Twee 18e eeuwse Kang ci Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Groot Imari bord, circa 1800, goed. Diepe Imari schotel, haarlijn. Familie Rose bord, gelijmd. Afmeting: ø 21,5 - 24 cm. In matig/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse gecontourneerde Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 40 - 46 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Eén maal Queng Lung, floraal. Eén maal vaas decor, chips. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke majolica jardiniere met floraal/vogel decor. Genummerd. Circa 1915. Twee oude haarlijnen. Afmeting: 21 x 40 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme majolica wandsierschotel. Circa 1880. Neo Renaissance. Blindmerk + nr. 1674. Oude haarlijn. Afmeting: ø 49,3 cm. In redelijk/goede staat.