decor. Eén bodem gerestaureerd. Afmeting: 41 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Chinees brons. Eén wierookpot met Foo-hond, hengsel los erbij. Eén Chinese dansende figuur, goed. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinese geëmailleerde vazen met floraal/vogel decor. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote oude Japanse geisha van cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee antieke figuren. Circa 1900. Eén kaarskandelaar met bachus, compositie metaal met messing. Eén vergulde soldaat bij wijwaterbak (brons). Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antieke tafel petroleumlamp met compositie metalen voet en figuur. Circa 1900. Iriserend glazen reservoir. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Hollandse meisjes. Hollandse jongens. Circa 1900. Afmeting: H 22 x B 20 cm. In goede staat.
Amsterdamse School messing hanglamp. Drie-lichts. Circa 1920. Afmeting: 90 x ø 56 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 12 x ø 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen cloisonne wierookbrander met floraal decor. Afmeting: 8 x ø 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kopergeslagen W.M.F. Jugendstil ketel met comfoor. Circa 1900. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke koper vergulde tazza op marmeren voet met bronzen plaquette Gloria Patria. Door D' alonzo 1910 - 1930. Afmeting: 13,5 x ø 21 cm. In goede staat.
Antieke vergulde messing handspiegel met floraal decor en miniatuur portret. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 7 cm. In goede staat.
Zware antieke tinnen Jugendstil schaal. Circa 1915. Gemerkt Kurz & Co. Holland. Met floraal/zweepslag decor. Afmeting: 20 x 28 x 27 cm. In goede staat.
Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse smeedijzeren kerkelijke offerkist met heilig kruis. Sleutel mist. Afmeting: 25 x 27 x 21 cm. Verder in goede staat.
Twee antieke messing historisme wandkandelaren met putti en facet geslepen spiegels. Circa 1880. Afmeting: 36 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken dienblad met notenhouten omlijsting. Bloesemtak met insecten decor. Circa 1880. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde tafellamp met ice crack glas. Circa 1910. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 25 x 28 x 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse religieuze terracotta diorama's in eikenhouten lijsten. Eén maal Jezus aan het preken. Eén maal kruisiging Jezus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 44 x 32 x 8 cm. In redelijk/goede sta...
Antieke Zwitserse cilinder speeldoos met zes melodieën. Met annotatie 18th August 1887, 220 yards. Afmeting: 14 x 45 x 20 cm. In zeer goede werkende staat!
Grote antieke 19e eeuwse terracotta reliëf tegel met religieuze voorstelling. Voorkant twee chips, zijkanten beschadigd. Afmeting: 84 x 63 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.
Acht antieke Perzische bronzen (lak)stempels. Divers. 16e - 17e Eeuw? Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Kapitale vergulde bronzen kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: 100 x ø 105 cm. In goede staat.
Grote aparte Amsterdamse School hanglamp. Messing uitgezaagd, in etages opgebouwd. Met originele stofkap. Maker? Circa 1920. Afmeting: 130 x ø 70 cm. In goede staat.
50-er Jaren diorama. Scheepsmodel houten klipper. Afmeting: 40 x 72 x 18 cm. In goede staat.
Twee zware zwart marmeren gestoken olifanten met florale parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
Oosters handwerkstuk met gouddraad. Chinese godheid met kraanvogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Groot Aziatisch houtsnijwerk in lijst. Indische olifant met menner in bos. Drie dimensionaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 118 x B 98 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse messing bewerkte tabaksdozen. Eén maal met florale gravering. Eén maal figuren voorstelling met spreuken. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Antieke historisme gietijzeren etagère. Circa 1880. Gemerkt. Afmeting: 52 x 61 x 23 cm. In zeer goede staat!
Twee zeer grote Japanse emaille cloisonne vazen met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.