Drie 19e eeuwse porseleinen Empire/Biedermeier vazen met landschappen en goud decor. Twee vazen haarscheur. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Cargo porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie met haarlijn/beschadigingen. Eén goed. Afmeting: ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vijfenveertig stuks diverse antieke porseleinen borden. Onder andere: Japan, Satsuma, Meissen. 19e - 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: ø 18 - 23 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein. Divers. Beschadigd of haarlijn. Afmeting: 22 - 24 cm. In matige staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams' Bont schenkkannetje met deksel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.