19e Eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met opbergvak. Achterste pootjes missen. Verder in goede staat. Afmeting: 80 x 80 x 30 cm.
Louis Seize-stijl commode. Gefineerd. Circa 1900. Afmeting: 95 x 120 x 64 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten vitrinekastje. Circa 1930. Afmeting: 61 x 42 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten tafel met kruispoot verbinding. Napoleon III. Circa 1870. Afmeting: 67 x 107 x 62 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse eikenhouten gestoken stoelen met ranken decor en velours stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 55 x 36 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse dekenkist met origineel slot. Beslag en slede poten vervangen. Afmeting: 75 x 75 x 148 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten penantkast. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten butlertray/hoeketagiere met lade. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met druivenranken snijwerk en lade onder zijkant. Omgebouwd, front naar voren te klappen met scharnier. Antiek slot. Afmeting: 76 x 140 x 51 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten vier-laden Barok commode met prachtig bronzen beslag. Afmeting: 95 x 55 x 95 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gebogen commode op hoge poten. Met messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 75 x 34 x 52 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Empire mahoniehouten dolfijn armleun stoelen met restvergulding. Afmeting: 90 x 60 x 57 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke mahoniehouten stoelen. Waarvan één armleunstoel. Monogram J.B. Jac van den Bosch. 1868 - 1948. 't Binnenhuis Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 90 x 43 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koloniale houtgestoken schildersezel met figuren, ranken, slangen et cetera. Afmeting: 185 x 52 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Empire commode met vier laden. Afmeting: 102 x 49 x 95 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast met opstand, kroon, marmeren blad, en heel apart... met twee schuifdeuren! Circa 1860. Afmeting: 180 x 120 x 50 cm. In redelijke staat.
Grote 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken piedestal. Afmeting: H 108 x B 58 x D 30 cm. In goede staat.
Franse mahoniehouten bijzettafel met vergulde bronzen monturen en roodbruin gecontourneerd marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: H 75 x ø 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten Barok secretaire met klauwpoten. Afmeting: 105 x 116 x 60 cm. In goede staat.
Grote antieke teakhouten eettafel. Circa 1900. Afmeting: 80 x ø 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eikenhouten Gründerzeit armleunstoel. Circa 1880. Afmeting: 124 x 66 x 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten staande garenspoel. Afmeting: H 123 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 66 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met fraai bronzen beslag. Circa 1760. Behoeft restauratie. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In redelijke staat.
Art Deco-stijl palissanderhouten boekenkast met verstelbare schappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 134 x 40 cm. In goede staat.
Mahonie spiegel met adelaar. Midden 20e eeuw. Met geschulpte wandplaat en goudkleurige adelaar versierd. Afmeting: H 84 x B 46 cm. In goede staat.
Houten bloemenzuil. Eind 19e eeuw. Balustervormig met ronde sokkel op drie pootjes. Afmeting: H 123 cm.
Wortelnoten orgelgebogen commode met messing beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Grote uitneembare eikenhouten Empire kast met halve zuilen en getoogde deuren. Circa 1820. Afmeting: 230 x 165 x 50 cm. In goede staat.
Bruin-lederen bank, ook wel kasteelbank genaamd. Met opklapbare zijkanten, hoeken met messing knoppen. Afmeting: B 200 x H 80 x D 90 cm. In zeer goede staat.
Hollandse palissanderhouten Willem III vitrine-opzetkast op kruispoot. Mogelijk Horrix. Circa 1876. Afmeting: 166 x 91 x 43 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met schappen en lade. Rugwand + slot vernieuwd. Afmeting: 187 x 160 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode met bronzen beslag, gecontourneerd blad en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 76 x 52 x 90 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Franse jachtkast met draken, roofvogels, getorste zuilen en jachtvoorstellingen. Circa 1880. Afmeting: 140 x 60 x 265 cm. In goede staat.
Twee medicijnkastjes van eikenhout, twee-deurs met laden. Gründerzeit Duitsland. Circa 1880. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten etagiere tafel met gecontourneerde bladen en houtgestoken voet. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 73 x 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Oosterse hangvitrinekast met front van bladgoud. Afmeting: 73 x 70 x 30 cm. In goede staat.
Antieke donker gebeitste piedestal. Circa 1880. Afmeting: 112 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Empire mahoniehouten uittrektafel met kolompoot. Afmeting: 81 x 128 ø cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten hoekvitrinekast met Hindelopen beschilderde kapstok. Afmeting: 70 x 57 x 32 cm. / 30 x 110 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Seize damesbureau met bandintarsia. Afmeting: 76 x 90 x 47 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken spiegel met facet slijpsel. Circa 1900. Afmeting: 99 x 97 x 7 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse kleine Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x 42 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten gestoken Renaissance-stijl kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 42 x 120 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk. Circa 1900. Afmeting: 47 x ø 34 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten 30er jaren butlertray. Opklapbaar. Afmeting: 95 x ø 21 cm. In goede staat.
Twee-delig oud/antiek Japans kamerscherm bestaande uit vier lamellen (4 x 52 cm.) Deels beschilderd. Diverse houtsoorten. Met been en parelmoer. Afmeting: H 180 cm x B 208 cm x 4 cm. Vogels beschadigd...