Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met messing beslag. Zijkanten gebogen. Ongerestaureerd. Afmeting: 82 x 83 x 52 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 110 x 46 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met marmeren blad en vergulde ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 77 x 31 ø cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten jachtkast met wildvoorstellingen. Handgesneden + getorste zuilen. Vijf deuren, twee lades. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 232 x 148 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Mechelse eiken vitrinekast met fruitdecor en leeuwenkoppen. Circa 1870. Afmeting: 142 x 80 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten gotische-stijl kist met snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 60 x 42 x 99 cm. In goede staat.
Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met petit point stoffering. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten naaitafel met rondom 'wip wap' en floraal intarsia, lade en wolhouder. Circa 1860. Afmeting: 71 x 37 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met lades. Afmeting: 73 x 73 x 44 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met gestoken panelen. Renaissance. Afmeting: 72 x 118 x 57 cm. Slot mist, verder in goede originele staat.
Oude Franse boeren wijnspinde. Antiek hout. Mooie patina. Afmeting: 157 x 72 x 37 cm. In goede staat.
Antiek Drents kabinet van eikenhout. Circa 1820. Met messing ringbeslag. Geheel staand op taps toelopende poten. Kop van het kabinet is voorzien van mooi snijwerk. Afmeting: 244 x 162 x 52 cm. In goed...
Vroeg 19e eeuwse spiegel met olieverfschilderij. Louis Seize. Havengezicht met figuren. Afmeting: H 120 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten passpiegel op wielen. Afmeting: 148 x 80 x 55 cm. In goede staat.
Goudkleurige 19e eeuwse houtgestoken bijzettafel met zwart marmeren blad. Afmeting: 81 x ø 48 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met petit point bekleding. Afmeting: 90 x 54 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl fauteuil van notenhout, met goede stoffering. Afmeting: 96 x 67 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl turfkist. Afmeting: 60 x 58 x 38 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Empire mahoniehouten uittrektafel met kolompoot. Afmeting: 81 x 128 ø cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse commode met bronzen beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 97 x 47 cm. In goede staat.
Vier-delige 19e eeuwse handbeschilderde mini-tafelset met bloemen decor. Afmeting: 65 - 72 cm. In goede staat.