Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zeldzame Engelse palissanderhouten naaitafel met intarsia en 3-spant voet. Octagonaal. Afmeting: 73 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Gründerzeit naaitafel met wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 40 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten vier-laden Empire commode met messing capitellen, volle zuilen en origineel beslag. Zoldervondst. Afmeting: 103 x 96 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten etagiere tafel met gecontourneerde bladen en houtgestoken voet. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 73 x 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met marmeren blad en vergulde ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 77 x 31 ø cm. In goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten schommelstoel. Afmeting: 90 x 70 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Oosterse hangvitrinekast met front van bladgoud. Afmeting: 73 x 70 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance één-deurs kussenkast met bolpoten. Circa 1880. Afmeting: 165 x 100 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten Barok secretaire met klauwpoten. Afmeting: 105 x 116 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl palissanderhouten boekenkast met verstelbare schappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 134 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands Hindelopen beschilderd Biedermeier scheepskastje. Dubbelzijdig met lade en deurtje. Circa 1870. Afmeting: 76 x 38 x 90 cm. In goede staat.
Twee medicijnkastjes van eikenhout, twee-deurs met laden. Gründerzeit Duitsland. Circa 1880. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse vergulde houten piedestal in Louis Seize-stijl. Afmeting: H 143 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten chiffonniere met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 100 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eiken koloniale kist met origineel slot. Afmeting: 44 x 83 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse zwart gepolitoerde bonheur met tollen en kroon. Stukjes kroon los er bij. Circa 1870. Afmeting: 213 x 115 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten armleun voltaires met goede moderne stoffering. Louis Philippe. Afmeting: 100 x 70 x 81 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese roodlak stoelen met figuren voorstelling. Twee stoelen voorzien van lades. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 41 x 38 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse notenhouten Biedermeier stoelen met rozen decor snijwerk. Afmeting: 94 x 43 x 43 cm. In goede staat.
1-Deurs teakhouten vitrine kast met snijwerk en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 133 x 68 x 67 cm. In goede staat.
Bruin lederen fauteuil met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 85 x 112 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Bewerkte mahoniehouten piedestal in 18e eeuwse stijl. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten vier-laden Barok commode met prachtig bronzen beslag. Afmeting: 95 x 55 x 95 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Gründerzeit dressoir met volle zuilen, drie deuren en drie lades. Afmeting: 80 x 158 x 79 cm. Breedte rugwand: 150 cm. In goede staat.
19e Eeuwse antieke Franse kersenhouten tafel met lade. Houtgepind. Mooie patina. Afmeting: 50 x 73 x 96 cm. In goede staat.
Goudkleurige spiegel in Empire-stijl. Circa 1900. Met facet geslepen spiegel. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 136 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met druivenranken snijwerk en lade onder zijkant. Omgebouwd, front naar voren te klappen met scharnier. Antiek slot. Afmeting: 76 x 140 x 51 cm. In goede staat.
Twee grote mahoniehouten piedestals in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 121 x 37 x 35 cm. In goede staat.
Kunstzinnig Toms' Compagnie ladenkastje met handbeschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil speeltafel met schaakbord ingelegd en kaarttafel (opgeklapt). Circa 1915. Afmeting: 76 x 84 x 64 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten jachtkast met wildvoorstellingen. Handgesneden + getorste zuilen. Vijf deuren, twee lades. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 232 x 148 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met fraai bronzen beslag. Circa 1760. Behoeft restauratie. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In redelijke staat.
Hollandse 19e eeuwse Empire mahoniehouten uittrektafel met kolompoot. Afmeting: 81 x 128 ø cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 85 x B 106 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffonnier ladenkast. Met origineel ringbeslag. Afmeting: 160 x 107 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse notenhouten boekenkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 43 x 150 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse spiegel met olieverfschilderij. Louis Seize. Havengezicht met figuren. Afmeting: H 120 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek mahoniehouten tafel met twee lades en intarsia piramide fineer op blad. Circa 1890. Afmeting: 72 x 61 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met lade, vakverdeling, wolhouder en klepdeksel. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 76 x 52 x 40 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken piedestal. Afmeting: H 108 x B 58 x D 30 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bonheur met zijkanten glas, kroon en tollen. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 217 x 107 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten gestoken bijzettafel met kariatiden en klauwpoten. Met eikenhouten blad. Afmeting: 64 x ø 38 cm. In goede staat.
Hollandse palissanderhouten Willem III vitrine-opzetkast op kruispoot. Mogelijk Horrix. Circa 1876. Afmeting: 166 x 91 x 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken ladencommode. Enkele sloten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 102 x 106 x 51 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Neo Renaissance kussenkast met getorste Korinthische zuilen, ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Met lades en schappen. Afmeting: 205 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met mooi mahoniehouten binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 177 x 102 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Franse jachtkast met draken, roofvogels, getorste zuilen en jachtvoorstellingen. Circa 1880. Afmeting: 140 x 60 x 265 cm. In goede staat.
Zes antieke Franse Neo Renaissance eikenhouten gestoken stoelen met vlechtwerk. Fratsen en ranken op de poten. Circa 1880. Afmeting: 122 x 48 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhout gestoken Mechelse schrijftafel met dolfijnen, fratzen, leeuwenkoppen en lade. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 78 x 110 x 73 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.
Teakhout gestoken meubel met twee vitrinekasten. Geschikt voor LCD TV. Vier-delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 38 x 265 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeaux met lade en florale intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 90 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Koloniaal damessecretaire van tropisch hout, met prachtig messing inlegwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 65 x 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten Empire secretaire met volle zuilen en klauwpoten. Circa 1820. Afmeting: 150 x 96 x 50 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse dekenkist met origineel slot. Beslag en slede poten vervangen. Afmeting: 75 x 75 x 148 cm. In goede staat.
Hollandse palissanderhouten Empire tafel met kolompoot en klauwpoten. Lichte fineerschades. Afmeting: 74 x ø 130 cm. In goede staat.
Mooie Engelse Gateleg klaptafel van massief mahoniehout. Poten op rolwieltjes. Afmeting: 73 x 90 x 30/105 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok secretaire met gebogen front. Louis Quinze. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 104 x 107 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten Art Deco stoel met bruin leder. Zitting gestoffeerd. Circa 1920. Afmeting: 86 x 71 x 77 cm. In zeer goede staat.
1-Deurs teakhouten vitrine kast met snijwerk en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 133 x 68 x 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten vlinderbank. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 103 x 154 x 54 cm. In goede staat.
Antiek berkenhouten Louis Seize-stijl schrijfbureau met afsluitbare lades door klaplisenen. Circa 1900. Met stoel. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 78 x 114 x 60 cm. / 80 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Antieke orgelgebogen wortelnoten Barok commode met twee laden, gecontourneerd blad, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 67 x 83 x 43 cm. In goede staat.
Antieke twee-delige Engelse mahoniehouten boeken-vitrinekast. Circa 1900. Afmeting: 185 x 104 x 30 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit één-deurs kast met volle zuilen, leeuwenkop en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 99 x 78 x 51 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten orgelgebogen twee-laden commode in Barok-stijl met bronzen beslag. Circa 1880. Afmeting: 73 x 70 x 45 cm. In goede staat.
Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten schrijfsecretaire met mooie patina en origineel bronzen beslag. Afmeting: 104 x 92 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opzet en origineel messing beslag. Mooi binnenleven + geheimvakken. Afmeting: 207 x 94 x 60 cm. In goede staat.
Grote uitneembare mahoniehouten boekenkast. 19e Eeuw met geheim compartiment en dubbele achterwand en deurtje aan de rechter zijkant. Afmeting: 180 x 55 x 218 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Eén-deurs, bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1880. Afmeting: 211 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke goudkleurige Louis Seize-stijl halspiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 166 x 77 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse vruchtenhouten eettafel met twee lades. Houtgepind. Afmeting: 80 x 73 x 144 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten Barok schrijfbureau met bronzen beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Krimpnaden zijkanten. Afmeting: 104 x 60 x 125 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse koloniale houtgestoken schildersezel met figuren, ranken, slangen et cetera. Afmeting: 185 x 52 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Hollandse Empire commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 105 x 100 x 44 cm. In goede staat.
Groot eikenhouten Neo Gotisch dressoir met gotische arcades en Franse lelies. Circa 1880. Afmeting: 100 x 200 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode met bronzen beslag, gecontourneerd blad en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 76 x 52 x 90 cm. In goede staat.
Twee-delig oud/antiek Japans kamerscherm bestaande uit vier lamellen (4 x 52 cm.) Deels beschilderd. Diverse houtsoorten. Met been en parelmoer. Afmeting: H 180 cm x B 208 cm x 4 cm. Vogels beschadigd...
Bruin-lederen bank, ook wel kasteelbank genaamd. Met opklapbare zijkanten, hoeken met messing knoppen. Afmeting: B 200 x H 80 x D 90 cm. In zeer goede staat.
Duitse, laat Biedermeier, mahoniehouten secretaire met tollen en kroon. Mooi binnenleven. Circa 1860. Fineerschades. Afmeting: 182 x 104 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig Hollands mahoniehouten trumeau met klauwpoten, lade en marmeren blad. Circa 1830. Afmeting: 92 x 115 x 47 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten uitneembare boeren Gründerzeit kast met halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 224 x 65 x 177 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met bandintarsia, zeven lades, hoge poten, groen schrijfleer en wieltjes. Circa 1900. Afmeting: 80 x 130 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil mahoniehouten vitrinekast. Twee-delig salon meubel met facet geslepen spiegels. Circa 1915. Afmeting: 190 x 125 x 40 cm. In goede staat.
Oude Engelse lederen fauteuil in hoefijzer model met houten poten en koperen nagels. Afmeting: 78 x 80 x 78 cm. In goede staat.
Duitse massief eikenhouten Gründerzeit vertico met volle zuilen en snijwerk. In originele staat. Circa 1880. Afmeting: 137 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten Rococo-stijl vitrinekast met zijkanten facet geslepen glas. Circa 1880. Afmeting: 183 x 76 x 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans houtgestoken bureau met klauwpoten. Rondom bewerkt met putti, engelen en koppen op de hoeken. Afmeting: 108 x 145 x 85 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Biedermeier-stijl berkenhouten vitrinekast met volle zuilen, lade en sinkeldak. Afmeting: 179 x 92 x 47 cm. In goede staat.
Mooi 18e eeuws klein Hollands kabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In zeer goede staat.
Prachtig vier-delig antiek notenhouten historisme Renaissance-stijl schrijfbureau met fratsen, snekken en snijwerk. Met uitschuifbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 118 x 87 x 150 cm. In zeer goede staat...
Franse rozenhouten Louis Quinze-stijl commode met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 80 x 45 cm. In goede staat.