Lewis Engeland schaakspel met zeepstenen figuren en houten schaakbord. Middeleeuwse figuren. Afmeting: 14 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Hongaars houtgesneden schaakspel. Handbeschilderd. Midden 20e eeuw. Afmeting: 17 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Duits porseleinen schaakspel, gemerkt met anker + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 60 x 60 cm. In goede staat.