19e Eeuws Frans geëmailleerd + verguld blikken wandbord. La France. Afmeting: 7 x 21,5 cm. In goede staat.
Groot antiek thee-voorraad kruideniersblik met Chinese voorstelling. Circa 1910. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.
Groot dubbelzijdig geëmailleerd Frans reclamebord. Adolphe Lafont Lyon. Circa 1950. Afmeting: H 40 x B 64 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke weegschaaltjes. Eén maal zeldzame Engelse munten weegschaal. Eén maal goudweegschaal met gewichten setje in mahonie cassette. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Antieke kinder-viool met strijkstok in koffer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke juwelendoos in Japanse-stijl met bewerkte messing en wit metalen jachttafereel op deksel. Hout met leder beklede kist en messing slot. Eén versiering mist. Circa 1900. Afmeting: 11 x 30 x 23,...
18e - 19e Eeuws gesneden notenhouten pelgrims' Heilig kruis met inhoud zes heiligen. Afmeting: 21 x 7,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen sluitgewicht. 20e Eeuw. Compleet. Afmeting: 5,5 x 8 x 6,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander houten theekist met drie handbeschilderde porseleinen theeflacons. Eén maal randschade dekselrand. Afmeting: 13 x 21 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal brons/koper. Eén maal antiek bewerkte Oosterse theekan met fijne florale decors. Eén maal Afrikaanse bronzen kop. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...
Antieke petroleumlamp met handbeschilderd glazen reservoir, marmeren stam, plated voet en gematteerd glas. Circa 1900. Afmeting: H 70 x ø 15 cm. In goede staat.
Vijf oude merkbrillen. Onder andere: Versace, Bulgari, Henry Jullien. Verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Professionele Philips video camera VK4000. Met portable V2000 recorder en losse tuner. In originele aluminium koffer met batterij, aansluitkabels + gebruiksaanwijzing. Afmeting: 41 x 53 x 32 cm. In go...
Drie maal 19e eeuws tin. Twee maal Empire kraantjeskan. Eén maal kruik. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met kinderen en vis decor. Oudere restauraties. Afmeting: 58 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek notenhouten sieradenkistje. Circa 1900. Afmeting: 16 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke weegschalen. Eén maal Engelse balans-weegschaal in cassette, met vergulding, W & F Avery Birmingham, circa 1900. Twee maal diverse weegschalen, circa 1900 - 1930. Afmeting: 29 - 32 cm. In...
Antieke Chinese houtgestoken bamboe penselenpot met landschap/figuren decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke lampenvoet. Keramiek met messing. Floraal decor. Circa 1900. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek lakwerk op hout/blik. Bestaande uit: Theedoos, twee schalen (blik), stoffer + blik (hout). Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Engels gehamerd tinnen theeservies op tablet. Civic Penter. Circa 1920. Afmeting: 6 - 55 cm. In goede staat.
Antieke ronde bakelieten dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor met mensen in vergulde rand op deksel. Circa 1900. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke staande smeedijzeren petroleumlamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.