Antiek Chinees/Japans Familie Rose bord. Met figuren met koets/hert/kraanvogels en goud decor. Bodemmerk. Eind 19e eeuw. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen 12-kantige Kang Xi schotels met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner Familie Rose dekselpot met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 42x ø 22 cm. In matige staat.
Tien maal diverse Chinese kop en schotels. Drie delen gaaf, verder haarlijnen/chip. Afmeting: 7,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Lowestoft? Beide schotels haarlijn. Afmeting: ø 28 cm. In redelijke staat.
Drie Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: 1x Imari, beschadigd. 1x Lowestoft Familie Rose. 1x Familie Rose met bodemmerk. Afmeting: ø 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Groot drie-delig Hollands Porceleyne Fles Fayence kaststel. Eén chip. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 36 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot antiek Japans Kutani porselein. Onder andere: Petroleumlamp, servies, vazen, dekselpotten. Diverse merktekens. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.