Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

18e - 19e Eeuwse Chinese kom
Resultaat: 120 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met Familie Rose floraal decor. Afmeting: 7 x ø 14,5 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Kang ci Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.

3x Antieke Chinese borden
Resultaat: 110 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden met blauwe decors. Afmeting: ø 25 - 26 cm. In goede staat.

2x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels
Resultaat: 110 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal decor en bodemmerk. Eén bord minimale chips. Eén bord haarscheuren + chips. Afmeting: ø 24,5 cm. In redelijke staat.

8x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 110 EUR

Acht diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met taart 'Sweet as can be', nr. 541. Jongen met krijtbord 'One plus one', nr. 556. Jongen met grote strik 'Scamp', nr. 553. Jongen met la...

4x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 110 EUR

Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Kerstkribbe met engel en kaarsje, nr. 54. Jongen met cello, nr. 89. Jongen en meisje onder paraplu 'Stormy weather', nr. 71. Jongen met fluit op ...

3x Chinese schotels
Resultaat: 110 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Groot Imari bord, circa 1800, goed. Diepe Imari schotel, haarlijn. Familie Rose bord, gelijmd. Afmeting: ø 21,5 - 24 cm. In matig/goede staat.

Porseleinen petroleumlamp, 1880
Resultaat: 110 EUR

Antieke porseleinen petroleumlamp met putti en bloemen. Circa 1880. Ongemerkt. Enkele chip bloemen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.

3x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels
Resultaat: 110 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde schotels met floraal decor. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.

2x Antieke lampenvoeten China/Japan
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke lampenvoeten. China/Japan. Eén maal met blauw porseleinen vaas met standring in blauw, circa 1900. Eén maal wit porselein met goud decor. Afmeting: 23 - 43 cm. In goede staat.

Antiek Nymphenburg servies, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antiek Duits Nymphenburg porseleinen servies. Circa 1900. Maison J. Dimièr Genève. Handbeschilderd, floraal + goud. Bestaande uit: 13 kopjes, 9 schotels + melkkan. Eén chip, één reparatie. Afmeting: 7...

2x Imari schotels, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Twee grote 19e eeuwse gecontourneerde Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 40 - 46 cm. In goede staat.

2x Kantonees theeservies
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Chinese Kantonese theeserviesjes. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese celadon kommen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen celadon kommen met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 14 cm / 6,8 x ø 13,8 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Eén maal Queng Lung, floraal. Eén maal vaas decor, chips. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke majolica jardiniere, 1915
Resultaat: 100 EUR

Antieke majolica jardiniere met floraal/vogel decor. Genummerd. Circa 1915. Twee oude haarlijnen. Afmeting: 21 x 40 x 22 cm. In goede staat.

2x Chinese miniatuur vaasjes
Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke Chinese miniatuur vaasjes. Knobbelvaas één chip. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese drakenvaas
Resultaat: 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose drakenvaas met goud-ondergrond en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 51 x 22 cm ø . In goede staat.

Antieke Chinese Ming dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese Ming dekseldoos. Terracotta, deels groene glazuur. Grafgift. Bodemvondst. Afmeting: 11 x 15,5 x 10 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas op sokkel
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese terracotta knobbelvaas met groen glazuur en vleermuiskoppen. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

6x Chinese vazen, divers
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen vazen. Beschadigd. Afmeting: 14,5 - 26 cm. In redelijke staat.

Antieke majolica wandsierschotel
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke historisme majolica wandsierschotel. Circa 1880. Neo Renaissance. Blindmerk + nr. 1674. Oude haarlijn. Afmeting: ø 49,3 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen Imari scheerbekken
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuws Imari porseleinen scheerbekken met floraal decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

Oud Chinees vaasje
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groene glazuur, vogelkoppen en bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.