Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met mooi binnenleven en wolhouder. Afmeting: 73 x 49 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stucwerk spiegel met putti, guirlandes en dubbel facet geslepen spiegel. Circa 1870. Oudere restauratie. Afmeting: H 120 x B 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten Duits Gründerzeit dienblad op klapstel. Circa 1880. Afmeting: 85 x 80 x 50 cm. In goede staat.
Macassar Art Deco-stijl salontafel. Circa 1930. Afmeting: 52 x 80 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken ladencommode. Enkele sloten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 102 x 106 x 51 cm. In goede staat.
Klein notenhouten Jugendstil kastje met floraal snijwerk + spiegel. Circa 1915. Moet verlijmd worden. Afmeting; 105 x 25 x 65 cm. In redelijke staat.
Hollandse eikenhouten chiffonniere met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 100 x 53 cm. In goede staat.
Prachtig vier-delig antiek notenhouten historisme Renaissance-stijl schrijfbureau met fratsen, snekken en snijwerk. Met uitschuifbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 118 x 87 x 150 cm. In zeer goede staat...
19e Eeuwse vergulde houten piedestal in Louis Seize-stijl. Afmeting: H 143 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten gestoken bijzettafel met kariatiden en klauwpoten. Met eikenhouten blad. Afmeting: 64 x ø 38 cm. In goede staat.
Antieke orgelgebogen wortelnoten Barok commode met twee laden, gecontourneerd blad, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 67 x 83 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zeldzame Engelse palissanderhouten naaitafel met intarsia en 3-spant voet. Octagonaal. Afmeting: 73 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Rijk, Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met vele lades en geheim vak rechts. Achter gaat open met vergrendeling. Circa 1870. Origineel beslag. Afmeting: 142 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Hoge grote twee-deurs teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 140 x 68 cm. In goede staat.
Hoge grote twee-deurs teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 140 x 68 cm. In goede staat.
Duitse, laat Biedermeier, mahoniehouten secretaire met tollen en kroon. Mooi binnenleven. Circa 1860. Fineerschades. Afmeting: 182 x 104 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten Rococo-stijl vitrinekast met zijkanten facet geslepen glas. Circa 1880. Afmeting: 183 x 76 x 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten gebombeerde Hollandse commode met bronzen beslag en gebogen zijkanten. Oudere restauratie. Afmeting: 87 x 89 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten Empire secretaire met volle zuilen en klauwpoten. Circa 1820. Afmeting: 150 x 96 x 50 cm. In goede staat.
Groot eikenhouten Neo Gotisch dressoir met gotische arcades en Franse lelies. Circa 1880. Afmeting: 100 x 200 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil mahoniehouten vitrinekast. Twee-delig salon meubel met facet geslepen spiegels. Circa 1915. Afmeting: 190 x 125 x 40 cm. In goede staat.
Duitse massief eikenhouten Gründerzeit vertico met volle zuilen en snijwerk. In originele staat. Circa 1880. Afmeting: 137 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Mooi 18e eeuws klein Hollands kabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.