Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten schrijftafel met lade en wangen. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 70 x 60 x 98 cm / 70 x 60 x 148 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten vlinderbank. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 103 x 154 x 54 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en afneembaar dienblad. Circa 1915. Afmeting: 71 x 66 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theetafel met lade, bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 73 x 73 x 50 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten salontafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Houtgestoken Oosterse teakhouten bijzettafel in trommelvorm. Krimpnaad. Afmeting: 58 x ø 60 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten boekenkast met schuifdeuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 48 x 114 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten theetafel met bronzen beslag. Afmeting: 72 x 78 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Eén-deurs, bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1880. Afmeting: 211 x 130 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten Barok schrijfbureau met bronzen beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Krimpnaden zijkanten. Afmeting: 104 x 60 x 125 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse vruchtenhouten eettafel met twee lades. Houtgepind. Afmeting: 80 x 73 x 144 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opzet en origineel messing beslag. Mooi binnenleven + geheimvakken. Afmeting: 207 x 94 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 85 x B 106 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil speeltafel met schaakbord ingelegd en kaarttafel (opgeklapt). Circa 1915. Afmeting: 76 x 84 x 64 cm. In goede staat.
Bruin lederen fauteuil met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 85 x 112 cm. In goede staat.
19e Eeuwse antieke Franse kersenhouten tafel met lade. Houtgepind. Mooie patina. Afmeting: 50 x 73 x 96 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken piedestal met olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee grote mahoniehouten piedestals in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 121 x 37 x 35 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse notenhouten Biedermeier stoelen met rozen decor snijwerk. Afmeting: 94 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Vier-delige 19e eeuwse handbeschilderde mini-tafelset met bloemen decor. Afmeting: 65 - 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl turfkist. Afmeting: 60 x 58 x 38 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met petit point bekleding. Afmeting: 90 x 54 x 44 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten passpiegel op wielen. Afmeting: 148 x 80 x 55 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met gestoken panelen. Renaissance. Afmeting: 72 x 118 x 57 cm. Slot mist, verder in goede originele staat.