Oude Chinees porseleinen vaas met melk en bloed. Floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote antieke polychrome platelen wandschotel. Gouda Holland. Nr. 1165/30 M.P. P.A. Circa 1915. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen republikeinse dekselpotjes met zilveren monturen. Bodemmerk. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 10 - 12 cm. In goede staat.
Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Nr. 51/0 Germany. Circa 1930. Jongen met mand. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Groot Duits porseleinen Goebel figuur. Twee flamingo's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Twee maal Familie Rose borden, Republiek blindmerk. Eén maal gemberpot. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 - 31 cm ø. In goede staat.
12x Oud Chinees keramiek met groene glazuur. Bestaande uit: 11x gemberpot + 1x lelieblad kom met kikker. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Twee grote antieke sierschotels. Eén maal Villeroy & Boch, circa 1880, minimale chip. Eén maal Delfts met chinoisserie decor, 18e eeuw, chips en haarscheuren. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijke staa...
Vijfenveertig stuks diverse antieke porseleinen borden. Onder andere: Japan, Satsuma, Meissen. 19e - 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: ø 18 - 23 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 x ø 20 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met keizerlijk geel en zotjes. 20e Eeuw. Afmeting: ø 34,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale/vlinder decor. Hengsel gelijmd + chip deksel. Afmeting: 8 x 14 x ø 8 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinese tijgeroog natuurstenen offer deksel tempelschaal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 64 x 36 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Chip + haarlijnen. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Chinees porseleinen kopjes met zotjes. Circa 1800. Eén haarlijn. Afmeting: 3,7 x 6,3 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oud Duits porseleinen Rosenthal figuur. Kunstabteilung. Boeren meisje met pop. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt H. Circa 1900. Bestaande uit: botervloot, eierhouder, bonbonschaal op voet, vier schalen. Eén schaal met barst. Afmeting: 15 - 32 cm. In redel...
15x Antieke aardewerken geglazuurde 19e eeuwse borden. Handbeschilderd. Fayence Floraal. Vijf borden beschadigd. Afmeting: ø 22 - ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal divers Hollands aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plateel hangbloempot, Regina Rosaria Gouda, circa 1920. Bloempot, polychroom, Siram Gouda, circa 1930. Makkumse schenkkan (Tichelaar?). De...
32-Delig Duits porseleinen servies met klokken-afbeelding. Mitterteich Porzellan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.
Vier maal antiek keramiek/porselein. Eén maal Royal Dux pronkvaas, ramskoppen. Eén maal Ivora Gouda vaas, chips. Twee maal Jugendstil vaasjes, floraal decor. Afmeting: 16 - 25 cm. In redelijk/goede st...
Twee oude Hollandse platelen vazen met rood-zwart verlopen glazuur. 20e Eeuw. St. Lucas, Maarsen. 1927 - 1930. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Twee met haarlijn. Eén gelijmd. Afmeting: ø 16,8 cm. In matig/redelijke staat.
Twee Duitse Rosenthal porseleinen figuren. Studio-Line. Ontwerp door Peynet. Tweede helft 20e eeuw. Oortje eekhoorn mist. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Twee maal kapot Chinees porselein. Twee maal Kang Xi dekselvaas. 17e - 18e Eeuw. Lange Lijs. Eén vaas beschadigd, één deksel beschadigd. Afmeting: 18 - 20 cm. In matig/goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose wierookbrander, goed. Eén maal kapotte vaas met jonge paradijsvogels, bodemmerk. Afmeting: 15 - 19 cm. In matig/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse porseleinen figuren met restvergulding. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Hollands Zenith keramieken figuur. Bols reclame. Amerikaan op Bols vat. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans Kutani porselein. Vijf kommen, divers. Eén chip. Afmeting: 12 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Delfts porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren met figuren bij bron. Twee inktpotten figuren met melkkan, één voet gelijmd. Eén penhouder. Eén strandstoel. Afmet...
Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein. Divers. Beschadigd of haarlijn. Afmeting: 22 - 24 cm. In matige staat.
Zes oude Chinees porseleinen Familie rose kommen met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 19 cm. In goede staat.
Dertig stuks 19e eeuwse Japanse handbeschilderde porseleinen borden met divers vogels in landschappen decor. Bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Oude Capodimonte keramieken handbeschilderde piedestal. Voet gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke Chinese kommen. Eén maal 18e eeuws, floraal met bodemmerk, haarlijn + chips. Eén maal 19e eeuws, paradijs in landschap decor, goed. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén balustervormige vaas met figuren decor. Eén grote viskom met floraal decor, craquele glazuur en binnenin vis decor. Afmeting: 35 x 32 ø cm. / 30 x 36,5 ø ...
Vier Duitse porseleinen figuren. Bestaande uit: Lamp, gemerkt met N en kroon. Dubbele figuren, muziek, Alka Dresden, jurk beschadigd. Danseres, Alka Dresden, goed. Dubbele figuur, Alka Dresden. Afmeti...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen bloempot met paradijsvogel en pioenrozen decor. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse trekpot, kapot. Wijnflacon, kapot. Vaasje, circa 1900, kapot. 2x capucijner kop + 1x schotel, chip kopje. 18e Eeuws bord, kapot. Chinese capucij...
Oude Duitse porseleinen Rosentahl vaas. Circa 1980. Handgemalt W.M. Selb. Florale decor met goud. Afmeting: 31 x ø 18 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen vazen. 18e - 19e Eeuw. Eén maal Kang Xi vaas met figuren decor, gelijmd. Eén maal Kang Xi vaas met figuren in coulissen decor, scherf gelijmd. Twee vazen met kostbaarh...
Antieke Delftsblauwe Fayence brievenhouder. Circa 1900. Kroon gelijmd. Achterpoot/standaard gelijmd. Afmeting: 32 x 30 x 15 cm. In redelijke staat.
Aardewerk bord met opschrift 'IXe Olympiade-Amsterdam 1928'. Rand met zes diverse en sportieve afbeeldingen. Achterkant gemerkt Sociéte Céramique Maastricht Holland. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Verzameling van acht geglazuurde keramieken bolvaasjes. Diverse gemerkt, onder andere Texel. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren decor + stempels. Afmeting: 6 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met figuren decor. Circa 1880. Afmeting: H 32 x ø 22 cm. In goede staat.
Twee maal Duits Meissen porselein. Twee helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theekan, één chip. Kop en schotel, chip. Decor Rote Rose. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijke staat.