Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Diverse antieke kaarskandelaars
Startprijs 60 EUR

Vier diverse antieke kaarskandelaren. Circa 1860 - 1900. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.

Haard koof met messing
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse gietijzeren haardkoof met messing. Louis Seize-stijl versieringen. Afmeting: 87 x 80 x 19 cm. In goede staat.

3x Antiek, divers
Startprijs 60 EUR

Drie maal antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: mahoniehouten theestoof, doofpot + porselein, theekan + porselein. Afmeting: 21 - 51 cm. In goede staat.

Antieke microscoop, 1900
Startprijs 50 EUR

Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.

3x Messing lampen
Startprijs 50 EUR

Drie messing lampen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

2x Antieke spaarpotten, 1930
Startprijs 50 EUR

Twee antieke geëmailleerde gietijzeren spaarpotten. Fobrux. Circa 1930. Eén beschadigd. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Lot maritieme voorwerpen
Startprijs 50 EUR

Lot oude maritieme voorwerpen. 20e Eeuw. Onder andere: messing lier + touwbevestiging, meetapparaat met lood en pijlers. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

3x Antiek, Emmer, stoof en tabakspot
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiek. Bestaande uit: Notenhouten theestoof, ijzeren emmer, iepenhouten tabakspot. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.

60-er Jaren staande lamp
Startprijs 50 EUR

60-er Jaren staande metalen lamp met rood/zwart beschilderde voet. Ongemerkt. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.

2x Antieke Oranje koningshuis prenten
Startprijs 50 EUR

Twee antieke oranje koningshuis prenten in gouden lijst. Jubileum. Eén maal Wilhelmina, 1898 - 1923. Eén maal stamboom oranje, 1901 - 1920. Afmeting: 38 - 52 cm. In goede staat.

3x Blikken spaarpotten
Startprijs 50 EUR

Drie oude Duitse blikken spaarpotten. Bestaande uit: Rijks postspaarbank, Made in Germany, circa 1920 en kluis-model, Western Germany. Circa 1950. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Antiek reclamebord Arwa
Startprijs 50 EUR

Antiek emaille reclamebord van Arwa. Circa 1930 - 1950. Randschades. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Art Deco boekensteunen
Startprijs 50 EUR

Twee gietijzeren Art Deco boekensteunen. Olifanten. Circa 1930. Later overgeschilderd. Afmeting: 18 x 13 x 12 cm. In goede staat.

Antieke tabakspot en reclame objecten.
Startprijs 50 EUR

Antieke tabakspot en reclame objecten. Bestaande uit: Tabakspot terracotta, chips. Likeurfles Sechsämtertropfen, Kakao doosje blik + Faun Stuttgart, 6x boekjes met verfpigmenten Teinture Perfectionneé...

Tic Tac reclame display
Startprijs 50 EUR

Metalen Tic Tac display. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2x Emaille asbakken
Startprijs 50 EUR

Twee geëmailleerde asbakken met reclame. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rauch noch'ne Caravellis en Lyra Tabak Zigaretten. Beschadigingen. Afmeting: ø 13 cm. In redelijke staat.

2x Antieke blikken schotels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.

3x Oude lijsten
Startprijs 50 EUR

Drie oude goudkleurige lijsten met passe partout + glas. Afmeting: H 83 x 96 cm. In goede staat.

4x Antieke vazen
Startprijs 50 EUR

Vier antieke vazen. Bestaande uit: Twee koperbeslagen vazen met zinken binnen-vazen, Jugendstil. Circa 1915. Eén terracotta vaas met figuren. Eén pelgrimsfles, kalebas met leder bekleed. Gesigneerd M....

2x Aziatische tafelbellen
Startprijs 50 EUR

Twee Aziatische bronzen tafelbellen met houtsnijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.

Antieke Majolica petroleumlamp, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke blauwe Majolica petroleumlamp met opgewerkte bloemen. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil Majolica petroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.

4x Antiek messing
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee ketels, kraantjeskan, trechter met wijwaterhouder. Afmeting: 18 - 40 cm. In goede staat.