19e Eeuws origineel beschilderd Hindelopen penantkast met platbodem op meer op blad geschilderd. Haven/landschap decor. Circa 1860. Afmeting: 105 x 100 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode. Afmeting: 85 x 88 x 53 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
Koloniaal damessecretaire van tropisch hout, met prachtig messing inlegwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 65 x 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeaux met lade en florale intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 90 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Barok miniatuur porseleinkast met gebogen lades en klauwpoten. Afmeting: 107 x 70 x 27 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten Louis Quinze-stijl commode met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Frans rozenhout belijmd kastje met porseleinen plaquettes, bronzen beslag en intarsia op blad. Louis Quinze-stijl. ca 1900. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Barok beschilderde religieuze Amelander tafelblad. Gecontourneerd. Enkele restauraties. Afmeting: 110 x 84 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Hollandse Barok-stijl wandvitrine. Afmeting: 75 x 69 x 23 cm. In goede staat.
Antieke houtgesneden olifanttafel met benen tanden en glazen ogen. Mooie kwaliteit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x ø 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse rozenhouten commode met twee lades, marmeren blad en bronzen beslag. In niervorm. Circa 1880. Afmeting: 78 x 63 x 40 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse beschilderde hoekkast. Engeland of Amelander. Met koninklijke voorstelling. Afmeting: 92 x 56 x 37 cm. In goede staat.
Tibetaanse met leer beklede en goud beschilderde spiegel. Met facet geslepen spiegel. 21e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands Hindelopen beschilderd Biedermeier scheepskastje. Dubbelzijdig met lade en deurtje. Circa 1870. Afmeting: 76 x 38 x 90 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit commode met zuilen en origineel beslag. Afmeting: 82 x 93 x 51 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten Art Deco secretaire met glas-opstand. Circa 1930. Afmeting: 195 x 75 x 43 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit wandspiegel met kastjes. Circa 1880. Afmeting: 110 x 185 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met druivenrank. Circa 1870. Afmeting: 110 x 70 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten cilinderbureau met messing beslag. Afmeting: 125 x 115 x 55 cm. In goede staat.
Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Twee Oosterse houtgestoken wandconsole tafels. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 35 x 86 cm. In goede staat.
Vroege Duitse Biedermeier commode met drie lades. Mahoniehout met intarsia. Circa 1820. Afmeting: 85 x 74 x 47 cm. In goede staat.