Grote antieke petroleumlamp met kristalglazen reservoir + Korinthische zuil met messing en messing voet. Circa 1900. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Verzameling Petit Point accessoires. Onder andere: Brillenkokers, etui's, borstels, (poeder)doosjes, spiegeltjes et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Antieke messing bureaulamp met facet geslepen glazen kap. In hoogte verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
60-er Jaren staande metalen lamp met rood/zwart beschilderde voet. Ongemerkt. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.
Moderne aluminium designlamp met verwisselbare glazen lampenkapjes (gekleurd) extra!. 90-er Jaren. Afmeting: 61 x ø 40 cm. In goede staat.
Vijf-delige marmeren Art Deco bureauset. Circa 1930. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse met koper beslagen turfkist op wielen. Met zeegezichten decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 46 x 29 cm. In goede staat.
30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.
19e Eeuwse Judaica plated messing Challah schaal. Floraal, halve maan + hart. Afmeting: 36 x 2 x 24 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Bestaande uit: Notenhouten theestoof, ijzeren emmer, iepenhouten tabakspot. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Vier albasten tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 14 ø cm. In goede staat.
Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Antieke handingekleurde gravure Cadbury's Cocoa. Circa 1900. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke voorraad reclameblikken. Eén maal De Telegraaf 100 jaar. Eén maal Spaans blik Segovia the Alcazar. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Côte d'Or voorraadblik met afbeelding van twee vrouwen en parasol op deksel. Afmeting: 13 x 26 ø cm. In goede staat.
Twee antieke papier maché gelithografeerde kerstversieringen. Joyeux Noël. Circa 1920. Afmeting: 23 x 39 cm. In goede staat.
Blikken Zonnekoning Sigaren reclamebord. 20e Eeuw. Afmeting: H 15,5 x B 23,5 cm. In goede staat.
Twee maal Osram reclame uit de 50-er jaren. Lithografie op karton. Afmeting: H 31,5 x B 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Judaica bronzen 9-lichts chanoeka olielamp. Afmeting: 21,5 x 15 x 4 cm. In goede staat.
Antiek Indonesisch houtgestoken kistje met draken/dansers/vogel decor. Gesigneerd Rennie & Co. Birmingham op slot. Circa 1920. Afmeting: 17 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Grote tinnen gehamerde Art Deco schaal. Ongemerkt? Circa 1920. Afmeting: 16 x ø 33 cm. In goede staat.
Lot oude maritieme voorwerpen. 20e Eeuw. Onder andere: messing lier + touwbevestiging, meetapparaat met lood en pijlers. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Antieke marmeren (water)bronplaat met cherubijnkop. Afmeting: 50 x 40 x 5 cm. In goede staat.
Oud, goed onderhouden lederen motorpak + beschermers. Dynamic Cruiser by MQP. Maat 40. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met gebogen hengsel. Eén pootje los erbij. Niet origineel. Afmeting: 6,5 x 12 x 16 cm. In goede staat.
Antieke tweedelige scheerset met ivoor. In houder. Circa 1900. Engeland. Afmeting: 14,5 x 5 x 2 cm. In goede staat.
Twee Parker vulpennen, een rode, model I.M. en een blauwe model Sonnet met double accenten. 14 cm. Nieuw
Twee 19e eeuwse notenhouten hoeketageres. Circa 1870. Afmeting: 32 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Groot oud Oosters benen plateau/basement. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 28 cm. In goede staat.
Oude Duitse Columbus Erdglobus. Modell 200 Berlin Lichterfelde. 40-er/50-er Jaren. Afmeting: 52 x ø 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten crucifix. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee grote Oosterse bronzen bellen aan bronzen kettingen. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Vier antieke Oosterse bronzen scharen. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Grote bronzen tafellamp met marmeren basement, porseleinen fitting + trekkoord. Boeren jongen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke verstelbare Duitse ijzeren ventilator met koperen schoepen/bladen. Bergmann-Berlin. Draaibaar. 220 Volt. Circa 1910. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse plated historisme wijnschenkkan. Circa 1880. Mondgeblazen glas. Twee merken: V.S. en tweemaster. Afmeting: H 35 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws geeboniseerd houtgestoken wandaltaar met ivoor voor tryptichon ikoon. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse tinnen historisme kaarskandelaren met draken. Circa 1890. Afmeting: 18 x ø 11 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse miniaturen met been. 20e Eeuw. Portretten van Wolfgang Amadeus Mozart en zijn vrouw Constanze Weber. Afmeting: 9 - ø 6,5 cm. In goede staat.
Antieke ronde dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor op deksel. Circa 1880. Craquele in schilderwerk. Afmeting: ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke ronde bakelieten dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor met mensen in vergulde rand op deksel. Circa 1900. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.