Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

19e Eeuws Japans goud Imari servies
Startprijs 250 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Japans goud Imari porseleinen deel servies. Bestaande uit: 9x schotels, waarvan 1 beschadigd, 3x kopjes, waarvan 1 beschadigd, melk + suikerpot, tassa met haarlijn, theepot met rand...

Imari vaas + hocker
Startprijs 250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met hocker. Voorzien van figuren, goud en florale decors. Afmeting: 71,5 x ø 26 cm. In goede staat.

Religieus tegeltableau 1903 - 1942
Startprijs 250 EUR

Hollands religieus tegeltableau. 1903 - 1942. Gedenking. Gesigneerd J. E. Dirkse. Afmeting: 45 x 76 cm. In goede staat.

Satsuma cache pot
Startprijs 275 EUR

Grote gesigneerde 19e eeuwse Satsuma porseleinen cache pot met messing monturen, draken en krijgers decor. Afmeting: 34 x ø 44 cm. In goede staat.

Paar vergulde vazen, 1900
Startprijs 280 EUR

Een paar vergulde porseleinen 'retour de Egypte' vazen met Arabische voorstellingen en bladgoud. Circa 1900. Blindmerk. Afmeting: 19 x ø 11 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese Kang Xi kom
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Kang Xi gemerkte Chinese kom met landschap/figuren/pagode decor. Vier karakter tekens. Afmeting: 9 x ø 23 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Imari Ghendi-kan
Startprijs 300 EUR

Gave 19e eeuwse Imari porseleinen Ghendi-kan met floraal en goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Kang Xi schotel
Startprijs 300 EUR

Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese celadon vaas
Startprijs 300 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas met gelijmde messing onderrand en bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijke staat.

Chinese boeddha
Startprijs 300 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen boeddha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 23 x 18 x 11,5 cm. In goede staat.

Grote Yixing trekpot
Startprijs 300 EUR

Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x 26 x ø 14 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met paarden in landschap decor. Bodemsymbool. Haarlijn + minimale chips. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In redelijke staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese dekselvaas
Startprijs 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas in Kang Xi stijl. Met floraal/voorwerpen decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 30 x ø 11,3 cm. In goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Startprijs 300 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel glazuur, draken decor en bodemmerk. Afmeting: 23,3 x 12,2 cm ø. In goede staat.

Porseleinen dekselvaas
Startprijs 325 EUR

Kapitale Duitse porseleinen dekselvaas door Kaiser Germany. Ontwerp Olivia. Chinoiserie decor, beeld gelijmd. Circa 1970. Afmeting: 102 x ø 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Grote 18e - 19e eeuwse Chinese voorraadpotten
Startprijs 400 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpotten met floraal decor en koppen. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.

Oud Chinees vaasje
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met paddenstoelen en rood verlopen glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Rozenburg Den Haag vaas, Indisch 469
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.

Grote Japanse schotel , 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Zéér grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met zes-tekens bodemmerk. Met vogels in bloesem decor. Afmeting: ø 59 cm. In goede staat.

Duits Meissen servies
Startprijs 450 EUR

Acht-delig Duits Meissen porseleinen servies met floraal decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 5x kop en schotels, melkkan. Eén schotel chipje. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.

Jade stempel met leeuw
Startprijs 450 EUR

Oude Chinese vergulde jade lakstempel met Foo-hond. Afmeting: 8 x 7 x 7 cm. In goede staat.

8x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 450 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Rozenburg tegeltableau
Startprijs 500 EUR

Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.

Kapitaal porseleinen strijdwagen
Startprijs 500 EUR

Kapitale Italiaanse porseleinen strijdwagen. Made in Italy. 20e Eeuw. Bloemblad beschadigd. Afmeting: 56 x 70 x 30 cm. Verder in goede staat.