Theo Wolvecamp. 1988. Handgesigneerd. Epreuve de artiste. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met oorbel. 2.150 edition, 18b, 3-85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. 1 200 Edition 17b 2 '86 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 61,7 x B 62,7 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Vissen onder water. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Joodse man met hoed en gouden muntstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
James Holmyard. Australië. 1929 - 2009. Australisch landschap met schapen en schaapsherder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henri Adolphus Schaep. 1826 - 1870. Hollands havengezicht 1861. Tekening op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Iman Sutopo. 1938. Indonesische School. Titel: Girl. Olieverf op papier. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Gezicht op Aamsveen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.
Acht maal Chas Crombie. 1855 - 1967. Karikaturen betreft cricket. Copyright of Perrier Water. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Balman. Tweede helft 20e eeuw. Hollands havengezicht in de sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Daniels. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 30 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Vroeg werk. Epreuve de artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 14 x B 31 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Amsterdams' grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
M. Vernet. Dame op sofa. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 100 cm. In goede staat.
Chr. Koelemeijer. 20e Eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 16 cm. In goede staat.
Antoni Franelco. 20e Eeuw. Kerk interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Russische ikoon. Maria met kindje Jezus en drie apostelen. Afmeting: 31,5 x 27,5 x 5 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Berglandschap met figuren op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1953. 19e Eeuw. Franse School. Barbisch? Landschap met vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 50 cm. In redelijke staat.
Willem Noordijk. Landschap met zandpad en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 30 cm. In goede staat.
Russische School. 2002. Kyrillisch gesigneerd verso. Vrouwengezichten met bladgoud. Acryl op linnen. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
Jan Knikker jr. 1911 - 1990. Veenlandschap met ondergaande zon. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
E. de Kat. 1904 - 1974. Aanlegsteiger met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 65 cm. In goede staat.