Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Weens beeldje, Forel
Startprijs 80 EUR

Antiek Weens keramieken figuur. Forel. Keramos Wien. Circa 1930. Afmeting: 21 x 17 x 8 cm. In goede staat.

Lot oud Chinees porselein (4x)
Startprijs 80 EUR

Lot oud Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese vierkante vaas met bodemmerk, twee groene glazuur kommen, Chinese godheid, spekstenen boeddha, gemerkt. Afmeting: 11 - 32 cm.In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese trekpotje
Startprijs 80 EUR

Aparte 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met landschap + witte florale decors. Tuit beschadigd. Hengsel gelijmd. Afmeting: 13 x 20 x ø 11 cm. In redelijke staat.

3x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Drie maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose + bodemmerk, 19e eeuw. Eén maal floraal/goud decor, circa 1900. Eén maal kom, floraal, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

3x Chinese Capucijner kommen
Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kommen met floraal decor. Afmeting: 6 - ø 12 cm. In goede staat.

Duitse Hummel tafellamp
Startprijs 90 EUR

Duitse Hummel keramieken tafellamp van Goebel, met twee kindjes. West Germany, nr. 223. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees kannetje
Startprijs 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kannetje met Amsterdams' Bont decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese/Japanse kommen
Startprijs 90 EUR

Twee grote antieke Chinese/Japanse kommen. Eén maal 19e eeuw, Imari, floraal/goud decor. Eén maal Kantonees, 19e eeuw, figuren decor. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari schotel ø 36 cm.
Startprijs 90 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari sierschotel met floraal decor. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.

Oude Chinese boeddha
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese keramieken boeddha met craquele glazuur. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

Japanse Kutani caché pot
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Japanse Kutani porseleinen caché pot met vergulde messing monturen. Bodemmerk. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.

Antieke Delftse plaquette, 1880
Startprijs 100 EUR

Antieke Delftse plaquette met 18e eeuwse voorstelling. Havengezicht met figuren. Circa 1880. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Antiek serviesgoed, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Makkums kaststel
Startprijs 100 EUR

Drie-delig Makkums polychrome Fayence kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 30 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal grote penselenvaas met figuren decor + bodemmerk. Haarlijn. Eén maal gele glazuur vaas met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 27 - 29 cm. In redelijk/goede ...

2x Chinese Kanton vazen
Startprijs 100 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse grote Chinese Kanton Familie Rose vazen met figuren. Eén chip. Afmeting: 27 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

8x Oude Chinese jade voorwerpen
Startprijs 100 EUR

Acht maal diverse oude Chinese jade voorwerpen. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee maal Chinees porselein. Eén maal grote sierschotel met Europees decor. Eén vaas blauw/goud met Europees decor. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 100 EUR

Vijf maal divers Chinees porselein. Bestaande uit: Bord, 18e eeuw, chip. Cargo kom, 17e eeuw, goed. Kleine trekpot, circa 1900, goed. Imari kopje,goed. Kantonese dekselpot, 20e eeuw, goed. Afmeting: 7...

Antiek Weens beeldje, 1930
Startprijs 100 EUR

Antiek Weens keramieken figuur. Gemerkt Keramos Wien. Meisje met appels. Circa 1930. Chip aan rok. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

10x Antieke Familie Rose borden
Startprijs 100 EUR

Tien antieke porseleinen borden met Chinese Familie Rose decors, Geisha's met bloemen. 19e Eeuw. Eén bord chip. Afmeting: ø 19 - 20 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delftse sierschotel ø 34 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met floraal decor. 'De Klaauw'. Lichte randschade. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

Majolica bloempot
Startprijs 100 EUR

Grote majolica bloempot met onderschaal. Gedecoreerd met fratzen en fruit-guirlandes. Neo Renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 46 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels, insecten en bloesem decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees trekpotje
Startprijs 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.

Grote Sitzendorf vaas
Startprijs 120 EUR

Grote Duitse porseleinen Sitzendorf vaas. Vlecht decor met handbeschilderde bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 x ø 25 cm. In goede staat.

KPM Mokka-kan met bloemmotief
Startprijs 120 EUR

Duitse KPM porseleinen mokka-kan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

3x Frans porselein
Startprijs 120 EUR

Drie delen Frans porselein. Sevres-stijl. Circa 1890. Bestaande uit: Twee flacons + dekseldoos. Handbeschilderd. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen met kustplaats decor en pagodes. Circa 1800. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6,5 x 14 ø cm. In redelijke staat.

3x 19e Eeuwse Imari borden
Startprijs 120 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: ø 21,7 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese/Japanse? borden
Startprijs 120 EUR

Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.

5x Antieke Delftse Fayence borden
Startprijs 120 EUR

Vijf antieke Delftse Fayence polychrome beschilderde borden, waarvan drie maal pannenkoek. Gemerkt APK. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese trekpotjes
Startprijs 120 EUR

Drie oude Chinees porseleinen trekpotjes. Divers. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

2x Bing & Grondahl porselein
Startprijs 120 EUR

Twee oude Bing & Grondahl porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal meisje met pop. Eén maal meisje in nachtkleed. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

2x Weense decor vazen
Startprijs 125 EUR

Twee Weense decor porseleinen vazen met figuren en goud decors. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x ø 15 cm. In goede staat.

Antieke Chinese trekpot, 18e eeuw
Startprijs 130 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/landschap decor. Chip deksel + chips tuit. Afmeting: 11 x 16 x ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Chinees Yixing theepotje
Startprijs 150 EUR

Antiek Chinees Yixing theepotje met bloesemtak decor + merktekens. Chips deksel. Afmeting: 10 x 18 x 9 cm. In goede staat.

Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen Meissen schaal. Handbeschilderd met floraal decor. 1850 - 1924. Streublümchen. Eerste keus. Afmeting: 55,5 x 27 cm. In goede staat.

Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen Meissen schaal met handbeschilderd floraal decor. Knauff. Voor 1900. Eerste keus. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen Meissen schaal. Handbeschilderd met floraal decor. Circa 1900. Eerste keus. Afmeting: 41 x 29,5 cm. In goede staat.

Groot antiek Duits servies, 1915
Startprijs 150 EUR

Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x kleine opdienschaal, soepterrine + onderbor...

3x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/swastika decor. Haarlijnen en chip. Afmeting: ø 21 cm. In redelijke staat.

2x 19e Eeuwse Franse kandelaren
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen kaarskandelaren met figuren en messing. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen "Lou Schwirtz"
Startprijs 150 EUR

Drie delen Lou Schwirtz. 1928 - . Drie wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, 60-er jaren. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

2 Delen "Lou Schwirtz"
Startprijs 150 EUR

Twee delen Lou Schwirtz. 1928 - . Eén maal wit geglazuurde keramieken sculptuur, 60-er jaren. Eén maal wit geglazuurde schuitvormige sculptuur met spijlen, 60-er jaren. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede s...

19e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese pijpvaas
Startprijs 150 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en lichtblauwe glazuur. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Chinese trekpotten
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Chinese trekpotten. Eén maal Yixing met Chinese karakter tekens en bodemmerk. Eén maal Familie Rose, 18e eeuw met zilver ,Chinese optocht met figuren decor. Afmeting: ø 10,5 - ø 11,5 cm. ...

Oude/antieke Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met druivenranken en eekhoorn. Bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 10 cm. In goede staat.

2x Familie Rose dekselvazen
Startprijs 150 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met bodemmerk en figuren in tuin decor. Afmeting: 31 x ø 20 cm. In goede staat.

6x Oude/antieke Chinese borden
Startprijs 150 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot met decor van rotsachtige baai. Afmeting: 13,5 x ø 11 cm. In goede staat.

2 Vazen Warlamis
Startprijs 150 EUR

Twee moderne kubistische porseleinen vazen. Vienna Collection Heide Warlamis. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom
Startprijs 150 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met gele glazuur en draken decor + zes-tekens bodemmerk, oude haarlijn. In redelijk/goede staat. 6xø11,5cm.

Zeer grote Imari vaas, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met florale en vogel decor. Afmeting: 62 x ø 26 cm. In goede staat.

Nymphenburg kop en schotels (7x)
Startprijs 180 EUR

7x Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen kop en schotels. Circa 1900. Handbeschilderd, floraal. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 5,5 x ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig kaststel
Startprijs 180 EUR

Vijf-delig Hollands porseleinen polychroom kaststel. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 25 - 34 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel
Startprijs 180 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gemerkt A.J. v/d B. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

2x Art Deco kandelaren
Startprijs 180 EUR

Twee grote Duitse porseleinen Art Deco-stijl kaarskandelaren met goud decor. Gemerkt Echt Tuppack Tiefenhof. Afmeting: 21 x 31 x 11 cm. In goede staat.

Oude/antieke Yixing trekpot
Startprijs 200 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.

2x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi borden
Startprijs 200 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Vier tekens. Floraal decor. Afmeting: ø 20,3 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert/floraal coulissen decor. Bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 15,7 cm. In redelijk/goede staat.

5x Oude Tibetaanse kralen
Startprijs 200 EUR

Vijf oude Tibetaanse (hoornen?) kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 8 cm. In goede staat.

Oud Chinees vaasje
Startprijs 200 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, floraal decor en Chinese karaktertekens. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Grote Franse porselein vaas
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met landschap/goud/floraal decor. Gemerkt Petre a Baudour. Afmeting: H 33 x ø 20 cm. In goede staat.

6x Oud/antiek Chinees jade
Startprijs 200 EUR

Zes maal divers oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Oude Chinese theeglazuur vaas
Startprijs 200 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en theeglazuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

2x Antieke plateel vazen, 1920
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Italiaanse Majolica sierschaal
Startprijs 220 EUR

Grote Italiaanse Majolica Fayence polychrome sierschaal. Circa 1900. Neo Renaissance. Enkele chips. Afmeting: 22 x 52 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Franse vazen met wild decor
Startprijs 225 EUR

Twee grote kobalt blauwe porseleinen dekselvazen. Handbeschilderd met wildvoorstellingen. Gemerkt Frie Onnaing. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

2x Antieke Majolica bloempotten, 1915
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 18 x ø 23 cm. In goede staat.

Meissen servies, 1930
Startprijs 250 EUR

Duitse Stadt Meissen porseleinen servies. Circa 1930. Bestaande uit: 1x Theekan, melk/suiker set, 6x kop en schotels, 6x borden. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat. 1 kopje gelijmd.

19e Eeuws Japans goud Imari servies
Startprijs 250 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Japans goud Imari porseleinen deel servies. Bestaande uit: 9x schotels, waarvan 1 beschadigd, 3x kopjes, waarvan 1 beschadigd, melk + suikerpot, tassa met haarlijn, theepot met rand...

Imari vaas + hocker
Startprijs 250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met hocker. Voorzien van figuren, goud en florale decors. Afmeting: 71,5 x ø 26 cm. In goede staat.

Religieus tegeltableau 1903 - 1942
Startprijs 250 EUR

Hollands religieus tegeltableau. 1903 - 1942. Gedenking. Gesigneerd J. E. Dirkse. Afmeting: 45 x 76 cm. In goede staat.

Satsuma cache pot
Startprijs 275 EUR

Grote gesigneerde 19e eeuwse Satsuma porseleinen cache pot met messing monturen, draken en krijgers decor. Afmeting: 34 x ø 44 cm. In goede staat.

Paar vergulde vazen, 1900
Startprijs 280 EUR

Een paar vergulde porseleinen 'retour de Egypte' vazen met Arabische voorstellingen en bladgoud. Circa 1900. Blindmerk. Afmeting: 19 x ø 11 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese Kang Xi kom
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Kang Xi gemerkte Chinese kom met landschap/figuren/pagode decor. Vier karakter tekens. Afmeting: 9 x ø 23 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Imari Ghendi-kan
Startprijs 300 EUR

Gave 19e eeuwse Imari porseleinen Ghendi-kan met floraal en goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Kang Xi schotel
Startprijs 300 EUR

Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese celadon vaas
Startprijs 300 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas met gelijmde messing onderrand en bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijke staat.

Chinese boeddha
Startprijs 300 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen boeddha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 23 x 18 x 11,5 cm. In goede staat.

Grote Yixing trekpot
Startprijs 300 EUR

Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x 26 x ø 14 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met paarden in landschap decor. Bodemsymbool. Haarlijn + minimale chips. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In redelijke staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese dekselvaas
Startprijs 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas in Kang Xi stijl. Met floraal/voorwerpen decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 30 x ø 11,3 cm. In goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Startprijs 300 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel glazuur, draken decor en bodemmerk. Afmeting: 23,3 x 12,2 cm ø. In goede staat.

Porseleinen dekselvaas
Startprijs 325 EUR

Kapitale Duitse porseleinen dekselvaas door Kaiser Germany. Ontwerp Olivia. Chinoiserie decor, beeld gelijmd. Circa 1970. Afmeting: 102 x ø 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Grote 18e - 19e eeuwse Chinese voorraadpotten
Startprijs 400 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpotten met floraal decor en koppen. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.

Oud Chinees vaasje
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met paddenstoelen en rood verlopen glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Rozenburg Den Haag vaas, Indisch 469
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.

Grote Japanse schotel , 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Zéér grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met zes-tekens bodemmerk. Met vogels in bloesem decor. Afmeting: ø 59 cm. In goede staat.

Duits Meissen servies
Startprijs 450 EUR

Acht-delig Duits Meissen porseleinen servies met floraal decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 5x kop en schotels, melkkan. Eén schotel chipje. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.

Jade stempel met leeuw
Startprijs 450 EUR

Oude Chinese vergulde jade lakstempel met Foo-hond. Afmeting: 8 x 7 x 7 cm. In goede staat.

8x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 450 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Rozenburg tegeltableau
Startprijs 500 EUR

Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.

Kapitaal porseleinen strijdwagen
Startprijs 500 EUR

Kapitale Italiaanse porseleinen strijdwagen. Made in Italy. 20e Eeuw. Bloemblad beschadigd. Afmeting: 56 x 70 x 30 cm. Verder in goede staat.