Oude Chinese knobbelvaas met bodemmerk en floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met bloempot en vogel, nr. 17. Jongetje met telefoon, nr. 124. Jongetje op ski's, nr. 59. Jongetje met hond en taart, nr. 9. Afmeting: H 1...
Vier diverse Hummel figuren van Goebel, waarvan twee beeldjes zeer oud zijn. Bestaande uit: Zeer vroeg beeldje van drie engeltjes die muziek maken, gelijmd, nr. 37. Beeldengroep van jongen en meisje o...
Zes maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee schotels 18e eeuw met decour in coulissen, twee minimale chips. Vier kopjes met decor in coulissen. Twee kopjes, minimale chip. Afmeting: 5 x ø 1...
Drie 19e eeuwse porseleinen Empire/Biedermeier vazen met landschappen en goud decor. Twee vazen haarscheur. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte dekselpot met draken decor. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Bolvaas met blauwe rand, ongemerkt + pijpvaas met zes karakters bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 23 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met peterselie decor. Octagonaal. Afmeting: 5 x 11 ø cm. In goede staat.
Twaalf delen 19e eeuws Chinees porselein. Kopjes en schotels met celadon-kleurig glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vaasjes met Lange Lijs decor. Afmeting: 14 x ø 8,5 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees kraakporseleinen bord met kostbaarheden decor. Haarlijn. Afmeting: 6 x 21,8 cm ø. In redelijk/goede staat.
17x Mangaan-kleurige 19e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen plaquette. Der Mann mit der Goldhelm, Rembrandts bruder. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 27 cm. In goede staat.
Zeven oude Chinees porseleinen borden. Divers. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 19 - 21 cm. In goede staat.
18x Antieke Hollandse tegels. Divers. Onder andere met bijbelse voorstellingen, kustplaats voorstellingen et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Imari Ghendi schenkkan + Kang Xi gemerkte schenkkan. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Vijftien delen divers antiek Japans/Chinees eierschaal porselein. Gemerkt. Twee maal haarscheur. Eén gelijmd. Twee met chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse grote Chinese Kang Xi porseleinen borden met voorwerpen en florale decors. Minimale chips + één haarlijn. Afmeting: ø 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Geisha's en hert decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Sang de Boeuf knobbelvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ca. 15 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen armsteun met bodemmerk. Voorzien van tekens en vogel + floraal decor. Afmeting: 14 x ø 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel decor. Chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Drie oude Chinese vazen. Eén maal met rood glazuur en bodemmerk, goed. Eén maal republiek figuren decor, met bodemmerk, hals gelijmd. Eén maal Kantonese vaas, paradijsvogel decor, met bodemmerk, goed....
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal. Eén gaaf, één haarlijn, één chips. Afmeting: ø 21 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimsfles met figuren decor. Bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenschotel met zes karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 24 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen schaal met crème-glazuur en reliëf. Draken decor + bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 20,7 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met gouden sluiervissen decor. Bodemmerk. Afmeting: 9 x 13 x 7 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen bloempot met voorwerpen en florale decor. Afmeting: 32 x ø 28 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schenkkan met kustplaats decor en gevlochten handvat. Afmeting: 11 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met kostbaarheden decor. Afmeting: ø 34,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk en thee-kleurig glazuur. Binnenin bloem. Afmeting: 5 x ø 8,3 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie 18e eeuwse vazen met landschap decor, kapot. Eén 19e eeuwse gemberpot met bloesemtakken decor, chips deksel. Afmeting: 14 - 17 cm. In matig/redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner, met binnenin koekoek uit het huis decor. Afmeting: 5,5 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Drie divers Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje aan het wandelen 'Going home', nr. 383. Beeldengroep van ezel met kinderen, nr. 334. Jongen zit in appelboom met hond beneden aan...
Zes maal oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Majolica huzaar met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Quan Yin met zegelmerken. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude Chinese celadon wijncup met vogel en bloesemtakken. Afmeting: 9 x ø 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: 18 x ø 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal en goud decor. Afmeting: 7,5 x 15 x ø 9 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse zeldzame Delftse Fayence borden met maand-voorstellingen. Eén bord grote chip. Eén bord kleine chip. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 3,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein met bodemmerk. Eén maal melkglazuur met ribbels. Eén maal blauwe craquele glazuur. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 10 x 14 x ø 8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden gaaf. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese terracotta Ming figuur. Deels geglazuurd. Licht beschadigd, achterkant grafgift. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari vazen met tuin decor en Foo-honden. Eén deksel is hond gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: 27 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en hertenkoppen. Afmeting: 25 x ø 17 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen pot met theeglazuur, goud en vleermuiskoppen. Bodemmerk. Afmeting: 10 x ø 13 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en collectie zegel. Afmeting: 29 x ø 13,5 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Eén chip. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kop en schotels met peterselie decor en lang lijs. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Vier schotels tuin decor met koekoek...
Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinese jade boeddha op lotusbloem. Eerste helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen en chips. Afmeting: 47 x 33 x 9 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen chicken cup met zeer gedetailleerde beschildering, tekst en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 7,4 cm ø. In goede staat.
Negen antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele chips, haarlijnen. Drie onbeschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm ø. In redelijk/goede staat.
Duits Fürstenberg servies met ranken en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2 kannen, suiker/melk set, 7 ontbijtborden, 7 grote borden, 7 soepborden, 6 eierdoppen, 7 kop + schotels, 2 ka...
Antiek porseleinen plaquette met mythologische voorstelling. Historisme. Circa 1880. Genummerd 1980/35. Afmeting: 30 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met ranken decor en bodemmerk. Zes tekens. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen celadon vaasje. Acht-kantig. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence schotel. Delft of Hanau. Met zotje en floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Familie Verte, Familie Rose. Eén Familie Verte bord chips. Afmeting: ø 17 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met bloesem/prunus decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen celadon wierookpotje. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Uitgebreid antiek porseleinen theeservies met Chinese Lange Lijs decor. Circa 1900. Gemerkt F. Bestaande uit: 22x kopjes + 22x schotels, 3x melkkan, 9x schalen, 12x borden, 3x suikerpot, 2x koffiekan,...
Oude Majolica bloempot op zuil. Cassis kleur. Floraal decor. Afmeting: H 115 x ø 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in landschap decor. Blauwe bodemring. Afmeting: 11 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi klapmuts kom met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x ø 21 cm. In matige staat.
Zeer grote antieke Neo Renaissance/Historisme pronk bokaal met deksel. Voorzien van putti, ramskoppen en kariatiden. Minimale chip. Afmeting: 51 x ø 34 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met steur decor en tekens. Balustervormig. Afmeting: 34 x 17,5 cm ø. In goede staat.
Twee delen oud Chinees Yixing. Bestaande uit: Chinese rituele wijnbeker met bodemmerk + theepot met bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met bewerkt blauw glazuur en Familie Rose floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 20 x ø 12 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kleine Chinese Familie Rose vaas met herten en bodemmerk, goed. Twee Familie Rose kopjes met schotels, Lange Lijs met zotjes, 19e eeuw, beschadigd. Afmeting...
Oude Chinees porseleinen dekselpot met groene draken decors in wolken, goudrand en 6 tekens bodemmerk. Afmeting: 14,5 x ø 17 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen wierookbrander met bodemmerk en collectie zegel. Verlopen glazuur. Afmeting: 9 x ø 14 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met craquele glazuur, bodemmerk en collectie zegel. Afmeting: 21 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen kommen met bodemmerken. Floraal decor. Afmeting: ø 14 - 17 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen celadon vaas met collectie zegel. Craquele glazuur. Afmeting: 25,5 x ø 12,5 cm In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met figuren en landschap decor. Afmeting: 30 x ø 12 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes en Geisha. Zes-kantig. Vier schotels, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/floraal decor. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kan, beschadigd. Twee vaasjes, geel/blauw. Jade schaaltje, haarscheuren. Vier kopjes, divers. Familie Rose kom, gaaf. Rest haarsche...
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal decor, zes tekens bodemmerk en Christies-sticker 1982. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Zeldzaam drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie beschildering van Hollanders. L.P.K. Chips + restauratie. Afmeting: H 36 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin, goud decor. Drie borden goed. Drie borden beschadigd. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.