Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws Chinees trekpotje
Startprijs 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.

Grote Sitzendorf vaas
Startprijs 120 EUR

Grote Duitse porseleinen Sitzendorf vaas. Vlecht decor met handbeschilderde bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 x ø 25 cm. In goede staat.

KPM Mokka-kan met bloemmotief
Startprijs 120 EUR

Duitse KPM porseleinen mokka-kan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

3x Frans porselein
Startprijs 120 EUR

Drie delen Frans porselein. Sevres-stijl. Circa 1890. Bestaande uit: Twee flacons + dekseldoos. Handbeschilderd. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen met kustplaats decor en pagodes. Circa 1800. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6,5 x 14 ø cm. In redelijke staat.

3x 19e Eeuwse Imari borden
Startprijs 120 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: ø 21,7 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese/Japanse? borden
Startprijs 120 EUR

Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.

5x Antieke Delftse Fayence borden
Startprijs 120 EUR

Vijf antieke Delftse Fayence polychrome beschilderde borden, waarvan drie maal pannenkoek. Gemerkt APK. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese trekpotjes
Startprijs 120 EUR

Drie oude Chinees porseleinen trekpotjes. Divers. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

2x Bing & Grondahl porselein
Startprijs 120 EUR

Twee oude Bing & Grondahl porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal meisje met pop. Eén maal meisje in nachtkleed. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

2x Weense decor vazen
Startprijs 125 EUR

Twee Weense decor porseleinen vazen met figuren en goud decors. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x ø 15 cm. In goede staat.

Antieke Chinese trekpot, 18e eeuw
Startprijs 130 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/landschap decor. Chip deksel + chips tuit. Afmeting: 11 x 16 x ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Chinees Yixing theepotje
Startprijs 150 EUR

Antiek Chinees Yixing theepotje met bloesemtak decor + merktekens. Chips deksel. Afmeting: 10 x 18 x 9 cm. In goede staat.

Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen Meissen schaal. Handbeschilderd met floraal decor. 1850 - 1924. Streublümchen. Eerste keus. Afmeting: 55,5 x 27 cm. In goede staat.

Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen Meissen schaal met handbeschilderd floraal decor. Knauff. Voor 1900. Eerste keus. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen Meissen schaal. Handbeschilderd met floraal decor. Circa 1900. Eerste keus. Afmeting: 41 x 29,5 cm. In goede staat.

Groot antiek Duits servies, 1915
Startprijs 150 EUR

Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x kleine opdienschaal, soepterrine + onderbor...

3x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/swastika decor. Haarlijnen en chip. Afmeting: ø 21 cm. In redelijke staat.

2x 19e Eeuwse Franse kandelaren
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen kaarskandelaren met figuren en messing. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen "Lou Schwirtz"
Startprijs 150 EUR

Drie delen Lou Schwirtz. 1928 - . Drie wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, 60-er jaren. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

2 Delen "Lou Schwirtz"
Startprijs 150 EUR

Twee delen Lou Schwirtz. 1928 - . Eén maal wit geglazuurde keramieken sculptuur, 60-er jaren. Eén maal wit geglazuurde schuitvormige sculptuur met spijlen, 60-er jaren. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede s...

19e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese pijpvaas
Startprijs 150 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en lichtblauwe glazuur. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Chinese trekpotten
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Chinese trekpotten. Eén maal Yixing met Chinese karakter tekens en bodemmerk. Eén maal Familie Rose, 18e eeuw met zilver ,Chinese optocht met figuren decor. Afmeting: ø 10,5 - ø 11,5 cm. ...