Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in landschap decor. Blauwe bodemring. Afmeting: 11 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen celadon wierookpotje. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.
Uitgebreid antiek porseleinen theeservies met Chinese Lange Lijs decor. Circa 1900. Gemerkt F. Bestaande uit: 22x kopjes + 22x schotels, 3x melkkan, 9x schalen, 12x borden, 3x suikerpot, 2x koffiekan,...
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Familie Verte, Familie Rose. Eén Familie Verte bord chips. Afmeting: ø 17 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen celadon vaasje. Acht-kantig. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence schotel. Delft of Hanau. Met zotje en floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen plaquette met mythologische voorstelling. Historisme. Circa 1880. Genummerd 1980/35. Afmeting: 30 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Negen antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele chips, haarlijnen. Drie onbeschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met ranken decor en bodemmerk. Zes tekens. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
Duits Fürstenberg servies met ranken en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2 kannen, suiker/melk set, 7 ontbijtborden, 7 grote borden, 7 soepborden, 6 eierdoppen, 7 kop + schotels, 2 ka...
Oude Chinees porseleinen chicken cup met zeer gedetailleerde beschildering, tekst en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 7,4 cm ø. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kop en schotels met peterselie decor en lang lijs. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Vier schotels tuin decor met koekoek...
Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinese jade boeddha op lotusbloem. Eerste helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen en chips. Afmeting: 47 x 33 x 9 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 10 x 14 x ø 8 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 3,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari vazen met tuin decor en Foo-honden. Eén deksel is hond gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: 27 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en hertenkoppen. Afmeting: 25 x ø 17 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein met bodemmerk. Eén maal melkglazuur met ribbels. Eén maal blauwe craquele glazuur. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen pot met theeglazuur, goud en vleermuiskoppen. Bodemmerk. Afmeting: 10 x ø 13 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Eén chip. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en collectie zegel. Afmeting: 29 x ø 13,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden gaaf. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Quan Yin met zegelmerken. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse zeldzame Delftse Fayence borden met maand-voorstellingen. Eén bord grote chip. Eén bord kleine chip. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: 18 x ø 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese celadon wijncup met vogel en bloesemtakken. Afmeting: 9 x ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal en goud decor. Afmeting: 7,5 x 15 x ø 9 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner, met binnenin koekoek uit het huis decor. Afmeting: 5,5 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Zes maal oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk en thee-kleurig glazuur. Binnenin bloem. Afmeting: 5 x ø 8,3 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie 18e eeuwse vazen met landschap decor, kapot. Eén 19e eeuwse gemberpot met bloesemtakken decor, chips deksel. Afmeting: 14 - 17 cm. In matig/redelijke staat.
Drie divers Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje aan het wandelen 'Going home', nr. 383. Beeldengroep van ezel met kinderen, nr. 334. Jongen zit in appelboom met hond beneden aan...
Zeer grote oude Majolica huzaar met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schenkkan met kustplaats decor en gevlochten handvat. Afmeting: 11 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met kostbaarheden decor. Afmeting: ø 34,8 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Imari Ghendi schenkkan + Kang Xi gemerkte schenkkan. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Geisha's en hert decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse grote Chinese Kang Xi porseleinen borden met voorwerpen en florale decors. Minimale chips + één haarlijn. Afmeting: ø 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Sang de Boeuf knobbelvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ca. 15 cm. In goede staat.
Vijftien delen divers antiek Japans/Chinees eierschaal porselein. Gemerkt. Twee maal haarscheur. Eén gelijmd. Twee met chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen armsteun met bodemmerk. Voorzien van tekens en vogel + floraal decor. Afmeting: 14 x ø 14 cm. In goede staat.