Twee 19e eeuwse notenhouten hoeketageres. Circa 1870. Afmeting: 32 x 28 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met gebogen hengsel. Eén pootje los erbij. Niet origineel. Afmeting: 6,5 x 12 x 16 cm. In goede staat.
Antieke marmeren (water)bronplaat met cherubijnkop. Afmeting: 50 x 40 x 5 cm. In goede staat.
Antiek Indonesisch houtgestoken kistje met draken/dansers/vogel decor. Gesigneerd Rennie & Co. Birmingham op slot. Circa 1920. Afmeting: 17 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke papier maché gelithografeerde kerstversieringen. Joyeux Noël. Circa 1920. Afmeting: 23 x 39 cm. In goede staat.
30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.
Antieke Hollandse met koper beslagen turfkist op wielen. Met zeegezichten decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 46 x 29 cm. In goede staat.
Verzameling Petit Point accessoires. Onder andere: Brillenkokers, etui's, borstels, (poeder)doosjes, spiegeltjes et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Drie oude fotolijsten. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Louis Seize-stijl, plated. 1x Louis Seize-stijl, wortelhout. Afmeting: 13 - 30 cm. in goede staat.
Oude Duitse meerschuim tabakspijp met jachthond en vogel. In lederen foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl tafellamp met bronskleurige voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 14 cm ø. In goede staat.
Decoratieve Tiffany-stijl plafonniere. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.
Bakelieten Art Deco radio. Anno 1947. Door Siera. Afmeting: 30 x 42 x 19 cm. In zeer goede staat.
Indonesisch houtgestoken paneel met Javaanse dansers. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 10 x 20 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten sigaren humidor. Circa 1910. Afmeting: 22 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Antieke messing tafellamp met geëtste mat glazen lampenkap. Circa 1910. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met cloisonne inleg, Foo-hond en draken. Afmeting: 38 x ø 18 cm. In goede staat.
Japanse geisha van cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse ingelijste wasplaquettes. Duitsland. Afmeting: H 18,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten huwelijks voetenstoof met marmer en inscriptie Willebr. en Marg. de Graaf. Afmeting: 27,5 x 23 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse historisme houtkachel met kariatiden en guirlandes et cetera. Circa 1880. Niet compleet, deurtje voor mist, zit nu lade in. Afmeting: 116 x 40 x 52 cm. In redelijke staat.
Antieke hoge heren hoed in doos. Gebroeders Oostvogel Heerenmodes. Circa 1940. Afmeting: 14 x 24 x 31 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bar/likeurkist in vorm van boek met kristallen glazen en twee flessen wijn. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 25 x 41 cm. In goede staat.
Koffer vol antiek. Onder andere: Deurkloppers, deurbeslag, meetlint, gereedschap etcetera. Afmeting: 15 x 30 x 45 cm. In goede staat.
Lot antiquarische Hollandse boeken. Artis, Indië et cetera. 1915 - 1950. Afmeting: 26 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco schoenlepel met meerschuim hondenkop. Circa 1930 - 1940. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken vogelkooi. 20e Eeuw. Afmeting: H 85 x ø 37 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgestoken krokodil. 20e Eeuw. Afmeting: L 128 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek gietijzeren grafmonument. Barok. Circa 1800. Originele beschildering, met engel en medaillon. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Drie maal antiek ivoor/been. China miniatuur. Twee maal zeldzame miniatuur telramen met landschappen. Eén maal mahonie doosje met domino stenen. Afmeting: 3,5 - 5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten theestoof met ketel en binnen-emmer. Afmeting: 42 x 30 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke vrijmetselaars artikelen. Bestaande uit: Houder met roodlakstempel + kraag met gouddraad en vrijmetselaarstekens. Afmeting: 18 - 45 cm. In goede staat.
Beschilderde melkbus + dienblad. Afmeting: 50 - 66 cm. In goede staat.
Lot antiek verguld messing kastbeslag. 19e Eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Antieke Engelse handnaaimachine. Jones. Circa 1900. Afmeting: 26 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek emaille. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Petroleumbrander, brooddoos, lepels, vergieten et cetera. plus 2 petroleumstellen. Afmeting: 15 x 53 cm. In goede staat.
Antiek keukenrek met antieke keramieken puddingvormen. Negen stuks. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 90 x 103 x 10 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke voorraadblikken, onder andere Droste. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Retro Coca Cola kratje van aluminium. 1927 - 1977. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Kruideniers koffiebonen voorraadhouder met kijkglas. 1930 - 1950. Afmeting: 74 x 22 x 28 cm. In goede staat.
Lot antiek emaille. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.
Twee lots diverse voorraadblikken met reclame, onder andere sigaren. Circa 70 stuks. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Klein deukje achterzijde. Afmeting: 31 x 26 x 30 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten klarinet in originele koffer. Gemerkt Zalud Terezin, Paul Zalud, Theresienstadt 1864 - 1931. Circa 1920. Afmeting: L 55 cm. In zeer goede staat.
Antieke Philips Art Deco luidspreker. Verstelbaar. Functie niet getest. Circa 1930. Afmeting: 30 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Drie oude violen in koffer. 20e Eeuw. Afmeting: 60 - 63 cm. In goede staat.
Grote antieke bewerkte messing fotolijst met houten passe partout. In Louis Seize-stijl. Circa 1890. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Antieke juwelendoos in Japanse-stijl met bewerkte messing en wit metalen jachttafereel op deksel. Hout met leder beklede kist en messing slot. Eén versiering mist. Circa 1900. Afmeting: 11 x 30 x 23,...
19e Eeuwse zilver inlay schildpad parfumhouder met daarin glazen parfumflacon. Afmeting: 6 x 4 x 1,7 cm. In goede staat.
Antieke tafelklok en barometer. 20e Eeuw. Tafelklok, U.S.A., vurenhout, circa 1900. Mahoniehouten barometer, circa 1930. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil barometer met Nederlands opschrift. Circa 1915. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Drie flessen rode wijn. 1980 Cotes du Roussillon Villages Cuvee de Vigneron. La Pauline Millenium. 1981 Chateau Lyonnat Lussac-Saint Emilion. Afmeting: 36 - 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Lutherse bijbel met gravures. Oude en nieuwe testament. Amsterdam, Samuel Schoonwald 1725. Afmeting: 10 x 28 x 23 cm. In goede staat.
Oosterse vaas bekleed met half-edelstenen. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese bronzen vazen met paradijsvogels op bloesemtakken. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse lakwerk panelen met been. Circa 1920. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 39 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Japanse houtgesneden netsukes, waarvan twee met signatuur. 20e Eeuw. Met glazen ogen. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing aker en een koper beslagen blaasbalg. Afmeting: 48 - 76 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Renaissance gietijzeren haardplaat met ridder en tulpen. Afmeting: 81 x 65 cm. In goede staat.
Grote antieke koper-genagelde aker met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x ø 53 cm. In goede staat.
Drie antieke Jugendstil gietijzeren kacheldelen. Circa 1915. Afmeting: 42 x 19 cm. In goede staat.
Antiek keramieken presenteertablet met vernikkelde omranding. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 54 x 40 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse speculaasplanken. Eén Duitse speelgoed koe op wielen. Circa 1920. Afmeting: 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Tien maal divers oud/antiek brons. Onder andere: Heilig water bekers, Oosterse potten en één bronzen lavabo. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Lot oud koper/metaal. Onder andere: 10x leeuwenkoppen deurkloppers. 2x Grote messing plaquettes muziek. 1x ijzeren sierstuk. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.
Antieke stereokijker met diverse vooroorlogse kaarten. Afmeting: 24 x 31 x 19 cm. In goede staat.
Twee lange dames bontjassen. Bisamrat met leder. Maison Bonnetterie Hofleverancier. Afmeting: L 120 - 121 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse smeedijzeren wafelijzers. Afmeting: 70 - 76 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glazen reservoirs. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glazen reservoirs. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil beschilderde opaline petroleumlamp. Circa 1915. Kap scherf gelijmd. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse koperen Empire samovaar met phenix en Egyptische figuur en meander omranding. Enkele deukjes. Circa 1820. Afmeting: 46 x 32 x 30 cm. In redelijke staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse houten vergulde kroonluchter. 18-Lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x ø 80 cm. In goede staat.
Italiaanse messing plafondlamp met kristal en putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x ø 50 cm. In goede staat.
Grote antieke drie-lichts messing Jugendstil gaslamp met originele rookglazen lampenkappen en contragewichten. Circa 1915. Afmeting: 98 x ø 80 cm. In goede staat.
Oosters houtgestoken kistje met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 34 x 20 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Eén maal 19e eeuwse Engelse wortelnoten schrijfkist. Eén maal Japans lakwerk kastje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws notenhouten naaikist met bandintarsia en speldenkussen. Met compartimenten en spiegel. Afmeting: 14 x 40 x 17 cm. In goede staat.
Antieke parelmoer belijmde dekseldoos met been. Afmeting: 4,5 x 16 x 7,5 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Vier antieke kaarskandelaren. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal messing, miniatuur, Engels. Twee maal eikenhout met messing. Afmeting: 12 - 29 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse historisme, compositie metalen kaarskandelaren met figuren en putti. Neo Renaissance. Eén haarlijn bij arm. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee antieke koloniale messing kaarskandelaren met gegraveerde draken decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 44 x 52 x ø 18 cm. In goede staat.
Twee antieke messing met cloisonne kaarskandelaren. Circa 1900. Iets verbogen. Afmeting: 14 x ø 12 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gesigneerde kaarskandelaren. Circa 1880. Neo Renaissance. Door R. Rudolphs Fecit. Nr. 1393. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk tableau in lijst. Met Geisha en kinderen in parelmoer in pagodo. Afmeting: H 76 x B 47 cm.In goede staat.
Antieke plated Duitse Jugendstil W.M.F. samovaar. Circa 1915. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Oude Chinese cloisonne vaas met draken en olifantenkoppen. Klein deukje. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese marmeren gesneden stempel. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse Japanse bronzen pronkvaas met drakenkoppen en vogel decor. Circa 1880. Afmeting: 60 x 24 cm ø. In goede staat.
Groot oud cement gegoten tuinbeeld. Vrouw met bloemenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten Rococo wandtafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 66 x 24 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken 19e eeuwse lijsten met olieverfschilderijen. Duitsland. Barok-stijl. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met Egyptische kariatiden. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 40 cm. In goede staat.