Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in landschap decor. Blauwe bodemring. Afmeting: 11 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Oude Majolica bloempot op zuil. Cassis kleur. Floraal decor. Afmeting: H 115 x ø 40 cm. In goede staat.
Uitgebreid antiek porseleinen theeservies met Chinese Lange Lijs decor. Circa 1900. Gemerkt F. Bestaande uit: 22x kopjes + 22x schotels, 3x melkkan, 9x schalen, 12x borden, 3x suikerpot, 2x koffiekan,...
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen celadon wierookpotje. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met bloesem/prunus decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Familie Verte, Familie Rose. Eén Familie Verte bord chips. Afmeting: ø 17 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Fayence schotel. Delft of Hanau. Met zotje en floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen celadon vaasje. Acht-kantig. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met ranken decor en bodemmerk. Zes tekens. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen plaquette met mythologische voorstelling. Historisme. Circa 1880. Genummerd 1980/35. Afmeting: 30 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Duits Fürstenberg servies met ranken en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2 kannen, suiker/melk set, 7 ontbijtborden, 7 grote borden, 7 soepborden, 6 eierdoppen, 7 kop + schotels, 2 ka...
Negen antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele chips, haarlijnen. Drie onbeschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen chicken cup met zeer gedetailleerde beschildering, tekst en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 7,4 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese jade boeddha op lotusbloem. Eerste helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen en chips. Afmeting: 47 x 33 x 9 cm. In goede staat.
Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kop en schotels met peterselie decor en lang lijs. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Vier schotels tuin decor met koekoek...
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Eén chip. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en collectie zegel. Afmeting: 29 x ø 13,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen pot met theeglazuur, goud en vleermuiskoppen. Bodemmerk. Afmeting: 10 x ø 13 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en hertenkoppen. Afmeting: 25 x ø 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari vazen met tuin decor en Foo-honden. Eén deksel is hond gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: 27 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.