Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 170 EUR

Oude Chinese knobbelvaas met bodemmerk en floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 170 EUR

Lot Chinese porseleinen Familie Rose kop en schotels. Drie-delig. Bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antiek Chinees/Japans bord
Resultaat: 160 EUR

Antiek Chinees/Japans Familie Rose bord. Met figuren met koets/hert/kraanvogels en goud decor. Bodemmerk. Eind 19e eeuw. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuwse Chinese schotels
Resultaat: 160 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen 12-kantige Kang Xi schotels met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 13 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselpot
Resultaat: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner Familie Rose dekselpot met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 42x ø 22 cm. In matige staat.

9x 18e Eeuwse Chinese Imari schotels
Resultaat: 160 EUR

Negen stuks 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels met floraal/goud decor. Twee gaaf, zeven minimale chips randglazuur. Afmeting: 11 - 12 ø cm. In goede staat.

3x Antieke Kantonese vazen
Resultaat: 160 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Twee vazen minimale chip. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Oude Chinese dekselvaas
Resultaat: 150 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met draken decor. Octagonaal. Chip deksel. Afmeting: 34 x ø 20 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese vaas
Startprijs 150 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/paard decor. Handbeschilderd. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met vaas en florale decor + swastika's. Afmeting: ø 40,5 cm. In goede staat.

Kavel 10x divers porselein
Resultaat: 150 EUR

Tien maal diverse Chinese kop en schotels. Drie delen gaaf, verder haarlijnen/chip. Afmeting: 7,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Verte bord
Resultaat: 150 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Verte bord. Haarscheur. Afmeting: 5 x ø 24,5 cm. In redelijke staat.

Oude/antieke Chinese kom
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen kom met rood bamboe decor. Vier tekens bodemmerk en gouden bovenrand. Afmeting: 7 x 15 ø cm. In goede staat.

2x Familie Rose schotel
Resultaat: 150 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Lowestoft? Beide schotels haarlijn. Afmeting: ø 28 cm. In redelijke staat.

3x Chinese kommen
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: 1x Imari, beschadigd. 1x Lowestoft Familie Rose. 1x Familie Rose met bodemmerk. Afmeting: ø 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Karl Ens, Papegaai
Resultaat: 150 EUR

Karl Ens. Gemerkte Duits porseleinen papegaai. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Ernst Planck, Teckel
Resultaat: 150 EUR

Duitse E.N.S. porseleinen teckel, nr. 187. Ernst Planck. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 24 x 13 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese theebussen
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen theebussen, waarvan er twee met zilveren deksel. Kantonees + Imari. Beschadiging onder montuur mogelijk. Afmeting: 11 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Wallendorf dekseldoos
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen Wallendorf handbeschilderde dekseldoos met floraal/goud decor. Afmeting: 6 x 12 x 11 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel ø 52 cm.
Startprijs 150 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met tekst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 52 cm. In goede staat.

3-Delig Porceleyne Fles kaststel
Resultaat: 150 EUR

Groot drie-delig Hollands Porceleyne Fles Fayence kaststel. Eén chip. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 36 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Kutani porselein (divers) 27x
Resultaat: 150 EUR

Groot lot antiek Japans Kutani porselein. Onder andere: Petroleumlamp, servies, vazen, dekselpotten. Diverse merktekens. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.

Lot antiek Kutani porselein (24x)
Resultaat: 150 EUR

Groot lot antiek Japans Kutani porselein. Onder andere: Vazen, dekselpotten, schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch visservies
Resultaat: 150 EUR

Zeldzaam veertien-delig Jugendstil Villeroy & Boch visservies met diverse handbeschilderde vis/goud decors. Circa 1915. Afmeting: 23 - 60 cm. In goede staat.